Maturitní ples Gymnázia Dašická tříd 8.A & 8.B 2018

Maturitní ples legendárních tříd 8.A a 8.B je tady a vy můžete být jeho součástí! Přijďte si s námi užít náš večer plný KINO atmosféry a filmových hitů! To si nesmíte nechat ujít!
Můžete se zde těšit na následující osobnosti:

8.A - Mgr. Daniel Žák
Bartošková Lucie
Boštičková Aurora
Čefelínová Veronika
Dlouhý

Jakub
Dvořák Jakub
Hortenský Jakub
Janko Daniel
Jičínský Jakub
Kačerová Veronika
Kmoníčková Petra
Komera Filip
Konopková Natálie
Koryntová Tereza
Kučerová Tereza
Matějka Jan
Mudruňka Kamil
Nacu Táňa
Netušil Prokop
Pustějovský Zdeněk
Ročková Sára
Saisová Andrea
Sedláček Šimon
Šimonová Anna
Šmahelová Edita
Šmahel Viktor
Štěpánková Eliška

8.B - Mgr. Motyčková Iveta
Bayer Matyáš
Benešová Kristýna
Borská Karolína
Fiedler David
Glücková Adéla
Habichová Natálie
Horák Jindřich
Marel David
Martanová Nikola
Nedělková Adéla
Němcová Veronika
Pastera Daniel
Pokorný Jan
Puš Zdeněk
Sákrová Anna
Sankotová Pavla
Svobodová Sara
Šmídová Tereza
Štěpánková Anna
Štěpánková Eliška
Štěrbová Michaela
Valenta Miloš
Voldánová Sára
Vrabcová Kateřina
Zajíček Martin
Žák Jan

A my se budeme těšit na Vás!

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
20 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 28 February , Wednesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 27 February , Tuesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 March , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 MUSIC CLUB KLEC, Pardubice
 23 February , Friday
 Embargo Bar&After, Pardubice
 10 March , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 28 February , Wednesday
 Sokolovna Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec
 02 March , Friday
 Střední škola automobilní Holice, Holice
 17 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 01 March , Thursday
 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové, Hradební, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Sezemice, Czech Republic, Sezemice
 14 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 02 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 23 February , Friday
 Na Hlubáku, Holice
 16 March , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 16 March , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 17 March , Saturday
 Kraft, Hradec Králové
 10 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Bar Široká, Chrudim
 10 March , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 21 February , Wednesday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Žluťák, Pardubice
 23 February , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 14 March , Wednesday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Žluťák, Pardubice