Maturitní ples Gymnázia Nový Bydžov 2017

Srdečně Vás zveme na maturitní ples letošních maturantů.
Těší se na Vás:

6.C
Třídní učitelka: Zychová Lenka

Binko Adam
Borovec Roman
Boura Matěj
Divišek Martin
Formanová Anna
Fuxová Anna
Grulichová Gabriela
Havlín Jan
Hercík David
Hošek Jan
Jiránková Klára
Kánský Jiří
Labíková Magdaléna
Nguyen Thi

Loan
Pavlásková Lada
Pavlíková Štěpánka
Prouza Mikuláš
Vandová Monika
Vejvoda Miroslav
Veverková Eva
Vízková Lucie
Wágnerová Pavlína

4.A
Třídní učitelka: Uhlířová Ivana

Antošová Andrea
Čermáková Aneta
Frýda Tomáš
Holeček Adam
Horák Dominik
Chaloupská Klára
Jurička Stanislav
Kamenická Michala
Kolcová Dominika
Kolčová Andrea
Kořínek Tomáš
Kostka Lukáš
Lipavská Kateřina
Macák Lukáš
Marečková Karolína
Motyčka Libor
Nožička Daniel
Piroutková Martina
Prajs Petr
Svatoňová Kateřina
Škultéty Jan
Štočková Tereza
Udatná Veronika
Vejvoda Pavel
Víšková Kristýna

▼ Show More Information

Králíky, 504 01
Králíky
10 February , Friday 20:00

More Events Nearby

 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 21 July , Friday
 Horice, Czech Republic, Horice
 15 July , Saturday
 Sunpark, Hradec Králové
 30 June , Friday
 Správčický písník, Predmerice nad Labem
 14 July , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 30 June , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 15 July , Saturday
 Tábořiště Špinka, Cerveny Kostelec
 04 July , Tuesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 29 June , Thursday
 Lepařovo gymnázium Jičín, Jicin
 24 June , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 July , Saturday
 Rytířské Hradiště, Hradec Králové
 15 July , Saturday
 Hasičárna Dubenec - Trutnov, Vilantice
 24 June , Saturday
 Wake park Hradec Králové, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 Jezdecké Centrum Jičín, Jicin
 24 June , Saturday
 KLICPEROVO DIVADLO Hradec Králové, Hradec Králové
 21 July , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 08 July , Saturday
 DC SLUNÍČKO, Smirice
 22 July , Saturday
 Camp U Trpytky,
 15 July , Saturday
 Ohnistany, Czech Republic, Ohnistany
 15 July , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 Kraft, Hradec Králové
 05 July , Wednesday
 Denoche, Hradec Králové
 05 July , Wednesday
 Gentlemen's Club, Hradec Králové
 14 July , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 25 June , Sunday
 Kavčí plácek, Hradec Králové
 22 July , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 24 June , Saturday
 Sloupno, Czech Republic, Sloupno
 06 July , Thursday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 CrossFit Hradec Králové, Hradec Králové
 08 July , Saturday
 U Bejka, Hradec Kralove, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 ZUŠ Broumov, Broumov
 24 June , Saturday
 Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla, Hradec Králové
 25 June , Sunday
 Sportovní Hala Trebeš, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové