Maturitní ples 2018 Střední zdravotnické školy Hradec Králové

Srdečné vás zveme na náš maturitní ples tříd 4.A, 4.B, 4.E, 4.G a 4.H

4.A
Třídní učitelka: Renata Jiránková

Šimon Bocksteffel
Natálie Brožová
Tereza Čermáková
Anna Čiháková
Eliška Hájková
Iva Holohlavská
Anna Holubcová
Eliška Chládková
Anna Janouchová
Eliška Jeřábková
Martina Lysová
Gabriela Marešová
Tereza

Nejmanová
Tereza Richtrová
Lucie Řadová
Jakub Seidl
Michaela Sobolová
Taťána Soukupová
David Svrbík
Klára Šarounová
Simona Šimánková
Adéla Tomášová
Maria Triščová
Michal Tvardák
Jirka Vaňek
Aneta Vávrová
Magdaléna Vlastníková

4.B
Třídní učitelka: Miroslava Dlabáčková

Aneta Ansorgová
Nikola Beranová
Eliška Cejnarová
Marie Čermáková
Aneta Drašnarová
Michaela Dušková
Barbara Faltová
Karolína Fleková
Kateřina Hlávková
Ivana Hurdálková
Anna Janovcová
Barbora Jedličková
Lucie Konířová
Jan Košťál
Kristýna Ludvíčková
Nikola Macurová
Veronika Myslivcová
Veronika Nožičková
Kristýna Sedláková
Kristýna Schubertová
Nikola Spitzerová
Pavla Veselá
Martin Vetro
Kristýna Zemanová


4.E
Třídní učitel: Tomáš Jarotek

Barbora Fabiánová
Eliška Havlová
Johana Hrubá
Filip Cheníček
Tereza Kubcová
Petra Lacinová
Šárka Lehká
Daniela Machatá
Lenka Matysová
Nikol Mikšovská
Katka Nepovímová
Eva Nevřivá
Lucie Nováková
Aneta Pačesová
Petra Pavlíková
Lenka Procházková
Šimon Richtermoc
Lucie Řeháková
Eliška Strnadová
Martin Svoboda
Šárka Šlapáková
Tereza Taliánová
Barbora Tobiášková
Vendula Tomášková
Alena Vašková
Zuzana Vašková
Martina Vránová
Lukáš Zelinka
David Zítko
Eliška Žitná

4.G
Třídní učitelka: Jana Barborková

Kristýna Bekrová
Antonína Bondarenko
Kristýna Čermáková
Sabina Česáková
Andrea Frisová
Nela Grohová
Monika Halamková
Anna Halberštátová
Lucie Hlaváčková
Martina Jarošová
Anna Kasáková
Tereza Kašparová
Tereza Kochová
Dominika Košťálová
Adéla Krejčíková
Lucie Kremeníková
Kateřina Křížová
Karolína Lušková
Tomáš Marek
Kristýna Mejsnarová
Jakub Petrlák
Šárka Radová
Adéla Rachotová
Lucie Šárová
Kristýna Šintáková
Anna Šípková
Simona Trinhová
David Valenta
Veronika Vobrová

4.H
Třídní učitelka: Monika Pitterová

Markéta Barešová
Denisa Šimková
Denisa Perková
Veronika Loudová
Veronika Dostálová
Lukáš Drbohlav
David Suchánek
Andrea Prokorátová
Ivana Tonarová
Natally Olšarová
Johana Špačková
Anežka Jirásková
Anežka Špetlová
Eliška Němcová
Eliška Zahálková
Vendula Maňková
Pavlína Riedlová
Pavla Kargerová
Kateřina Truněčková
Lucie Hofmanová
Kamila Šafaříková
Zuzana Straková
Anna Faltová
Tereza Lesáková
Tereza Tmějová
Natálie Sockelová
Dominika Suchodolová
Erika Holečková

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 03
Hradec Králové
09 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 23 August , Thursday
 Hip Hop Kemp, Hradec Králové
 18 August , Saturday
 Hořice - 300 zatáček Gustava Havla, Horice
 23 August , Thursday
 Hip Hop Kemp Festival de/at/ch, Hradec Králové
 23 August , Thursday
 Festivalpark, Hradec Králové
 25 August , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 14 September , Friday
 CzechRing (official), Hradec Králové
 18 August , Saturday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 01 September , Saturday
 Letní parket Výrava, Výrava
 31 August , Friday
 Pevnost Josefov - Ravelin no. XIV, Jaromer
 14 September , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 24 August , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 17 August , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 07 September , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 01 September , Saturday
 Koupaliště Na Úpě Jaroměř, Jaromer
 01 September , Saturday
 Skatepark Pardubice, Pardubice
 08 September , Saturday
 Orlice park shopping, Hradec Králové
 22 August , Wednesday
 Festivalpark, Hradec Králové
 18 August , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 18 August , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 08 September , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 08 September , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 August , Saturday
 Olympijský park Pardubice, Pardubice
 01 September , Saturday
 Dohalice, Czech Republic, Dohalice
 17 August , Friday
 Satchmo, Hradec Králové
 25 August , Saturday
 Olympijský park Pardubice, Pardubice
 14 September , Friday
 Knihovna města Hradce Králové, Hradec Králové
 08 September , Saturday
 Zimni stadion Nový Bydžov,
 17 August , Friday
 CzechRing Hradec Králové, Hradec Králové
 23 August , Thursday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 18 August , Saturday
 Muzeum MHD a železnice Rosice nad Labem, Pardubice
 19 August , Sunday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 25 August , Saturday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer
 01 September , Saturday
 DDM Nový Bydžov, Novy Bydzov
 01 September , Saturday
 DDM Nový Bydžov, Novy Bydzov
 23 August , Thursday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 11 September , Tuesday
 yogalab, Pardubice