Lokaloppgjør: HamKam - Brumunddal

Endelig er det tid for årets første hjemmekamp på Briskeby! Begge lag kommer fra en god seriestart hvor HamKam slo Asker hele 5-1, mens "Dala" slo Kje

lsås 1-0 på Sveum.

Alt ligger til rette for en knallbra match mellom to lag i dytten. Vel møtt!

▼ Show More Information

Fredvang allé 10, 2321
Hamar
23 April , Sunday 18:00

More Events Nearby

 27 May , Saturday
 HUSET Gjøvik, Gjøvik
 23 June , Friday
 Brumunddal, Norway, Brumunddal
 24 June , Saturday
 Gjøvik, Norway, Gjøvik
 23 June , Friday
 Tømmerstock, Brumunddal
 11 June , Sunday
 Gjøvik kommune, Gjøvik
 28 May , Sunday
 Norwegian Railway Museum, Hamar
 03 June , Saturday
 Hamar, Norway, Hamar
 17 June , Saturday
 Hamar Parken, Hamar
 11 June , Sunday
 Kapp Melkefabrikk, Lena
 31 May , Wednesday
 Hamar kulturhus, Hamar
 01 June , Thursday
 NTNU i Gjøvik, Gjøvik
 27 May , Saturday
 Skibladnerbrygga Hamar, Hamar
 16 June , Friday
 Toneheim Folkehøgskole, Hamar
 10 June , Saturday
 CC Gjøvik, Gjøvik
 28 May , Sunday
 Hamjern Bil AS, Hamar
 09 June , Friday
 Teatersalen Brumunddal, Brumunddal
 02 June , Friday
 NTNU i Gjøvik, Gjøvik
 27 May , Saturday
 Vind Idrettspark, Gjøvik
 07 June , Wednesday
 Skreia, Norway, Skreia
 27 May , Saturday
 CC Amfi, Hamar
 09 June , Friday
 Hamar Middelalderfestival, Hamar
 24 June , Saturday
 Brumunddal, Norway, Brumunddal
 27 May , Saturday
 CC Amfi, Hamar
 02 June , Friday
 Skreia, Norway, Skreia
 23 June , Friday
 Brumunddal, Norway, Brumunddal
 03 June , Saturday
 Norwegian Railway Museum, Hamar
 03 June , Saturday
 Skreia, Norway, Skreia
 27 May , Saturday
 Vang Kirke, Hamar
 22 June , Thursday
 Gjøvik Gård, Gjøvik
 03 June , Saturday
 Hamar, Norway, Hamar
 27 May , Saturday
 Gregers, Hamar
 07 June , Wednesday
 Hunndalen, Norway, Hunndalen
 10 June , Saturday
 Hunndalen, Norway, Hunndalen
 17 June , Saturday
 Kirsten Flagstad Festival, Hamar