Marlina: Zbrodnia w czterech aktach | pokaz filmowy

Rozpalone słońcem, puste wzgórza indonezyjskiej wyspy urzekają surowym pięknem. Dla mieszkającej samotnie młodej wdowy nie jest to jednak bezpieczne miejsce. Gdy do jej drzwi zastuka kilku bandytów, nikt nie usłyszy wołania o pomoc. Nie spodziewają się, że nad ranem kobieta opuści dom z głową jednego

z nich zawiniętą w strzęp materiału.

☞ Bilety w cenie 7/10zł
☞ Dostępne w kasach oraz online: bit.ly/2pyOIFK



W piątkowe i sobotnie popołudnia zapraszamy na spotkania z kinem artystycznym. W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań.

☞ bit.ly/Kino-Syrena-Zaprasza

▼ Show More Information

Rynek Starego Miasta 28-42, 00-272
Warsaw
06 April , Friday 17:00

More Events Nearby

 27 May , Sunday
 PGE Narodowy, Warsaw
 01 June , Friday
 Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warsaw
 23 June , Saturday
 Stadion Narodowy, Warsaw
 08 June , Friday
 klub Stodoła, Warsaw
 13 June , Wednesday
 COS Torwar, Warsaw
 13 June , Wednesday
 Hala Torwar Lazienkowska, Warsaw
 09 June , Saturday
 Parada Równości, Warsaw
 19 June , Tuesday
 COS Torwar, Warsaw
 01 June , Friday
 Warsaw, Poland, Warsaw
 04 June , Monday
 Drukarnia, Warsaw
 11 June , Monday
 Progresja, Warsaw
 19 June , Tuesday
 Torwar, Warsaw
 23 June , Saturday
 Baseny Kora, Warsaw
 26 May , Saturday
 Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA, Białobrzegi
 06 June , Wednesday
 Progresja, Warsaw
 23 June , Saturday
 KochamWakacje.pl, Warsaw
 26 May , Saturday
 Stadion Syrenki, Mokotów
 27 May , Sunday
 Dominikanie Służew, Warsaw
 17 June , Sunday
 PGE Narodowy, Warsaw
 23 June , Saturday
 BUT18PLUS.PL, Warsaw
 22 June , Friday
 ISKRA Pole Mokotowskie, Warsaw
 05 June , Tuesday
 Palladium, Warsaw
 23 June , Saturday
 Wianki nad Wisłą w Warszawie, Warsaw
 01 June , Friday
 ISKRA Pole Mokotowskie, Warsaw
 07 June , Thursday
 klub Stodoła, Warsaw
 15 June , Friday
 Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 56c w Warszawie, Warsaw
 12 June , Tuesday
 Torwar, Warsaw
 27 May , Sunday
 La Playa, Warsaw
 03 June , Sunday
 PGE Narodowy, Warsaw
 27 May , Sunday
 Miasto Kobyłka, Kobyłka
 16 June , Saturday
 Śródmieście, Poland, Srodmiescie