Maturitní ples Kosmetiček (SŠIS)

Třídní učitel: Mgr.Tereza Jana Šturmová

Maturanti:
Blažková Veronika
Čtvrtečková Tereza
Dlouhá Sára
Entová Kateřina
Hangurbadžová Eva
Hitková Marie Magdaléna
Chládková Kristýna
Kettnerová Tereza
Klímová Markéta
Kolářová Marcela
Kostková Nikola
Malá Markéta
Marková Denisa
Máslová Kristýna
Melínová

Barbora
Pelcová Radka
Pištorová Dana
Řeháková Kateřina
Šmejkalová Karolína
Ulrychová Aneta Annie
Weinerová Tereza
Wesková Kristýna

▼ Show More Information

Nábřeží Jiřího Wolkera 132
Dvur Kralove nad Labem
20 January , Friday 20:00

More Events Nearby

 22 February , Wednesday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Wednesday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 23 February , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Městské Divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod
 24 February , Friday
 UFFO - Společenské centrum Trutnov, Trutnov
 02 March , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 04 March , Saturday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 03 March , Friday
 Techtex sport, Hostinné
 24 February , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Level Music Club, Hradec Králové
 25 February , Saturday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer
 25 February , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 March , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 08 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 03 March , Friday
 FAR Produkční umělecká agentura - KD Střelnice, Hradec Králové
 25 February , Saturday
 Hankův dům, městské kulturní zařízení, Dvur Kralove nad Labem
 11 March , Saturday
 UFFO - Společenské centrum Trutnov, Trutnov
 02 March , Thursday
 Level Music Club, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Jaroměřský a josefovský zpravodaj, Jaromer
 04 March , Saturday
 Taneční oddělení Déčko Náchod, Náchod
 17 March , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 04 March , Saturday
 UFFO - Společenské centrum Trutnov, Trutnov
 10 March , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 23 February , Thursday
 Level Music Club, Hradec Králové
 18 March , Saturday
 Level Music Club, Hradec Králové
 10 March , Friday
 Zš Mládežnická Trutnov, Trutnov
 25 February , Saturday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 25 February , Saturday
 Zimní Stadion Jaroměř, Jaromer
 10 March , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 28 February , Tuesday
 Salaš - Křesťanský akademický klub, Hradec Králové
 03 March , Friday
 Level Music Club, Hradec Králové
 11 March , Saturday
 Nároďák, Jaromer
 27 February , Monday
 UFFO - Společenské centrum Trutnov, Trutnov