Lokaloppgjør: HamKam - Brumunddal

Endelig er det tid for årets første hjemmekamp på Briskeby! Begge lag kommer fra en god seriestart hvor HamKam slo Asker hele 5-1, mens "Dala" slo Kje

lsås 1-0 på Sveum.

Alt ligger til rette for en knallbra match mellom to lag i dytten. Vel møtt!

▼ Show More Information

Fredvang allé 10, 2321
Hamar
23 April , Sunday 18:00

More Events Nearby

 05 August , Saturday
 Tjuvholmen Kro & Arena, Hamar
 31 July , Monday
 CC Amfi, Hamar
 17 August , Thursday
 Stange bibliotek, Stange
 25 July , Tuesday
 Hva skjer i Gjøvikregionen/Hadeland/Ringerike?, Gjøvik
 05 August , Saturday
 NMK Hamar - Vendkvern Motorbane, Furnes
 19 August , Saturday
 Byen vår Gjøvik, Gjøvik
 17 August , Thursday
 HUSET Gjøvik, Gjøvik
 12 August , Saturday
 Stupetårnet, Hamar
 03 August , Thursday
 Atlungstad Golf, Ottestad
 05 August , Saturday
 Domkirkeodden, Hamar
 19 August , Saturday
 Stortorget, Hamar, Hamar
 05 August , Saturday
 Torget I Brumunddal, Brumunddal
 18 August , Friday
 HUSET Gjøvik, Gjøvik
 12 August , Saturday
 Romedal, Norway, Romedal
 13 August , Sunday
 Løiten JFF leirdueskyttere,
 12 August , Saturday
 Løiten JFF leirdueskyttere,
 26 July , Wednesday
 Hva skjer i Gjøvikregionen/Hadeland/Ringerike?, Gjøvik
 11 August , Friday
 Vang Kirke, Hamar
 11 August , Friday
 Herredsvang Forsamlingshus, Romedal
 05 August , Saturday
 Viken II i Evjua, Skreia
 19 August , Saturday
 Kaffka, Gjøvik
 13 August , Sunday
 Larsen, Hamar
 21 August , Monday
 Kimura Hamar, Hamar
 22 August , Tuesday
 HUSET Gjøvik, Gjøvik
 21 August , Monday
 Stange, Norway, Stange
 03 August , Thursday
 Chaplin bar & nattklubb, Gjøvik
 08 August , Tuesday
 Hamar Sportsbar, Hamar
 15 August , Tuesday
 Infoteket, Ringsaker
 19 August , Saturday
 Storhamar Supporterunion, Hamar
 06 August , Sunday
 Løten, Norway, Løten
 01 August , Tuesday
 Gjøvik Kino & Scene, Gjøvik
 30 July , Sunday
 Bèrghem.no, Hamar
 12 August , Saturday
 Mjøsa Speedwayklubb, Brumunddal
 20 August , Sunday
 Gjøvik, Norway, Gjøvik
 29 July , Saturday
 Brumunddal Live Scene, Bakgården, Brumunddal