Marduk, Infernal War, Ragnarok - 01.05. U Bazyla, Poznań

We współpracy z Massive Music (Official site) zapraszamy na koncert w ramach europejskiej trasy „March of Blood and Iron”.
Przewodzi jej szwedzka legenda – Marduk. Będzie to pierwszy od niemal 10 lat występ grupy Morgana Håkanssona w stolicy Wielkopolski.

March of Blood and Iron 2018

Marduk Official

– black metal, Szwecja

Infernal War – black metal, Polska

Ragnarok – black metal, Norwegia

01.05. 2018

Klub u Bazyla, Poznań (ul. Norwida 18A)

bilety:

60zł (limitowana pula tylko TUTAJ)

70zł (przedsprzedaż na lefthandsounds.org oraz w sieci Eventim od 4.03.)

80zł (w dniu koncertu)

wejście od 18:30

Marduk

Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu.


Infernal War

Zespół, który polski black metal wniósł na poziom europejski już na debiutanckiej płycie i po dziś dzień wyznacza granice ekstremum. Nihilizm, nienawiść, ekstremizm – wartości przyświecające black metalowi od jego zarania są w 100% obecne w Infernal War. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w 2015 roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni.


Ragnarok

Jedna z niewielu grup, które od ponad 20 lat hołdują klasycznej szkole norweskiego black metalu i nie zamierzają z tej ścieżki zboczyć. Trendy się ich nie imają, wierzą w to co robią i robią to na tyle dobrze, aby regularnie wydawać płyty. Ostatnia z nich nosi tytuł „Psychopatology” i została wydana w Agonia Records.

▼ Show More Information

ul. Norwida 18A, 60-867
Poznan
01 May , Tuesday 18:30

More Events Nearby

 22 February , Friday
 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznan
 25 January , Friday
 Murowana Goślina gmina, Poland, Murowana Goślina gmina
 02 February , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan