Maturitní ples Gymnázia Pardubice Mozartova 2017

Srdečně Vás zveme na maturitní ples letošních čtvrtých ročníků. Přijďte si s námi užít náš večer.

MATURANTI:
4.A
Balková Veronika
Berný Matěj
Cudrák Michal
Čermáková Karolína
Dvořáková Aneta
Ehlová Klára
Fialová Kristýna
Hásek Marek
Janeba Vojtěch
Jiránková Eva
Kloboučníková Valentýna
Kolář Dominik
Kopecký

Matěj
Kučera Jan
Kvasil Jakub
Mašková Nikola
Matušková Kateřina
Onofrejová Anežka
Orlík Matyáš
Peterová Lucie Lydie
Popovičová Alžběta
Prokopová Michaela
Sillinger Pavel
Svatošová Kateřina
Sytko Elen
Štolpa Radek
Váňa Vojtěch
Venglář Jan
Vojtěchová Tereza
Voltner Daniel

4.B
Blažka Jiří
Cach Josef
Čapková Michaela
Frintová Anna
Hanus Antonín
Horáková Adéla
Chmelíková Denisa
Janáková Eliška
Jonáš Jan
Kábrtová Lucie
Kopecký Daniel
Kratochvíl Petr
Kratochvílová Nikola
Kubant Vít
Malá Andrea
Mokrenová Tereza
Mrštíková Karolína
Nadhajská Hana
Nikodem Jan
Niščáková Veronika
Outrata Ondřej
Pátková Kristýna
Pospíšilová Kateřina
Schejbalová Tereza
Štanclová Šárka
Trávníček Martin
Vacková Tereza
Vlasáková Helena
Vlk Vítek
Vodičková Jitka
Vostrčilová Monika

4.C
Babčan Matěj
Běloušek Ondřej
Bouzková Michaela
Culková Lenka
Červinková Michaela
Doudová Kateřina
Gruberová Silvie
Hájková Markéta
Hudáková Barbora
Khorelová Erika
Kolman Lukáš
Koubková Dominika
Krejcar Adam
Křivohlávková Veronika
Lhotová Adéla
Nečas Jakub
Petric Alessandro
Pivoňka Jaroslav
Podlaha Marek
Pochobradská Kateřina
Procházková Zuzana
Riley Thomas
Roubíčková Eliška
Slavíček Lukáš
Součková Tereza
Terpajová Adéla
Vrba Michal

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
10 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 20 October , Friday
 Czech Republic,
 21 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 30 September , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 13 October , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 27 September , Wednesday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 14 October , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 30 September , Saturday
 Amk Třemošnice, Tremosnice
 20 October , Friday
 Czech Republic,
 08 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 03 October , Tuesday
 Denoche, Hradec Králové
 04 October , Wednesday
 Tipsport Arena, Pardubice
 21 October , Saturday
 Katedrála Svatého Ducha, Hradec Králové
 06 October , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 October , Monday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 07 October , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 03 October , Tuesday
 Knihovna města Hradce Králové, Hradec Králové
 07 October , Saturday
 Rokytno, Czech Republic, Rokytno
 07 October , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 20 October , Friday
 Kraft, Hradec Králové
 14 October , Saturday
 Slatinany, Czech Republic, Slatinany
 07 October , Saturday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 06 October , Friday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 27 September , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 06 October , Friday
 Hradec Králové hlavní nádraží, Hradec Králové
 08 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 07 October , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 29 September , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 10 October , Tuesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 18 October , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 07 October , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 27 September , Wednesday
 Sokolovna Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec
 30 September , Saturday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 05 October , Thursday
 Univerzita Pardubice, Pardubice
 07 October , Saturday
 NUUK - sauna a osvěžovna, Hradec Králové
 15 October , Sunday
 Fortuna aréna, Hradec Králové