Maturitní ples - Gymnázium Dr. Emila Holuba 2017

Přijďte na maturitní ples tříd 4.A. a 8.C. gymnázia Dr. Emila Holuba Holice do Sezemického domu.

4.A.
Alivojvodič Helena
Bláhová Aneta
Dykastová Tereza
Fišnar Karel
Housírek Martin
Hrušková Veronika
Janebová Anna
Kantor Tomáš
Křížová Anna-Marie
Kučerová Kristýna
Langrová Eliška
Laušman Marek
Lébl Martin
Linhar

Aleš
Marván Ondřej
Milfaitová Klára
Nešetřilová Markéta
Olivová Lenka
Pětioká Linda
Poláková Nikola
Rieger Jaroslav
Rolcová Pavlína
Smejkal Tomáš
Sosnarová Kristýna
Stehno David
Špulková Michaela
Štrochová Natálie
Valterová Kateřina

8.C.
Bažant Ondřej
Borosová Alena
Bromová Michaela
Čiháková Kateřina
Čiperová Veronika
Dolanová Timea
Grúz Jan
Hemelíková Pacla
Hladík Ondřej
Horejš Jan
Chlostová Tereza
Janoš Jiří
Kroupa Jan
Křičenská Natálie
Maixner Viktor
Mycak Michael
Novotná Pavlína
Stříbrná Veronika
Svoboda Štěpán
Štěpánková Kristýna
Urbánková Markéta
Venclák Jakub
Vohralík Matyáš
Vrbická Jitka

▼ Show More Information

, 53304
Sezemice
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 21 April , Friday
 Šimkovy sady, Hradec Králové
 21 April , Friday
 Hradecký Majáles, Hradec Králové
 21 April , Friday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 01 April , Saturday
 Aquacentrum Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 20 April , Thursday
 SPŠCH Pardubice, Pardubice
 31 March , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 01 April , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 08 April , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Státní hrad Kunětická Hora,
 08 April , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 14 April , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 April , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 08 April , Saturday
 CrossFit Pardubice, Pardubice
 31 March , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 30 March , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 05 April , Wednesday
 Univerzita Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 April , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Holice, Czech Republic, Holice
 15 April , Saturday
 Camp Stříbrný Rybník,
 11 April , Tuesday
 Czech Republic,
 11 April , Tuesday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 07 April , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 04 April , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Amber Hotel Černigov, Hradec Králové
 07 April , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 01 April , Saturday
 Masarykovo náměstí HK... :), Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 14 April , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 23 April , Sunday
 Kulturní centrum Pardubice, Pardubice
 01 April , Saturday
 Country Club Lucie, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Rybniční hospodářství, sro, Lazne Bohdanec
 15 April , Saturday
 Koupaliště Flošna, Hradec Králové
 14 April , Friday
 Čestice,