Maturitní ples Gymnázia Nový Bydžov 2017

Srdečně Vás zveme na maturitní ples letošních maturantů.
Těší se na Vás:

6.C
Třídní učitelka: Zychová Lenka

Binko Adam
Borovec Roman
Boura Matěj
Divišek Martin
Formanová Anna
Fuxová Anna
Grulichová Gabriela
Havlín Jan
Hercík David
Hošek Jan
Jiránková Klára
Kánský Jiří
Labíková Magdaléna
Nguyen Thi

Loan
Pavlásková Lada
Pavlíková Štěpánka
Prouza Mikuláš
Vandová Monika
Vejvoda Miroslav
Veverková Eva
Vízková Lucie
Wágnerová Pavlína

4.A
Třídní učitelka: Uhlířová Ivana

Antošová Andrea
Čermáková Aneta
Frýda Tomáš
Holeček Adam
Horák Dominik
Chaloupská Klára
Jurička Stanislav
Kamenická Michala
Kolcová Dominika
Kolčová Andrea
Kořínek Tomáš
Kostka Lukáš
Lipavská Kateřina
Macák Lukáš
Marečková Karolína
Motyčka Libor
Nožička Daniel
Piroutková Martina
Prajs Petr
Svatoňová Kateřina
Škultéty Jan
Štočková Tereza
Udatná Veronika
Vejvoda Pavel
Víšková Kristýna

▼ Show More Information

Králíky, 504 01
Králíky
10 February , Friday 20:00

More Events Nearby

 21 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Katedrála Svatého Ducha, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 20 October , Friday
 Kraft, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Basnice, Czech Republic, Basnice
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 20 October , Friday
 Tančák Club Jičín, Jicin
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 20 October , Friday
 Tančák Club Jičín, Jicin
 21 October , Saturday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 07 November , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 10 November , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 11 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 ZŠ Štefcova, Hradec Králové
 01 November , Wednesday
 OC Černý Most Praha,
 17 November , Friday
 KLICPEROVO DIVADLO Hradec Králové, Hradec Králové
 31 October , Tuesday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Bohdanečský rybník, Bohdanec
 28 October , Saturday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 October , Monday
 Podnikatelské centrum HK, Hradec Králové
 11 November , Saturday
 Hudební Klub Amálka, Chlumec nad Cidlinou
 21 October , Saturday
 Hospoda Zachraštany, Zachrastany
 28 October , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Sportovní hala Přelouč, Prelouc