Maturitní ples Gymnázia Dašická 4.F&4.H

Rádi bychom Vás pozvali na ples letošních maturantů ze tříd 4.F a 4.H
Těšit se na Vás budou

4.F
Boura Jan
Brachtl Ondřej
Černohorský Ondřej
Červinková Karolína
Česík Vojtěch
Dvořáková Eva
Dziak Oliver
Hartl Daniel
Jermářová Kamila
Jozífová Kateřina
Juchelková Markéta
Klofátová Adéla
Krámová Aneta
Kučera

Lukáš
Kučerová Klára
Kvapilová Kateřina
Maršálková Táňa
Novák Filip
Odstrčilová Martina
Pavlíková Kamila
Plachý Štěpán
Rejman Ludvík
Říhová Kristýna
Sálová Markéta
Sobolová Zuzana
Stodolová Kateřina
Tichý Tomáš
Topolská Natali
Toušová Pavla
Valenta František
Zyková Kateřina
Živný Dominik


4.H
Bachurová Pavla
Blažejovská Adéla
Borovcová Táňa
Bureš Martin
Cach Zdeněk
Doležalová Agness
Doudová Monika
Franclová Natálie
Halousek Jakub
Chrudimská Jana
Jindra Tadeáš
Jirout Ondřej
Kolman Filip
Kořínková Barbora
Kynclová Karolína
Lesáková Kateřina
Ločárek Miroslav
Lorencová Lucie
Mertová Veronika
Míča Tomáš
Mňuková Daniela
Neumanová Kateřina
Novák Kryštof
Samuelčík Michal
Stodolová Lenka
Sychra Arnǒst
Sýkorová Eliška
Šlégr Jan
Šklíba Pavel
Tichý David
Tománková Hana
Verešová Nikola

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
28 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 24 June , Saturday
 CityFest, Pardubice
 02 June , Friday
 Autokempink KONOPÁČ, Hermanuv Mestec
 06 June , Tuesday
 Tyršovy sady, Pardubice
 27 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 16 June , Friday
 Autokemp Seč, Seč
 03 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 16 June , Friday
 Czech Republic,
 23 June , Friday
 Open Air Program Hradec Králové, Hradec Králové
 02 June , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 23 June , Friday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 10 June , Saturday
 Tábořiště Špinka, Cerveny Kostelec
 28 May , Sunday
 SDH Choltice, Choltice
 23 June , Friday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 16 June , Friday
 Poběžovice u Holic,
 24 June , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 27 May , Saturday
 Skatepark Pardubice, Pardubice
 10 June , Saturday
 Státní zámek Slatiňany, Slatinany
 16 June , Friday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 23 June , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 09 June , Friday
 Lazne Bohdanec, Czech Republic, Lazne Bohdanec
 22 June , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 03 June , Saturday
 Chacholice, Czech Republic, Chacholice
 09 June , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 01 June , Thursday
 Městská policie Hradec Králové, Hradec Králové
 23 June , Friday
 Autokemp Seč, Seč
 27 May , Saturday
 Orlice park shopping, Hradec Králové
 23 June , Friday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 17 June , Saturday
 Hotel Orlice Týniště nad Orlicí, Tyniste nad Orlici
 10 June , Saturday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 09 June , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 16 June , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 03 June , Saturday
 Krizanovice, Czech Republic, Krizanovice
 23 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 27 May , Saturday
 Hermanuv Mestec, Czech Republic, Hermanuv Mestec
 02 June , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice