Kurs KPP /Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy/

Nowa rekrutacja na Kurs KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy), który pozwala, po pozytywnym wyniku egzaminu, na uzyskanie państwowych uprawnień, potwierdzonych certyfikatem.
Terminy wykładów i ćwiczeń praktycznych:
I tura:
20.10.2017r. (piątek)
21.10.2017r. (sobota)
22.10.2017r. (niedziela)
23.10.2017r.

(poniedziałek)
II tura:
4.11.2017r. (sobota)
5.11.2017r. (niedziela)
6.11.2017r. (poniedziałek) + Egzamin Państwowy.
Cena kursu: 650 zł (w tym 150 zł egzamin).
MOŻLIWOŚC RECERTYFIKACJI.
Możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach.
Nielimitowane materiały opatrunkowe, profesjonalny sprzęt, kadra praktyków i mnóstwo wiarygodnych symulacji - jeśli chcesz się nauczyć realnego udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, nasza oferta jest dla Ciebie ;)
Szczegóły i zgłoszenia pod numerem telefonu:
tel. 690-535-692,
e-mail: medsarszkolenia@gmail.com,
lub za pośrednictwem Facebooka.
Zapraszamy!

▼ Show More Information


Grudziadz
20 October , Friday 09:00

More Events Nearby

 29 December , Friday
 Cool Club - Grudziądz, Grudziadz
 01 January , Monday
 Grudziądz,os. Rządz, Grudziadz
 17 December , Sunday
 Alfa Centrum Grudziądz, Grudziadz
 14 January , Sunday
 Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim, Radzyn Chełminski
 05 January , Friday
 ZAMEK Radzyń Chełmiński, Radzyn Chełminski
 03 January , Wednesday
 RAD Bowling, Grudziadz
 25 December , Monday
 Cool Club - Grudziądz, Grudziadz
 21 December , Thursday
 Hufiec ZHP Grudziądz, Grudziadz
 16 December , Saturday
 Zumba & Massage, Grudziadz
 15 December , Friday
 Joga Grudziądz, Grudziadz
 31 December , Sunday
 Cool Club - Grudziądz, Grudziadz
 15 December , Friday
 CrossBox Grudziądz, Grudziadz
 16 December , Saturday
 Wyspa Szkrabów Grudziądz, Grudziadz
 17 December , Sunday
 Klub Akcent, Grudziadz
 24 December , Sunday
 Jezioro Zamkowe, Wabrzezno,
 24 December , Sunday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 15 December , Friday
 OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu, Swiecie
 16 December , Saturday
 Przychodnia Weterynaryjna Nad Wisłą, Grudziadz
 31 December , Sunday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 15 December , Friday
 Restauracja Grudziądzka, Grudziadz
 16 December , Saturday
 KSz Gambit Świecie, Swiecie
 31 December , Sunday
 Restauracja Biały Orzeł pokoje gościnne 86-170 Nowe, Nowe
 29 December , Friday
 Plaża Miejska Rudnik, Grudziadz
 24 December , Sunday
 Strzemyk Grudziądz ;, Grudziadz
 17 December , Sunday
 Klub Akcent, Grudziadz
 23 December , Saturday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 31 December , Sunday
 Tawerna Czepek, Grudziadz
 18 December , Monday
 Loft Grudziądz, Grudziadz
 16 December , Saturday
 Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie, Gruta
 31 December , Sunday
 Laskowice, Poland, Laskowice
 28 December , Thursday
 Joga Grudziądz, Grudziadz
 22 December , Friday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie
 13 January , Saturday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 25 December , Monday
 Carmel Club, Swiecie
 31 December , Sunday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 06 January , Saturday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie