Maturitní ples Gymnázia Dašická 4.F & 4.H 2018

Pojďte s námi a naším úžasným strojem času procestovat celé minulé století!
Dovolujeme si Vás tímto pozvat na maturitní ples 4. F a 4. H Gymnázia Dašická.

4. F - PaedDr. Břízová Blanka
Bachurová Lucie
Bělohlávek Jan
Boková Kateřina
Borský Matěj
Faikl Tomáš
Fencl Jonáš
Havránek Martin
Horálek Vlastimil
Hřebík

Roman
Ivančáková Katarína
Nechvátalová Anežka
Netušil Jiří
Nováková Sára
Ondráčková Jana
Pavel Petr
Pavelka Jan
Polášek Martin
Portlová Kristýna
Pospíšil Antonín
Rošková Veronika
Sauka Una
Seidl Jakub
Schejbalová Nicole
Šitanc Adam
Škeřík Daniel
Švéda Roman
Tojnarová Markéta
Toušková Klára
Udatný Martin
Varmuža Marek

4. H - RNDr. Vadimír Vícha
Avramová Pavla
Bednářová Denisa
Burianová Theresa
Bydžovská Zuzana
Cach Jakub
Čermáková Tereza
Dvořáček Matěj
Fiala Jan
Hladíková Petra
Hurych Denis
Janeba Karel
Jíra Jakub
Klátilová Denisa
Kovačičová Iva
Mert Jakub
Miláčková Kateřina
Miřejovský Marek
Olivová Barbora
Pasovská Anna
Pinček Dominik
Pojdová Lucie
Pučan Martin
Rychnovský Jan
Sokolová Tereza
Sychra Václav
Špeldová Karolína
Třísková Kristýna
Urbánková Anna
Vetešník Matyáš
Vyskočil Filip
Zárubová Karla

Těšíme se na Vás!

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
24 February , Saturday 19:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Svojsice, Czech Republic, Svojsice
 14 July , Saturday
 Czech Republic,
 29 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 13 July , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 14 July , Saturday
 Hasiči Hrochův Týnec, Hrochuv Tynec
 13 July , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 06 July , Friday
 Rock for People, Hradec Králové
 18 July , Wednesday
 Český hudební tábor mládeže/Czech Music Camp For Youth, Horní Jelení
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 23 June , Saturday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 07 July , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 29 June , Friday
 Wake park Hradec Králové, Hradec Králové
 29 June , Friday
 Vápenný Podol, Czech Republic, Vápenný Podol
 22 June , Friday
 Hrochův Týnec,
 25 June , Monday
 Hip Hop Kemp Festival de/at/ch, Hradec Králové
 17 July , Tuesday
 Zelená nabíjecí stanice Greenpeace, Trutnov
 08 July , Sunday
 SK Spartak Slatiňany, o. s. - Fotbal, Slatinany
 09 July , Monday
 Psí škola Šumák, Pardubice
 13 July , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Festival Svojšice, Svojsice
 19 July , Thursday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 02 July , Monday
 Hlídání dětí Pardubice, Přelouč, Chlumec, Újezd u Přelouče
 14 July , Saturday
 Agentura Sabina - kompletní servis v oblasti společenských akcí, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Muzeum MHD a železnice Rosice nad Labem, Pardubice
 22 June , Friday
 Big Bang Bowling Restaurant Chrudim, Chrudim
 28 June , Thursday
 Bustourist, Hradec Králové
 04 July , Wednesday
 Bustourist, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 02 July , Monday
 ZŠ Štefánikova Hradec Králové, Hradec Králové
 06 July , Friday
 Tattoo Event, Hradec Králové