LiStOVáNí s Robertem Fulghumem v Kraftu

Hlásíme vyprodáno!

Robert Fulghum představí svou novou knihu v královéhradecké kavárně Kraft.

Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrací do Česka, aby s projektem LiStOVáNí představil svou novou knihu Opravář osudů. Součástí tohoto literárního večera bude také divadelní představení na základě

knihy Co jsem to proboha udělal?, po kterém budete mít možnost si s Robertem Fulghumem popovídat a nechat si podepsat knihy. Několik jeho titulů bude výhodně k mání i na místě.

Proslulý americký autor Robert Fulghum už dlouho na svých stránkách robertfulghum.com zveřejňuje krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Spisovatel vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knihu Co jsem to proboha udělal?, a to v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.

Účinkují: Věra Hollá a Alan Novotný (alt. Jiří Ressler)

V překladu Jiřího Hrubého vydalo nakladatelství Argo.

Vstupenky v prodeji pouze v Kraftu na baru. Na sezení za 190 korun (studenti 140) a na stání za 140 korun (studenti 90).

---

Kraft sídlí ve dvoře Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Přes den funguje jako kavárna s výběrovým kafem vhodná pro práci a studium a večer se mění v multižánrový klub. Otevřeno je každý všední den od 10 do 20 hodin plus během kulturních akcí.

▼ Show More Information

Pospíšilova 281, 50003
Hradec Králové
20 October , Friday 20:00

More Events Nearby

 12 January , Saturday
 Bikero, Hradec Králové
 16 December , Sunday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 15 December , Saturday
 Fitnesscentrum Jaroměř, Jaromer
 24 December , Monday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer