Maturitní ples 4.A Gymnázia Jiřího z Poděbrad

,,Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti."
Přijďte s námi prožít magický večer plný čar a kouzel.

Seznam kouzelníků:
Bergmanová Žaneta
Binderová Veronika
Březinová Lucie
Demeterová Jana
Dvořák Tomáš
Habancová Simona
Havlinová Lucie
Hendrichová Sára
Holman Martin
Hůlová

Simona
Janalíková Sára
Jarošová Barbora
Jína Jan
Kadeřábek Michal
Krpelánová Linda
Křížková Věra
Le Minh Hieu
Martínková Klára
Nejedlá Petra
Oupická Anežka
Poborská Kateřina
Polášek Oldřich
Procházková Kateřina
Procházková Markéta
Říhová Eliška
Šturmová Barbora
Tománek Dominik
Uher Vojtěch
Vácha Petr
Vávrová Anna-Marie
Vodičková Viktorie
Volejník Václav
Vytlačil Adam

Třídní učitelka: Mgr. Tázlerová Adéla

▼ Show More Information


Podebrady
26 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 23 February , Friday
 Škoda Muzeum, Mladá Boleslav
 06 March , Tuesday
 Centrum Černý Most, Prague
 24 February , Saturday
 Sportovní centrum Nymburk, Nymburk
 10 March , Saturday
 Pečecká desítka, Pecky
 23 February , Friday
 Obecní dům Kokos, Nymburk
 04 March , Sunday
 Golf Club Poděbrady, Podebrady
 22 February , Thursday
 Inferno Club, Podebrady
 10 March , Saturday
 Kulturní Dům Čelákovice, Celakovice
 14 March , Wednesday
 Plechárna Černý Most, Prague
 24 February , Saturday
 Club Forum, Mladá Boleslav
 28 February , Wednesday
 ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav
 10 March , Saturday
 Kino Sokol Nymburk, Nymburk
 17 March , Saturday
 Bohemia Air Soft, Prague
 23 February , Friday
 Dum Kultury, Mladá Boleslav
 03 March , Saturday
 Zelenec, Czech Republic, Zelenec
 04 March , Sunday
 ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav
 10 March , Saturday
 Kulturní dům Radim a Rychtářova beseda, Radím
 10 March , Saturday
 Skateboarding Plechárna, Prague
 09 March , Friday
 Kulturní Dům Čelákovice, Celakovice
 10 March , Saturday
 Restaurace Kocanda, Krnsko
 19 March , Monday
 Big Snow Jam, Prague
 23 February , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 23 February , Friday
 Club Forum, Mladá Boleslav
 17 March , Saturday
 BOSS BAR official, Podebrady
 16 March , Friday
 Club Forum, Mladá Boleslav
 03 March , Saturday
 Calypsso club, Lysá nad Labem
 24 February , Saturday
 Knihcentrum Praha OC Černý Most, Prague
 24 February , Saturday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 03 March , Saturday
 Musicbar KLEC, Milovice
 09 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 24 February , Saturday
 Divadlo Na Kovárně Poděbrady, Podebrady
 17 March , Saturday
 Škoda Muzeum, Mladá Boleslav
 02 March , Friday
 U-Turn Pub, Mladá Boleslav
 04 March , Sunday
 Hálkovo městské divadlo Nymburk, Nymburk
 03 March , Saturday
 Farmářský trh Klánovice, Prague
 11 March , Sunday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice