Maturitní ples GFXŠ 4A a 4B

Třídy 4A a 4B by Vás chtěly srdečně pozvat na maturitní ples GFXŠ, který se bude konat 10.3.2018 od 19 hodin v DK Liberec.

Třída 4A
Třídní profesorka - Mgr. Karolína Lysičanová

Akrmanová Pavlína
Balharová Andrea
Činčurová Bára
Davidová Veronika
Chytrý Jiří
Kočí Natalie
Kořínek Lukáš
Krejčík David
Lacková

Eliška
Navrátilová Monika
Pechová Karolína
Perglerová Adéla
Petrovičová Šárka
Ptáčková Veronika
Randula Vít
Rulcová Helena
Sojka Marek
Sommerová Kateřina
Strnadová Veronika
Stupková Petra
Suchá Zuzana
Štěpán Adam
Urbanová Anna
Zahradníková Markéta
Zelinková Michaela

Třída 4B
Třídní profesorka - Mgr. Ivana Ouhelová

Benešová Veronika
Biemann Ondřej
Bucková Pavlína
Čema Erik
Fáčková Kateřina
Fiala Bohumil
Fiala David
Gruberová Anežka
Grusmanová Michaela
Hanyk Štěpán
Horáčková Karolína
Humpl Vojtěch
Chudobová Ema
Jadrný Martin
Janusová Karolína
Jurák František
Křížová Karolína
Kubíčková Lucie
Kusková Tereza
Mikezová Ilona
Mislerová Kristýna
Nechutná Magdalena
Panušková Klára
Peigerová Jana
Pipišová Tereza
Procházková Kateřina
Sommerová Tereza
Syřiště Tomáš
Šupolová Michaela
Tecl Martin
Woideová Anna
Žďánský Filip

▼ Show More Information

Soukenné náměstí 613, 46001
Liberec
10 March , Saturday 19:00

More Events Nearby

 12 July , Thursday
 JBC bikepark, Jablonec nad Nisou
 30 June , Saturday
 Hejnické slavnosti, Hejnice
 14 July , Saturday
 Svijanský Újezd, Czech Republic, Svijanský Újezd
 23 June , Saturday
 Pivo Konrad Vratislavice, Vratislavice nad Nisou
 23 June , Saturday
 HRADEKROCKSUMMER, Hrádek nad Nisou
 29 June , Friday
 Westpark-Center Zittau, Zittau
 14 July , Saturday
 Slovan Frýdlant, Frýdlant
 07 July , Saturday
 Koně Ferdinandov, Hejnice
 14 July , Saturday
 Hamr na Jezeře, Czech Republic, Hamr na Jezeře
 01 July , Sunday
 RS Bílý Potok pod Smrkem, Bílý Potok
 30 June , Saturday
 Rozhledna Černá Studnice, Smrzovka
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 22 June , Friday
 Soukenné Náměstí Liberec, Liberec
 30 June , Saturday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 24 June , Sunday
 Biatlon Ruprechtice, Liberec
 08 July , Sunday
 Aparthotel Flinski, Swieradow-Zdroj
 23 June , Saturday
 Kotel, Czech Republic, Kotel
 07 July , Saturday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 23 June , Saturday
 Jablonec nad Nisou, Czech Republic, Jablonec nad Nisou
 23 June , Saturday
 Jablonecká přehrada, Jablonec nad Nisou
 29 June , Friday
 AISHA - taneční studio Liberec, Liberec
 21 June , Thursday
 Jóga Bedřichov, Bedrichov
 13 July , Friday
 Jablonecké Paseky, Czech Republic, Jablonecké Paseky
 22 June , Friday
 Prackov, Czech Republic, Prackov
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 05 July , Thursday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 09 July , Monday
 Studio Beruška, Liberec
 07 July , Saturday
 Turnov, Czech Republic, Turnov
 24 June , Sunday
 Jablonecká přehrada, Jablonec
 30 June , Saturday
 Zelezny Brod, Czech Republic, Zelezny Brod
 07 July , Saturday
 Krížany, Czech Republic, Krizany
 09 July , Monday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 29 June , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 06 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec