Maturitní ples Gymnázia Pardubice Mozartova 2017

Srdečně Vás zveme na maturitní ples letošních čtvrtých ročníků. Přijďte si s námi užít náš večer.

MATURANTI:
4.A
Balková Veronika
Berný Matěj
Cudrák Michal
Čermáková Karolína
Dvořáková Aneta
Ehlová Klára
Fialová Kristýna
Hásek Marek
Janeba Vojtěch
Jiránková Eva
Kloboučníková Valentýna
Kolář Dominik
Kopecký

Matěj
Kučera Jan
Kvasil Jakub
Mašková Nikola
Matušková Kateřina
Onofrejová Anežka
Orlík Matyáš
Peterová Lucie Lydie
Popovičová Alžběta
Prokopová Michaela
Sillinger Pavel
Svatošová Kateřina
Sytko Elen
Štolpa Radek
Váňa Vojtěch
Venglář Jan
Vojtěchová Tereza
Voltner Daniel

4.B
Blažka Jiří
Cach Josef
Čapková Michaela
Frintová Anna
Hanus Antonín
Horáková Adéla
Chmelíková Denisa
Janáková Eliška
Jonáš Jan
Kábrtová Lucie
Kopecký Daniel
Kratochvíl Petr
Kratochvílová Nikola
Kubant Vít
Malá Andrea
Mokrenová Tereza
Mrštíková Karolína
Nadhajská Hana
Nikodem Jan
Niščáková Veronika
Outrata Ondřej
Pátková Kristýna
Pospíšilová Kateřina
Schejbalová Tereza
Štanclová Šárka
Trávníček Martin
Vacková Tereza
Vlasáková Helena
Vlk Vítek
Vodičková Jitka
Vostrčilová Monika

4.C
Babčan Matěj
Běloušek Ondřej
Bouzková Michaela
Culková Lenka
Červinková Michaela
Doudová Kateřina
Gruberová Silvie
Hájková Markéta
Hudáková Barbora
Khorelová Erika
Kolman Lukáš
Koubková Dominika
Krejcar Adam
Křivohlávková Veronika
Lhotová Adéla
Nečas Jakub
Petric Alessandro
Pivoňka Jaroslav
Podlaha Marek
Pochobradská Kateřina
Procházková Zuzana
Riley Thomas
Roubíčková Eliška
Slavíček Lukáš
Součková Tereza
Terpajová Adéla
Vrba Michal

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
10 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 16 December , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 24 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 12 December , Tuesday
 Čpp Arena, Hradec Králové
 02 December , Saturday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 03 December , Sunday
 Městský obvod Pardubice V, Pardubice
 25 November , Saturday
 Petr Mikan Zahradnictví, Chrudim
 25 November , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 17 December , Sunday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 08 December , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 December , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 02 December , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 December , Sunday
 Hermanuv Mestec, Czech Republic, Hermanuv Mestec
 25 November , Saturday
 Zámek Hrádek u Nechanic, Nechanice
 22 November , Wednesday
 Czech Republic,
 25 November , Saturday
 Tipsport arena, Pardubice
 09 December , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 25 November , Saturday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 02 December , Saturday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 25 November , Saturday
 Pardubice hlavní nádraží,
 25 November , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 November , Friday
 Tipsport arena, Pardubice
 30 November , Thursday
 Katedra tělovýchovy a sportu Univerzita Pardubice, Pardubice
 02 December , Saturday
 Maybe, Pardubice
 22 November , Wednesday
 Výukové centrum lékařské fakulty v FNHK, Hradec Králové
 15 December , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 December , Sunday
 Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity Obrany, Hradec Králové
 01 December , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 28 November , Tuesday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 30 November , Thursday
 Univerzita Pardubice, Pardubice
 30 November , Thursday
 Bio Central, Hradec Králové
 29 November , Wednesday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 01 December , Friday
 Fakultní nemocnice Hradec Králové, Hradec Králové
 24 November , Friday
 Žluťák, Pardubice
 03 December , Sunday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 02 December , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 01 December , Friday
 R Klub Chrudim, Chrudim