Maturitní ples AG Štěpánská

Vážení studenti a jejich přátelé!
Srdečně vás zveme na maturitní ples Akademického gymnázia Štěpánská.
Budeme se na vás těšit 9. prosince 2017 ve Velkém sále Lucerny.


MATURANTI 2017/18:

4.A
třídní učitel: Mgr. Závěšická Lenka
Aichingerová Lenka
Bayko Alexandr
Bublová Tereza
Didovets Ihor
Gruberová

Anna
Herold Adam
Hořenínová Marie
Hrdá Kateřina
Chmúrny Daniel
Kubiš Bohumil
Kurylyuk Olesia
Latečka Matej
Li Yijing
Majerová Markéta
Miesbauerová Martina
Nicek Filip
Polák Patrik
Prokopcová Ester
Přibáňová Daniela
Ptáček Štěpán
Rynglová Irena
Shirinkina Anastasia
Szabo Kevin
Šmolík Jan
Trkovská Damayantí
Vacek Martin
Votýpková Sabina
Wojtkiewiczová Pavla

4.B
třídní učitel: Mgr. Stockingerová Eva
Boušková Kateřina
Doleželová Anna
Drbohlav Michal
Dudařová Barbora
Faltus Matěj
Hamáčková Kateřina
Jahodářová Anna
Jarošová Aneta
Kadlecová Anna
Klonová Sára
Korselt Vít
Kováříková Kateřina
Krbec Jiří
Kulveitová Anežka
Lukešová Sonja
Mesthene Anna-Elisabeth
Michálková Pavlína
Musijenková Lada
Nádraský Jakub
Nguyen Thi Thu Hien
Nováková Klára
Romanovská Marie
Schiffler Matěj
Sirotina Polina
Sucharda Martin
Tomášková Anna
Urbanová Zuzana
Vorontsova Galina

4.C
třídní učitel: Mgr. Skolil Vladimír
Beschornerová Eliška
Cibulková Valerie
Cremonini Valerie
Černá Anna
Černý Václav
Fatkulin Artjom
Feigl Adele
Feňová Marie
Gráfová Eliška
Chlebečková Markéta
Kočí Linda
Kosová Hana
Kratochvíl Tomáš
Luxemburková Anna
Matonohová Monika
Misařová Kristýna
Nedvědová Kateřina
Nováková Adéla
Pelcová Tereza
Poláková Karolína
Ryazanova Yulia
Samková Adéla
Sehors Jakub
Stein Dominik
Šebková Johana
Štursová Rosalie
Urban Alexandr
Vařeková Klára
Zelinka Daniel
Zhou Yu Hao

4.D
třídní učitel: Mgr. Mejzlík Karel
Benda Jakub
Dytrychová Valentina
Fohlerová Nikola
Gottová Anna
Hauerová Veronika
Horáková Eliška
Horejšová Martina
Horváthová Zdeňka
Hradilová Barbora
Hukalová Michaela
Jurčová Karolína
Kohoutová Martina
Kremel Adam
Kuchařová Anna
Mádlová Eliška
Medřický Hynek
Nádeníček Marc
Nebeský Marek
Paděrová Tereza
Parma Patrik
Pathyová Viktorie
Pichrtová Anežka
Pískačová Tereza
Provazníková Rebeka
Rousová Natálie
Štěrbová Romana
Tosi Jasmine
Viskup Ondřej
Vyleta Dominik

▼ Show More Information


Prague
09 December , Saturday 19:00

More Events Nearby

 20 December , Thursday
 O2 arena, Prague
 31 December , Monday
 U Pižďucha, Prague
 28 December , Friday
 O2 aréna, Hl. město Praha,
 24 December , Monday
 Pražský hrad / Prague Castle, Prague
 24 December , Monday
 O2 arena, Prague
 31 December , Monday
 Palác Akropolis, Prague
 20 December , Thursday
 Lucerna Music Bar, Prague
 19 December , Wednesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 22 December , Saturday
 Divadlo Broadway, Prague
 29 December , Saturday
 Prague Weekend Escapes, Prague
 01 January , Tuesday
 Kavárna Kočičí, Prague
 28 December , Friday
 Radio 1, Prague
 11 January , Friday
 Radio 1, Prague
 21 December , Friday
 Corinthia Hotel Prague, Prague
 02 January , Wednesday
 University of New York in Prague, Prague
 07 January , Monday
 University of New York in Prague, Prague
 21 December , Friday
 University of New York in Prague, Prague
 24 December , Monday
 University of New York in Prague, Prague
 01 January , Tuesday
 University of New York in Prague, Prague
 22 December , Saturday
 O2 arena, Prague
 29 December , Saturday
 Colorwood Praha - Paintball & Čtyřkolky, Prague