Maturitní ples 4.A Trivis Třebechovice pod Orebem

Seznam maturantů:

Čermák Pavel
Čermáková Kateřina
Dostál Kamil
Drahokoupilová Denisa
Držmíšková Jitka
Ferbasová Viktorie
Háková Nikol
Havránková Jitka
Jedličková Nikola
Jindrová Nikola
Kleinová Andrea
Klučková Michaela
Kocián Adam
Kosztyo Adam
Kozáková Pavlína
Kučerová Tereza
Lášková Veronika


Makovský Michal
Oklepková Eva
Pávová Kristýna
Peňazová Kamila
Prausová Nikola
Svobodová Tereza
Šarounová Michaela
Šimerda Dominik
Šustrová Tereza
Váňová Gabriela
Vondráková Michaela
Vrbatová Jana
Zařecká Aneta

Celým večerem nás bude provázet moderátor Óčka Jakub Kotek.
Fotografem našeho plesu bude Jakub Misík a možnost využití CVAKMATU.

▼ Show More Information

Střelecká 45, 500 02
Hradec Králové
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 09 August , Wednesday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer
 17 August , Thursday
 Hip Hop Kemp, Hradec Králové
 28 July , Friday
 Festivalpark, Hradec Králové
 17 August , Thursday
 Festivalpark, Hradec Králové
 09 August , Wednesday
 Jaromer, Czech Republic, Jaromer
 29 July , Saturday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 04 August , Friday
 CzechRing (official), Hradec Králové
 11 August , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 09 August , Wednesday
 Brutal Assault de/at/ch, Jaromer
 16 August , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 29 July , Saturday
 Hospitál KUKS - národní kulturní památka, Kuks
 04 August , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 18 August , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 17 August , Thursday
 Hip Hop Kemp, Hradec Králové
 17 August , Thursday
 Hip Hop Kemp, Hradec Králové
 29 July , Saturday
 Festivalpark, Hradec Králové
 10 August , Thursday
 Josefov Fortress, Jaromer
 12 August , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 29 July , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 04 August , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 28 July , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 12 August , Saturday
 Dvur Kralove Nad Labem, Czech Republic, Dvur Kralove nad Labem
 04 August , Friday
 Koupaliště Na Úpě Jaroměř, Jaromer
 04 August , Friday
 SUP Pardubice - Paddleboarding Pardubice, Pardubice
 18 August , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 19 August , Saturday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 19 August , Saturday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 04 August , Friday
 Opocno, Czech Republic, Opocno
 16 August , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 19 August , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 28 July , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 16 August , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 05 August , Saturday
 Opočno Zimní stadion, Opocno
 12 August , Saturday
 Bar No.1, Hradec Králové
 12 August , Saturday
 Východočeské muzeum - Zámek Pardubice, Pardubice
 16 August , Wednesday
 Festivalpark, Hradec Králové