Kurz vaření: Steaky - 2 volná místa

Lektor:
Petr Scheinpflug


Menu:

Flank steak s omáčkou chimichurri, čerstvá foccacia,

Rib-eye steak s citronovo – křenovým krémem, domácí hranolky,

Steak z vepřové krkovice s chilli máslem, glazovaná mrkev,

Steak z kuřecích stehen naložený v citrusech, celerovo-bramborové pyré po asijsku,

Mille

Feuille s čerstvým ovocem


Cena kurzu: 1 599 Kč

▼ Show More Information

Lesní kolonie 265, 37382
Vcelna
19 April , Thursday 18:00

More Events Nearby

 09 May , Wednesday
 Výstaviště České Budějovice a.s., Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 KD Vltava (Kulturní dům Vltava České Budějovice), Ceske Budejovice
 20 April , Friday
 Klub Slavie, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Klub K2 České Budějovice, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, Ceske Budejovice
 27 April , Friday
 KD Vltava (Kulturní dům Vltava České Budějovice), Ceske Budejovice
 27 April , Friday
 Český Krumlov, Cesky Krumlov
 21 April , Saturday
 Komiks, Ceske Budejovice
 12 May , Saturday
 Klub K2 České Budějovice, Ceske Budejovice
 22 April , Sunday
 Zliv, Czech Republic, Zliv
 28 April , Saturday
 Music Bar Velbloud, Ceske Budejovice
 08 May , Tuesday
 Sportovní hala České Budějovice, Ceske Budejovice
 04 May , Friday
 Kemp Zlatá Koruna, Zlatá Koruna
 25 April , Wednesday
 Ceske Budejovice, Czech Republic, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Šindlovská Krčma, Sindlovy Dvory
 20 April , Friday
 FabriČKa, Cesky Krumlov
 21 April , Saturday
 Klub Slavie, Ceske Budejovice
 27 April , Friday
 Klub K2 České Budějovice, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Runway Night - Dance & Rock - Live Music, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Tesco Česko, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 FabriČKa, Cesky Krumlov
 23 April , Monday
 Měsíc ve dne, Ceske Budejovice
 22 April , Sunday
 Stromovka, Ceske Budejovice
 13 May , Sunday
 Music Bar Velbloud, Ceske Budejovice
 04 May , Friday
 City Lounge music club & bar, Cesky Krumlov
 11 May , Friday
 Relaxcentrum Mrkáček Lišov a Hotel Mrkáček, Lisov
 20 April , Friday
 Rodinné centrum Mamánek, Ceske Budejovice
 19 May , Saturday
 City Lounge music club & bar, Cesky Krumlov
 21 April , Saturday
 IGY Centrum, Ceske Budejovice
 27 April , Friday
 Městské divadlo Český Krumlov, Cesky Krumlov
 15 May , Tuesday
 Horká Vana - kulturní klub - České Budějovice, Ceske Budejovice
 07 May , Monday
 Krumlovská Vanilka, Cesky Krumlov
 05 May , Saturday
 Komiks, Ceske Budejovice
 21 April , Saturday
 Golf club Hluboka nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou
 29 April , Sunday
 Relaxcentrum Mrkáček Lišov a Hotel Mrkáček, Lisov