Maturitní ples 4.A Trivis Třebechovice pod Orebem

Seznam maturantů:

Čermák Pavel
Čermáková Kateřina
Dostál Kamil
Drahokoupilová Denisa
Držmíšková Jitka
Ferbasová Viktorie
Háková Nikol
Havránková Jitka
Jedličková Nikola
Jindrová Nikola
Kleinová Andrea
Klučková Michaela
Kocián Adam
Kosztyo Adam
Kozáková Pavlína
Kučerová Tereza
Lášková Veronika


Makovský Michal
Oklepková Eva
Pávová Kristýna
Peňazová Kamila
Prausová Nikola
Svobodová Tereza
Šarounová Michaela
Šimerda Dominik
Šustrová Tereza
Váňová Gabriela
Vondráková Michaela
Vrbatová Jana
Zařecká Aneta

Celým večerem nás bude provázet moderátor Óčka Jakub Kotek.
Fotografem našeho plesu bude Jakub Misík a možnost využití CVAKMATU.

▼ Show More Information

Střelecká 45, 500 02
Hradec Králové
10 February , Friday 18:00

More Events Nearby

 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 June , Thursday
 Cultural Reggae Vibez, Horice
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 June , Saturday
 KUKS barokní areál, Kuks
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 25 May , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 01 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Josefov Fortress, Jaromer
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 26 May , Saturday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 26 May , Saturday
 Letiště Jaroměř - Josefov, LKJA, Jaromer
 26 May , Saturday
 Eastway - Letní areál Vršovka, Vrsovka
 26 May , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Letní kino Širák, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Koupaliste Novy Bydzov,
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 26 May , Saturday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 RC Ponorka, Pardubice