Maturitní ples - Gymnázium Dr. Emila Holuba 2017

Přijďte na maturitní ples tříd 4.A. a 8.C. gymnázia Dr. Emila Holuba Holice do Sezemického domu.

4.A.
Alivojvodič Helena
Bláhová Aneta
Dykastová Tereza
Fišnar Karel
Housírek Martin
Hrušková Veronika
Janebová Anna
Kantor Tomáš
Křížová Anna-Marie
Kučerová Kristýna
Langrová Eliška
Laušman Marek
Lébl Martin
Linhar

Aleš
Marván Ondřej
Milfaitová Klára
Nešetřilová Markéta
Olivová Lenka
Pětioká Linda
Poláková Nikola
Rieger Jaroslav
Rolcová Pavlína
Smejkal Tomáš
Sosnarová Kristýna
Stehno David
Špulková Michaela
Štrochová Natálie
Valterová Kateřina

8.C.
Bažant Ondřej
Borosová Alena
Bromová Michaela
Čiháková Kateřina
Čiperová Veronika
Dolanová Timea
Grúz Jan
Hemelíková Pacla
Hladík Ondřej
Horejš Jan
Chlostová Tereza
Janoš Jiří
Kroupa Jan
Křičenská Natálie
Maixner Viktor
Mycak Michael
Novotná Pavlína
Stříbrná Veronika
Svoboda Štěpán
Štěpánková Kristýna
Urbánková Markéta
Venclák Jakub
Vohralík Matyáš
Vrbická Jitka

▼ Show More Information

, 53304
Sezemice
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 26 October , Thursday
 Tipsport arena, Pardubice
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Krematorium Pardubice, Pardubice
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 11 November , Saturday
 43. výsadkový prapor Chrudim, Chrudim
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 11 November , Saturday
 Bufet U vlka, Hradec Králové
 15 November , Wednesday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 10 November , Friday
 Sportovní hala Chrudim, Chrudim
 16 November , Thursday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 16 November , Thursday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Na Hlubáku, Holice
 27 October , Friday
 Žluťák, Pardubice
 10 November , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 04 November , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 05 November , Sunday
 H-centrum oficiální stránka, Pardubice
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Ekocentrum PALETA, Pardubice
 07 November , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 27 October , Friday
 RC Ponorka, Pardubice
 24 October , Tuesday
 Komorní filharmonie Pardubice, Pardubice