Maturitní ples C4A Gymnázia Jiřího Ortena

Srdečně Vás zveme na maturitní ples třídy C4A, který se ponese v duchu legendárního seriálu a nového filmu Pobřežní hlídka! Buďte připraveni na další informace a nenechte si tento ples ujít!

Gymnázium Jiřího Ortena
Kutná Hora

Třídní učitelka: Martina Suková

Maturanti:
Balvínová Jana
Culek Filip
Červenková

Eliška
Fialová Markéta
Grauer Pavel
Ha Yen Nhi
Chalupová Miloslava
Karásková Michaela
Kleinová Denisa
Krausová Lucie
Kunášková Marie
Lázňovský Lukáš
Licek Vilém
Marková Kristýna
Mokrý Matěj
Nevolová Kristýna
Nováková Dominika
Procházka David
Procházková Rút
Roubíčková Tereza
Stránská Tereza
Šibravová Kristýna
Šnebergová Veronika
Špaček Ondřej
Švarcová Michaela
Vach Miloslav
Veberová Martina
Vladyka Jakub
Vladyková Nikola
Vlach Filip
Vokřál Jiří
Výborná Dominika
Zadražilová Kamila

▼ Show More Information

U Lorce 57, 284 01
Kutná Hora
17 February , Saturday 19:00

More Events Nearby

 09 March , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 09 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 03 March , Saturday
 Megaparty.cz, Opolany
 16 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 10 March , Saturday
 Pečecká desítka, Pecky
 24 March , Saturday
 Vasury Kolesa - závodiště a stáje, Kolesa
 04 March , Sunday
 Golf Club Poděbrady, Podebrady
 17 March , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 10 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 17 March , Saturday
 Rallye Žiželice, Zizelice
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 17 March , Saturday
 PLANET MUSIC CLUB - KUTNÁ HORA, Kutná Hora
 10 March , Saturday
 Kulturní dům Radim a Rychtářova beseda, Radím
 21 March , Wednesday
 Europe/Prague, Prague
 24 March , Saturday
 Kresetice, Czech Republic, Kresetice
 17 March , Saturday
 BOSS BAR official, Podebrady
 09 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 17 March , Saturday
 Taneční Kutná Hora, Kutná Hora
 23 March , Friday
 Rybník Pilský, Bohdanec
 10 March , Saturday
 Club Vagon, Golcuv Jenikov
 03 March , Saturday
 DDM Symfonie Poděbrady, Podebrady
 17 March , Saturday
 Starý Kolín, Czech Republic, Starý Kolín
 17 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 03 March , Saturday
 Divadelní klub Scapino, Kolín
 23 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 23 March , Friday
 Kino 99 Kolín, Kolín
 11 March , Sunday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 09 March , Friday
 BOSS BAR official, Podebrady
 22 March , Thursday
 Městský společenský dům, Kolín
 03 March , Saturday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 16 March , Friday
 Kulturní středisko města Pečky, Pecky
 24 March , Saturday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice