Lokaloppgjør: HamKam - Brumunddal

Endelig er det tid for årets første hjemmekamp på Briskeby! Begge lag kommer fra en god seriestart hvor HamKam slo Asker hele 5-1, mens "Dala" slo Kje

lsås 1-0 på Sveum.

Alt ligger til rette for en knallbra match mellom to lag i dytten. Vel møtt!

▼ Show More Information

Fredvang allé 10, 2321
Hamar
23 April , Sunday 18:00

More Events Nearby

 13 May , Saturday
 Vikingskipet - Hamar Olympiske Anlegg, Hamar
 28 April , Friday
 CC Amfi, Hamar
 28 April , Friday
 Hamar kulturhus, Hamar
 20 May , Saturday
 Vikingskipet - Hamar Olympiske Anlegg, Hamar
 30 April , Sunday
 Briskeby Arena, Hamar
 07 May , Sunday
 Vind Idrettspark, Gjøvik
 01 May , Monday
 Skreia, Norway, Skreia
 11 May , Thursday
 Stortorget, Hamar, Hamar
 24 April , Monday
 Høgskolen i Hedmark, avd. Hamar, Hamar
 06 May , Saturday
 Bilia Gjøvik, Hunndalen
 27 April , Thursday
 Stange Videregående Skole, Stange
 17 May , Wednesday
 Skreia, Skreia
 14 May , Sunday
 Hamar kulturhus, Hamar
 26 April , Wednesday
 Gregers, Hamar
 06 May , Saturday
 Torget I Brumunddal, Brumunddal
 05 May , Friday
 Hamar kulturhus, Hamar
 04 May , Thursday
 Shell Stavsjø, Hamar
 29 April , Saturday
 Sveum, Brumunddal
 14 May , Sunday
 Larsen, Hamar
 06 May , Saturday
 Skjønnhetshuset, Brumunddal
 06 May , Saturday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal
 18 May , Thursday
 Brumunddal, Norway, Brumunddal
 17 May , Wednesday
 Byen vår Gjøvik, Gjøvik
 19 May , Friday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal
 19 May , Friday
 Hamar, Norway, Hamar
 21 May , Sunday
 Ottestadhallen, Stange
 12 May , Friday
 Hamar kulturhus, Hamar
 26 April , Wednesday
 Fartbana, Hamar
 01 May , Monday
 Tangen Dyrepark, Tangen
 05 May , Friday
 Dyrego Hamar CC Stadion, Hamar
 14 May , Sunday
 Teatersalen Brumunddal, Brumunddal
 25 April , Tuesday
 Quality Hotel Strand Gjøvik, Gjøvik
 26 April , Wednesday
 Løten kino, Løten
 30 April , Sunday
 Løten Fotballklubb, Løten
 12 May , Friday
 Seb's Hotel, Hamar
 28 April , Friday
 Norsk Hestesenter, Lena