Maturitní ples AG Štěpánská

Vážení studenti a jejich přátelé!
Srdečně vás zveme na maturitní ples Akademického gymnázia Štěpánská.
Budeme se na vás těšit 9. prosince 2017 ve Velkém sále Lucerny.


MATURANTI 2017/18:

4.A
třídní učitel: Mgr. Závěšická Lenka
Aichingerová Lenka
Bayko Alexandr
Bublová Tereza
Didovets Ihor
Gruberová

Anna
Herold Adam
Hořenínová Marie
Hrdá Kateřina
Chmúrny Daniel
Kubiš Bohumil
Kurylyuk Olesia
Latečka Matej
Li Yijing
Majerová Markéta
Miesbauerová Martina
Nicek Filip
Polák Patrik
Prokopcová Ester
Přibáňová Daniela
Ptáček Štěpán
Rynglová Irena
Shirinkina Anastasia
Szabo Kevin
Šmolík Jan
Trkovská Damayantí
Vacek Martin
Votýpková Sabina
Wojtkiewiczová Pavla

4.B
třídní učitel: Mgr. Stockingerová Eva
Boušková Kateřina
Doleželová Anna
Drbohlav Michal
Dudařová Barbora
Faltus Matěj
Hamáčková Kateřina
Jahodářová Anna
Jarošová Aneta
Kadlecová Anna
Klonová Sára
Korselt Vít
Kováříková Kateřina
Krbec Jiří
Kulveitová Anežka
Lukešová Sonja
Mesthene Anna-Elisabeth
Michálková Pavlína
Musijenková Lada
Nádraský Jakub
Nguyen Thi Thu Hien
Nováková Klára
Romanovská Marie
Schiffler Matěj
Sirotina Polina
Sucharda Martin
Tomášková Anna
Urbanová Zuzana
Vorontsova Galina

4.C
třídní učitel: Mgr. Skolil Vladimír
Beschornerová Eliška
Cibulková Valerie
Cremonini Valerie
Černá Anna
Černý Václav
Fatkulin Artjom
Feigl Adele
Feňová Marie
Gráfová Eliška
Chlebečková Markéta
Kočí Linda
Kosová Hana
Kratochvíl Tomáš
Luxemburková Anna
Matonohová Monika
Misařová Kristýna
Nedvědová Kateřina
Nováková Adéla
Pelcová Tereza
Poláková Karolína
Ryazanova Yulia
Samková Adéla
Sehors Jakub
Stein Dominik
Šebková Johana
Štursová Rosalie
Urban Alexandr
Vařeková Klára
Zelinka Daniel
Zhou Yu Hao

4.D
třídní učitel: Mgr. Mejzlík Karel
Benda Jakub
Dytrychová Valentina
Fohlerová Nikola
Gottová Anna
Hauerová Veronika
Horáková Eliška
Horejšová Martina
Horváthová Zdeňka
Hradilová Barbora
Hukalová Michaela
Jurčová Karolína
Kohoutová Martina
Kremel Adam
Kuchařová Anna
Mádlová Eliška
Medřický Hynek
Nádeníček Marc
Nebeský Marek
Paděrová Tereza
Parma Patrik
Pathyová Viktorie
Pichrtová Anežka
Pískačová Tereza
Provazníková Rebeka
Rousová Natálie
Štěrbová Romana
Tosi Jasmine
Viskup Ondřej
Vyleta Dominik

▼ Show More Information


Prague
09 December , Saturday 19:00

More Events Nearby

 20 July , Friday
 Praha O2 Arena, Prague
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 23 June , Saturday
 O2 arena, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 30 June , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 Czech Republic,
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 04 July , Wednesday
 Letiště Praha Letňany, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 28 June , Thursday
 O2 arena, Prague
 05 July , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 Mystic Sk8 Cup, Prague
 01 July , Sunday
 Prague, Czech Republic, Prague
 24 June , Sunday
 Výstaviště Holešovice, Prague
 14 July , Saturday
 Průmyslový palác, Prague
 23 June , Saturday
 Výstaviště Praha, Holešovice, Prague
 27 June , Wednesday
 Roxy Prague, Prague
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 10 July , Tuesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 13 July , Friday
 Lucerna Music Bar, Prague
 23 June , Saturday
 Obchodní centrum Letňany, Prague
 02 July , Monday
 Lucerna - Velky sal,
 11 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Prague
 05 July , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 30 June , Saturday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Panenský Týnec
 21 July , Saturday
 Stadion Juliska Dukla Praha,
 29 June , Friday
 Storm Club Prague, Prague
 01 July , Sunday
 Prague Airport - Letiště Praha, Prague
 27 June , Wednesday
 Roxy Prague, Prague
 29 June , Friday
 Noc na Karlštejně znovu na Karlštejně, Karlstejn
 05 July , Thursday
 Futurum Music Bar, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 03 July , Tuesday
 Tiskárna na Vzduchu, Prague