Lecimy bokiem II dla Julii - BMW Klub Staszów i Przyjaciele

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko na mega imprezę połączoną ze zbiórką pieniędzy na leczenie chorej Julii Wiszniewskiej - Podopiecznej fundacji Zdążyć z pomocą.

I My wszyscy możemy zostać Romeo więc sprawmy by życie Naszej Julii było łatwiejsze!

Mamy do Was ogromną prośbę!

Na zlocie oprócz zbiórki pieniędzy na leczenie chorej Julki będziemy również zbierać nakrętki i rzeczy codziennego użytku : środki czystości, środki do higieny (pampersy rozmiar 3, chusteczki nawilżające, proszki do prania, szampony) oraz ubranka dziecięce czy też zabawki. Wszystkie przedmioty zostaną przekazane Julii oraz jej rodzinie, która znajduje się w ciężkiej sytuacji materialnej. Nie raz udowodniliście, że możemy na Was liczyć.

Bileciki to tylko 5zl od osoby które lecą wprost do puszki na Naszą Księżniczkę!!!

Drift taxi losowym autem to jedyne 30zł!!!
A wybranym przez Siebie 50zł!!
(Wszystko oczywiście osobiście wrzucacię do puszek! Reszty nie wydajemy ponieważ wszystkie pieniądze idą w puszki )

Na palcu będzie również miejsce na tzw park maszyn także serdecznie zapraszamy!
Zlot odbedzie sie 15.04.2018 o godzinie 10 na Torze w Tuczępach.Rozpoczęcie sezonu! Nie stanowi imprezy masowej w rozumieniu art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 20 marca 2009 r.o bezpieczeństwie imprez masowych, zaś osoba publikującą na portalu facebook informacje związane z rzeczonym wydarzeniem, nie posiada statusu organizatora imprezy masowej, w rozumieniu art. 3 pkt 9 ww. ustawy, nie ponosząc tym samym odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników wydarzenia oraz ich działania wobec osób trzecich i ich mienia.

Zamieszczone na niniejszym portalu informacje mają status techniczny, skierowany do nieograniczonego kręgu osób, umożliwiające podjęcie autonomicznej decyzji
o ewentualnym uczestnictwie. Wydarzenie ma charakter publiczny, zaś uczestnictwo
w nim nie wymaga spełnienia jakichkolwiek kryteriów, w szczególności uiszczenia opłaty, legitymowania się przynależnością do określonej grupy społecznej/zawodowej względnie innymi właściwościami osobistymi.

Tym samym każdy z uczestników jest zobowiązany do zachowania ostrożności w stopniu zapewniającym bezpieczeństwo własne oraz osób trzecich. Faktyczne uczestnictwo w wydarzeniu stanowi potwierdzenie zaznajomienia się z treścią niniejszego komunikatu i akceptację jego treści

▼ Show More Information

, 28-142
Dobrów
15 April , Sunday 10:00

More Events Nearby