Maturitní ples Gymnázia J. K. Tyla

Srdečně zveme všechny na maturitní ples!

Po roce je tu opět vyhlášený maturitní ples Gymnázia J. K. Tyla, který si nesmíte nechat ujít! Přijďte strávit večer v příjemné společnosti, užít si zábavu a poslechnout si kapelu Memphis.

Těší se na Vás:
4.A
Lucie Boučková
Jan Bouzek
Barbora Divišová
Tereza

Dostálová
Natálie Firýtová
Aleš Hantsch
Jana Izachová
Tomáš Jirousek
Michal Kodytek
Dominika Kubcová
Adam Liška
Vojtěch Mikloš
Robert Mrkos
Kateřina Němcová
Lenka Nováková
Daniel Pavlík
Michal Preclík
Petr Sedlák
Gabriela Sittová
Michaela Součková
Ladislav Strnad
Michal Strnad
Klára Suchomelová
Vít Svoboda
Tereza Šitinová
Jakub Vančura
Věra Varmužová
Gabriela Vymetálková

4.B
Adam Bláha
Kateřina Blažková
Miroslav Douda
Jasmin Draganovič
Bára Hloucalová
Kateřina Chadimová
David Klazar
Magdaléna Koubová
Valentina Křížová
Viktoriya Kudyn
Petr Kult
Vojtěch Kunc
Martina Loskotová
Tereza Luftová
Eva Netíková
Vladislav Podhorník
Michaela Preclíková
Štěpán Přibyl
Antonín Ptáček
Jan Rutsch
Kateřina Slámová
Lukáš Slavíček
Petra Suková
Lenka Špačková
Sára Šváblová
Tomáš Tengler
Kateřina Tichá
Kateřina Tomková
Kristýna Velacková
Veronika Vyroubalová

4.C
Klára Coufalová
Adéla Červená
Hana Česáková
Gabriela Divišková
Čeněk Hovorka
Kateřina Chlubnová
Josef Jaroměřský
Lucie Jergeová
Michale Jetmarová
Renata Kačerová
Daniela Kohoutová
Tomáš Koldinský
Pavla Kormošová
Pavlína Košťálová
Jiří Koutný
Leona Marinčinová
Daniel Merka
Kryštof Miler
Andrea Mlynářová
Eliška Novotná
Veronika Plchová
Natálie Prokopová
Sára Rademacherová
František Srba
Krystýna Štěpánová
Adéla Trlicová
Matěj Urban
Kateřina Urbanová
Jakub Vít
Robin Vítek

4.D
Tereza Altmannová
Terezie Bohuňková
Štěpánka Bořková
Jan Cimický
František Čech
Jakub Drahoňovský
Lucie Dvořáková
Kristýna Fedorová
Nikola Formánková
Sofie Glozová
Lucie Habichová
Michaela Hanušová
Michale Hartmanová
Magdaléna Holmanová
Kateřina Charvátová
Varol Ikizgül
Matyáš Janoušek
Eliška Kadeřávková
Martin Krebs
Sára Kuželová
Daniel Majurník
Kateřina Mládková
Kateřina Novotná
Natálie Pilná
Vít Plhal
Adéla Stránská
Matěj Sýkora
Michaela Štefková
Patrik Veselý
Dominika Vitvarová
Josef Zilvar


4.E
Matyáš Bernard
Anna Česáková
Adéla Endrstová
Eliška Kapustová
Anna Kohoutová
Vít Kratochvíl
Marek Korda
David Kremeník
Tereza Kubelková
Anežka Kubiasová
Jakub Kučera
Matěj Kučera
Jakub Martinec
Tomáš Metelka
Jan Morávek
Kryštof Mrázek
Thanh Nam Nguyen
Dana Nováková
Dominika Pacáková
Adéla Peterová
Ondřej Pitaš
Veronika Plodková
Marek Rous
Zdeňka Ruferová
Vojtěch Samek
Lukáš Šulc
Karolína Tučková
Karolína Uhlířová
Tereza Válková
Adam Vápeník
Michaela Zmítková

Těšíme se na Vás!

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 02
Hradec Králové
20 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 26 October , Thursday
 Tipsport arena, Pardubice
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Krematorium Pardubice, Pardubice
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 11 November , Saturday
 Bufet U vlka, Hradec Králové
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 10 November , Friday
 Bastion No.35, Jaromer
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 16 November , Thursday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 November , Thursday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 28 October , Saturday
 Správa Kolowratského rybářství Opočno, Opocno
 28 October , Saturday
 Na Hlubáku, Holice
 27 October , Friday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Basnice, Czech Republic, Basnice
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 05 November , Sunday
 H-centrum oficiální stránka, Pardubice
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Ekocentrum PALETA, Pardubice
 07 November , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 27 October , Friday
 RC Ponorka, Pardubice
 18 November , Saturday
 Bastion No.35, Jaromer
 24 October , Tuesday
 Komorní filharmonie Pardubice, Pardubice
 15 November , Wednesday
 Kulturní centrum Týniště nad Orlicí, Tyniste nad Orlici