Letní soustředění s Codou - 1.běh

Letní workshop s Eliškou Grabcovou a Nikolou Faltusovou.
Soustředění je určené pro pokročilé tanečníky (soutěžní skupiny).
Děti (8-11 let)
Junioři (12

-15 let)
Hlavní (15+)
Pro členy skupiny Coda je soustředění povinné.
Přihlásit se mohou i jiné taneční skupiny.

▼ Show More Information

Světlogorská 2771/3, 390 05
Tábor
07 August , Monday 08:00

More Events Nearby

 09 February , Friday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 09 February , Friday
 Milevsko, Czech Republic, Milevsko
 11 February , Sunday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor
 26 January , Friday
 Kulturní dům Veselí nad Lužnicí, Veseli nad Luznici
 26 January , Friday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 02 February , Friday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 17 February , Saturday
 Na Staré Želeč, Zelec
 20 January , Saturday
 Třináctka Opařany, Oparany
 18 February , Sunday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 28 January , Sunday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 26 January , Friday
 Areál Monínec, Sedlec - Prčice
 20 January , Saturday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 03 February , Saturday
 Hospůdka Na Hradě, Jistebnice
 03 February , Saturday
 Brezina, Czech Republic, Brezina
 26 January , Friday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko
 02 February , Friday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 13 February , Tuesday
 Divadlo Oskara Nedbala Tábor, Tábor
 16 February , Friday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko
 03 February , Saturday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 04 February , Sunday
 OLH Spartak Soběslav, Sobeslav
 02 February , Friday
 ORION music club, Tábor
 21 January , Sunday
 Zimní Stadion Soběslav, Sobeslav
 20 January , Saturday
 Kulturní dům Veselí nad Lužnicí, Veseli nad Luznici
 02 February , Friday
 Disco Paluba Sobeslav, Sobeslav
 30 January , Tuesday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko
 01 February , Thursday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor
 28 January , Sunday
 OLH Spartak Soběslav, Sobeslav
 10 February , Saturday
 CODA, Tábor
 20 January , Saturday
 6dance Tábor, Tábor
 27 January , Saturday
 Kotnov music club, Tábor
 09 February , Friday
 Zimní Stadion Milevsko, Milevsko
 24 January , Wednesday
 OLH Spartak Soběslav, Sobeslav
 02 February , Friday
 Radimovice U Zelce, Czech Republic, Radimovice u Zelce
 28 January , Sunday
 Středisko volného času Síť - Pelhřimov, Pelhrimov
 28 January , Sunday
 Statek u Rezků, Nemysl