Maturitní ples - Gymnázium Dr. Emila Holuba 2017

Přijďte na maturitní ples tříd 4.A. a 8.C. gymnázia Dr. Emila Holuba Holice do Sezemického domu.

4.A.
Alivojvodič Helena
Bláhová Aneta
Dykastová Tereza
Fišnar Karel
Housírek Martin
Hrušková Veronika
Janebová Anna
Kantor Tomáš
Křížová Anna-Marie
Kučerová Kristýna
Langrová Eliška
Laušman Marek
Lébl Martin
Linhar

Aleš
Marván Ondřej
Milfaitová Klára
Nešetřilová Markéta
Olivová Lenka
Pětioká Linda
Poláková Nikola
Rieger Jaroslav
Rolcová Pavlína
Smejkal Tomáš
Sosnarová Kristýna
Stehno David
Špulková Michaela
Štrochová Natálie
Valterová Kateřina

8.C.
Bažant Ondřej
Borosová Alena
Bromová Michaela
Čiháková Kateřina
Čiperová Veronika
Dolanová Timea
Grúz Jan
Hemelíková Pacla
Hladík Ondřej
Horejš Jan
Chlostová Tereza
Janoš Jiří
Kroupa Jan
Křičenská Natálie
Maixner Viktor
Mycak Michael
Novotná Pavlína
Stříbrná Veronika
Svoboda Štěpán
Štěpánková Kristýna
Urbánková Markéta
Venclák Jakub
Vohralík Matyáš
Vrbická Jitka

▼ Show More Information

, 53304
Sezemice
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Svojsice, Czech Republic, Svojsice
 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 25 May , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 01 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 26 May , Saturday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 25 May , Friday
 Festival Svojšice, Svojsice
 26 May , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Letní kino Širák, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 26 May , Saturday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 15 June , Friday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 26 May , Saturday
 Autokempink KONOPÁČ, Hermanuv Mestec
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 RC Ponorka, Pardubice
 26 May , Saturday
 Pavlína, Nový Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice