Maturitní ples 4.C SZeŠ a SOŠ Poděbrady

Srdečně Vás zveme na maturitní ples třídy 4. C, který se bude odehrávat v duchu Starověkého Egypta.

Třídní učitel Mgr. David Šťastný

Maturanti:
Bulíček Ondřej
Csemiová Andrea
Čechová Veronika
Čermáková Michaela
Frýdlová Markéta
Halibajová Adéla
Herčíková Lucie
Hlaváčová Pavlína
Hoffmannová Lucie
Hoznauerová

Aneta
Hrušková Markéta
Kulichová Eliška
Martinková Lenka
Polická Kristýna
Smetaníková Nela
Svíčková Šárka
Totka Milan

▼ Show More Information

Starokolínská 287, 28002
Kolín
12 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 26 January , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 26 January , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 17 February , Saturday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 03 February , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 16 February , Friday
 Hotel Grand Čáslav, Caslav
 09 February , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 10 February , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 26 January , Friday
 Hotel Grand Čáslav, Caslav
 03 February , Saturday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 09 February , Friday
 Grand Music Bar, Caslav
 17 February , Saturday
 Grand Music Bar, Caslav
 09 February , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 22 February , Thursday
 Městský společenský dům, Kolín
 27 January , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 16 February , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 27 January , Saturday
 Obecní dům Kokos, Nymburk
 09 February , Friday
 Poděbradská Kolonáda, Podebrady
 02 February , Friday
 Hotel Grand Čáslav, Caslav
 02 February , Friday
 Staré Lázně, Kolín
 03 February , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 28 January , Sunday
 Sportovní centrum Nymburk, Nymburk
 17 February , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 17 February , Saturday
 Sokol Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
 26 January , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 27 January , Saturday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 03 February , Saturday
 Sokol Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
 10 February , Saturday
 Sokol Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
 17 February , Saturday
 TJ Sokol Poříčany, Poricany
 03 February , Saturday
 Sokol Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
 22 February , Thursday
 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
 30 January , Tuesday
 Kino Sokol Nymburk, Nymburk
 26 January , Friday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 16 February , Friday
 Mocovice, Czech Republic, Mocovice
 10 February , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 02 February , Friday
 Podebrady, Czech Republic, Podebrady
 10 February , Saturday
 PLANET MUSIC CLUB - KUTNÁ HORA, Kutná Hora