Maturitní ples - Gymnázium Dr. Emila Holuba 2017

Přijďte na maturitní ples tříd 4.A. a 8.C. gymnázia Dr. Emila Holuba Holice do Sezemického domu.

4.A.
Alivojvodič Helena
Bláhová Aneta
Dykastová Tereza
Fišnar Karel
Housírek Martin
Hrušková Veronika
Janebová Anna
Kantor Tomáš
Křížová Anna-Marie
Kučerová Kristýna
Langrová Eliška
Laušman Marek
Lébl Martin
Linhar

Aleš
Marván Ondřej
Milfaitová Klára
Nešetřilová Markéta
Olivová Lenka
Pětioká Linda
Poláková Nikola
Rieger Jaroslav
Rolcová Pavlína
Smejkal Tomáš
Sosnarová Kristýna
Stehno David
Špulková Michaela
Štrochová Natálie
Valterová Kateřina

8.C.
Bažant Ondřej
Borosová Alena
Bromová Michaela
Čiháková Kateřina
Čiperová Veronika
Dolanová Timea
Grúz Jan
Hemelíková Pacla
Hladík Ondřej
Horejš Jan
Chlostová Tereza
Janoš Jiří
Kroupa Jan
Křičenská Natálie
Maixner Viktor
Mycak Michael
Novotná Pavlína
Stříbrná Veronika
Svoboda Štěpán
Štěpánková Kristýna
Urbánková Markéta
Venclák Jakub
Vohralík Matyáš
Vrbická Jitka

▼ Show More Information

, 53304
Sezemice
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 21 July , Friday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 15 July , Saturday
 Music club Zámek Choltice, Choltice
 30 June , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 15 July , Saturday
 Sunpark, Hradec Králové
 30 June , Friday
 Správčický písník, Predmerice nad Labem
 01 July , Saturday
 Letní parket Výrava, Výrava
 15 July , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 30 June , Friday
 Pardubické letní kino Pernštejn, Pardubice
 14 July , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 07 July , Friday
 Raḑim, Czech Republic, Radim
 30 June , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 05 July , Wednesday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 15 July , Saturday
 Tábořiště Špinka, Cerveny Kostelec
 20 July , Thursday
 Dům Kultury Dukla, Pardubice
 14 July , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 29 June , Thursday
 Lepařovo gymnázium Jičín, Jicin
 14 July , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 22 July , Saturday
 Rytířské Hradiště, Hradec Králové
 21 July , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 21 July , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 11 July , Tuesday
 Tyršovy sady, Pardubice
 14 July , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 08 July , Saturday
 Tyniste nad Orlici, Czech Republic, Tyniste nad Orlici
 22 July , Saturday
 Camp U Trpytky,
 15 July , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 07 July , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 07 July , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 01 July , Saturday
 Tyršovy sady, Pardubice
 08 July , Saturday
 Jeníkovice, Jeníkovice
 27 June , Tuesday
 ZŠ Polabiny 1 Pardubice, Pardubice
 05 July , Wednesday
 Denoche, Hradec Králové
 05 July , Wednesday
 Gentlemen's Club, Hradec Králové
 14 July , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové