Maturitní ples Gymnázia Dašická 4.F&4.H

Rádi bychom Vás pozvali na ples letošních maturantů ze tříd 4.F a 4.H
Těšit se na Vás budou

4.F
Boura Jan
Brachtl Ondřej
Černohorský Ondřej
Červinková Karolína
Česík Vojtěch
Dvořáková Eva
Dziak Oliver
Hartl Daniel
Jermářová Kamila
Jozífová Kateřina
Juchelková Markéta
Klofátová Adéla
Krámová Aneta
Kučera

Lukáš
Kučerová Klára
Kvapilová Kateřina
Maršálková Táňa
Novák Filip
Odstrčilová Martina
Pavlíková Kamila
Plachý Štěpán
Rejman Ludvík
Říhová Kristýna
Sálová Markéta
Sobolová Zuzana
Stodolová Kateřina
Tichý Tomáš
Topolská Natali
Toušová Pavla
Valenta František
Zyková Kateřina
Živný Dominik


4.H
Bachurová Pavla
Blažejovská Adéla
Borovcová Táňa
Bureš Martin
Cach Zdeněk
Doležalová Agness
Doudová Monika
Franclová Natálie
Halousek Jakub
Chrudimská Jana
Jindra Tadeáš
Jirout Ondřej
Kolman Filip
Kořínková Barbora
Kynclová Karolína
Lesáková Kateřina
Ločárek Miroslav
Lorencová Lucie
Mertová Veronika
Míča Tomáš
Mňuková Daniela
Neumanová Kateřina
Novák Kryštof
Samuelčík Michal
Stodolová Lenka
Sychra Arnǒst
Sýkorová Eliška
Šlégr Jan
Šklíba Pavel
Tichý David
Tománková Hana
Verešová Nikola

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
28 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 26 October , Thursday
 Tipsport arena, Pardubice
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 17 November , Friday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Krematorium Pardubice, Pardubice
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 11 November , Saturday
 43. výsadkový prapor Chrudim, Chrudim
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 11 November , Saturday
 Bufet U vlka, Hradec Králové
 15 November , Wednesday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 November , Wednesday
 Czech Republic,
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 10 November , Friday
 Sportovní hala Chrudim, Chrudim
 16 November , Thursday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 28 October , Saturday
 Hradec Králové hlavní nádraží, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 November , Thursday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 28 October , Saturday
 Na Hlubáku, Holice
 10 November , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 27 October , Friday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 04 November , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 05 November , Sunday
 H-centrum oficiální stránka, Pardubice
 11 November , Saturday
 Hostinec u Nosků, Dobrenice
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Ekocentrum PALETA, Pardubice