LMS Žiemos forumas 2018 - XXV-oji Neeilinė Asamblėja

Ar dar prisimeni, kaip atrodo Klaipėdos pajūris? Meridianas? Turime Tau gerų naujienų - netrukus, po ilgo laiko, į uostamiestį vėl sugužės Lietuvos moksleiviai. Turėsi galimybę ne tik tvirtinti Lietuvos moksleivių sąjungos strategiją 2018-2022 metams bei rekomendacinius Mokyklos Tarybos nuostatus, bet

ir pajusti tikrąjį Klaipėdos vėjų gūsį! Taip pat startuos Lietuvos moksleivių sąjungos dovana Lietuvai – programa „Laiko kapsulė”. Prie viso šio pilietiškumo viruso skleidimo Klaipėdos savanoriai neleis Tau pamiršti šventinės nuotaikos!

Žiemos vargai užpildo darbais mūsų kasdienybę, todėl žinome, kaip gerai būtų atsipalaiduoti ir praleisti laiką geriau, ne tik prie galybės knygų, ar kompiuterių ekranų. Lietuvos moksleivių sąjunga Tau ruošia nepaprastą laiką kartu su Klaipėdos mokinių savivaldų informavimo centro savanoriais. Klaipėda - nepaprastas miestas, uostamiestis, kuriame jaunuoliai tikrai nesėdi rankų sudėję, todėl prižadame Jums, kad Žiemos forumas 2018 taip pat bus nepaprastas. Ir ypatingas jis ne vien dėl Klaipėdos, bet ir todėl, jog šis sausio 19-21 dienomis vyksiantis Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forumas 2018 - XXV-oji Neeilinė Asamblėja yra jubiliejinis bei skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti!

Lauksime Tavęs renginyje! Iki susitikimo!

SVARBU:
Į LMS Žiemos forumą 2018 yra kviečiami tik LMS narių – Lietuvos mokyklų mokinių savivaldų atstovai (po 1 asmenį iš kiekvienos). Dėl registracijos į renginį kreipkis į savo mokyklos mokinių savivaldą.

Kilus klausimų kreiptis:
Klaipėdos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė
Gintarė Masiliauskaitė
EL. paštas: masiliauskaite.gintare@gmail.com
Mob. tel.: +37061944301

ARBA

LMS Žiemos forumo 2018 - XXV-osios Neeilinės Asamblėjos koordinatorės
Laura Masiliauskaitė
El. paštas: laura.masiliauskaite@gmail.com
Mob. tel.: +37061970600

Dovilė Zalepūgaitė
El. paštas: dzalepugaite@gmail.com
Mob. tel.: +37065357691

▼ Show More Information


Klaipeda
19 January , Friday 11:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Švyturio arena, Klaipeda