Külluse saladused

Ruth ja Ants on juba kuua aega olnud üle-eestilisel tuuril ning avaldavad sulle iidsed saladused ja ka kaasaegsed tehnikad, kuidas oma elu muuta edukamaks ja külluslikumaks.

Olenemata sellest, kas sina usud või ei usu Universumi seadustesse, siis kehtivad need sellegipoolest kõigile. Sellepärast on

äärmiselt oluline tunda Universumi külgetõmbe süsteemi, et siin Maa peal läbi lüüa. Seega kõigepealt alustame me Universumi seaduste ja süsteemi tutvustamisega ning õpetame teile, kuidas Universumi energiatega töötada.

Siis viime teid tasandile, kus teil on võimalik saada aimu enda eluülesandest.

Lisaks viime me läbi ka erinevaid hüpnoose, et teie alateadvusele kaasa aidata. Esimeseks protsessi osaks on muutunud teadvuse seisundis (hüpnoosis) luua kontakt oma sisetundega. Seejärel leiame üles emotsioonid/mustrid, mis seni on takistanud materiaalset edu ligi meelitamast.
Teise protsessi osaks on energiate tunnetamine enda ümber. Me leiame hüpnoosis olles üles enda küljes oleva/olevad külluse kanalid ning puhastame nad võimalikult hästi ära, et vaba voolamine saaks tekkida. Tihti on seal inimestel igasugu takistusi ees, mille vabanedes inimene tunneb muutust. Pärast külluse kanalite puhastust anname külluse kanalile kindlad juhised, mida ta sinu ellu küllusena võiks tuua. Kas on see materiaalne edu või äkki külluslikud peresuhted. Nendest räägime ka protsessi käigus täpsemalt.
Kolmandaks osaks sisestame kõikide alateadvusesse edukuse koodi, mis paneb Teie alateaduvse Teie jaoks soodsaid asju elus märkama ja ligi tõmbama.

Programm:
1) Universumi seadused ja süsteem (Ruth)
2) Kuidas töötada Universumi energiatega (Ruth)
3) Hüpnoos - Sisetundega kontakti saavutamine (Ants)
3) Puhastame ja avame teie küllusekanalid (Ants /Ruth)
4) Hüpnoos - Külluse hüpnoos (Ants)
5) Eluülesande leidmine (Ants)

Ürituse ajakava:
05.04 - Valga

Energiavahetustasu 35 eur. Tasumise juhend saabub registreerumisel!

Vajalik on eelregistreerimine, kuna kohtade arv on piiratud!
Registreeri ennast kodulehel- https://www.hupnotisoorants.ee/ueritused
Soovitav võtta endale kaasa matt ja tekk, et oleks mugavam viia läbi hüpnoose ja rännakuid! Täpsema info saate meilt peale registreerimist.

▼ Show More Information

, 68230
Valga
05 April , Thursday 18:00

More Events Nearby