Maturitní ples 2018 Střední zdravotnické školy Hradec Králové

Srdečné vás zveme na náš maturitní ples tříd 4.A, 4.B, 4.E, 4.G a 4.H

4.A
Třídní učitelka: Renata Jiránková

Šimon Bocksteffel
Natálie Brožová
Tereza Čermáková
Anna Čiháková
Eliška Hájková
Iva Holohlavská
Anna Holubcová
Eliška Chládková
Anna Janouchová
Eliška Jeřábková
Martina Lysová
Gabriela Marešová
Tereza

Nejmanová
Tereza Richtrová
Lucie Řadová
Jakub Seidl
Michaela Sobolová
Taťána Soukupová
David Svrbík
Klára Šarounová
Simona Šimánková
Adéla Tomášová
Maria Triščová
Michal Tvardák
Jirka Vaňek
Aneta Vávrová
Magdaléna Vlastníková

4.B
Třídní učitelka: Miroslava Dlabáčková

Aneta Ansorgová
Nikola Beranová
Eliška Cejnarová
Marie Čermáková
Aneta Drašnarová
Michaela Dušková
Barbara Faltová
Karolína Fleková
Kateřina Hlávková
Ivana Hurdálková
Anna Janovcová
Barbora Jedličková
Lucie Konířová
Jan Košťál
Kristýna Ludvíčková
Nikola Macurová
Veronika Myslivcová
Veronika Nožičková
Kristýna Sedláková
Kristýna Schubertová
Nikola Spitzerová
Pavla Veselá
Martin Vetro
Kristýna Zemanová


4.E
Třídní učitel: Tomáš Jarotek

Barbora Fabiánová
Eliška Havlová
Johana Hrubá
Filip Cheníček
Tereza Kubcová
Petra Lacinová
Šárka Lehká
Daniela Machatá
Lenka Matysová
Nikol Mikšovská
Katka Nepovímová
Eva Nevřivá
Lucie Nováková
Aneta Pačesová
Petra Pavlíková
Lenka Procházková
Šimon Richtermoc
Lucie Řeháková
Eliška Strnadová
Martin Svoboda
Šárka Šlapáková
Tereza Taliánová
Barbora Tobiášková
Vendula Tomášková
Alena Vašková
Zuzana Vašková
Martina Vránová
Lukáš Zelinka
David Zítko
Eliška Žitná

4.G
Třídní učitelka: Jana Barborková

Kristýna Bekrová
Antonína Bondarenko
Kristýna Čermáková
Sabina Česáková
Andrea Frisová
Nela Grohová
Monika Halamková
Anna Halberštátová
Lucie Hlaváčková
Martina Jarošová
Anna Kasáková
Tereza Kašparová
Tereza Kochová
Dominika Košťálová
Adéla Krejčíková
Lucie Kremeníková
Kateřina Křížová
Karolína Lušková
Tomáš Marek
Kristýna Mejsnarová
Jakub Petrlák
Šárka Radová
Adéla Rachotová
Lucie Šárová
Kristýna Šintáková
Anna Šípková
Simona Trinhová
David Valenta
Veronika Vobrová

4.H
Třídní učitelka: Monika Pitterová

Markéta Barešová
Denisa Šimková
Denisa Perková
Veronika Loudová
Veronika Dostálová
Lukáš Drbohlav
David Suchánek
Andrea Prokorátová
Ivana Tonarová
Natally Olšarová
Johana Špačková
Anežka Jirásková
Anežka Špetlová
Eliška Němcová
Eliška Zahálková
Vendula Maňková
Pavlína Riedlová
Pavla Kargerová
Kateřina Truněčková
Lucie Hofmanová
Kamila Šafaříková
Zuzana Straková
Anna Faltová
Tereza Lesáková
Tereza Tmějová
Natálie Sockelová
Dominika Suchodolová
Erika Holečková

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 03
Hradec Králové
09 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 31 October , Wednesday
 Tipsport Arena, Pardubice
 27 October , Saturday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 03 November , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 16 November , Friday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 09 November , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 03 November , Saturday
 Tipsport Arena, Pardubice
 08 November , Thursday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 20 November , Tuesday
 Bowlingzone Pardubice, Pardubice
 15 November , Thursday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 16 November , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 09 November , Friday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 09 November , Friday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 02 November , Friday
 Dům techniky Pardubice, Pardubice
 13 November , Tuesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 28 October , Sunday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer