Krucipüsk / Satelit Kanibal / JegR

Živé vystoupení kapely Krucipüsk.
Předkapely: JegR a Satelit Kanibal.

Vstupné 250 Kč v předprodeji / 300,- na místě.

---------------

Skupina Krucipüsk v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass, Vám ani v roce 2017, prostě, nedá pokoj. Jaro máme plné

krásných zájezdových koncertů po naší vlasti a přes léto to s festivaly nebude vypadat jinak. Ve volném čase, kterého má soubor jako šafránu, poctivě a duchapřítomně přemýšlí nad svým novým, již 11-tým počinem, který ponese název „SINE AMORE NIHIL“ a spatří světlo světa 1.11.2017 pod vydavatelstvým Krucipüsk. Zhruba týden po vydání LP a CD vyráží kapela na stejnojmenné tour.

Krucipüsk, kromě svých zásadních hitů, jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n ´roll to není pr…. atd., bude až do září 2017 nalévat do Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou, a to vše za podpory dvorních inženýrů, dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana. Kvalitního merchandise bude po celý rok dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, a doražte na některý z mnoha koncertů Krucipüsk, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý.

Je možné, bude li Bůh rozdávat, že tato láskyplná parta představí na některém z koncertů nebo festivalů i nějakou tu novinku z připravovaného alba. Jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají, jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí.

Více na www.krucipusk.cz nebo na FB Krucipüsk.

▼ Show More Information

Pilnáčkova, 500 03
Hradec Králové
26 January , Thursday 18:00

More Events Nearby

 21 April , Friday
 Šimkovy sady, Hradec Králové
 21 April , Friday
 Hradecký Majáles, Hradec Králové
 21 April , Friday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 28 April , Friday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 22 April , Saturday
 Hospitál KUKS - národní kulturní památka, Kuks
 31 March , Friday
 Nároďák, Jaromer
 01 April , Saturday
 Aquacentrum Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 20 April , Thursday
 SPŠCH Pardubice, Pardubice
 31 March , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 01 April , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 08 April , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Státní hrad Kunětická Hora,
 07 April , Friday
 Nároďák, Jaromer
 08 April , Saturday
 ZOO Dvůr Králové, Dvur Kralove nad Labem
 08 April , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 14 April , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 April , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 08 April , Saturday
 CrossFit Pardubice, Pardubice
 31 March , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 30 March , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 05 April , Wednesday
 Univerzita Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 April , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 15 April , Saturday
 Camp Stříbrný Rybník,
 22 April , Saturday
 Holice, Czech Republic, Holice
 16 April , Sunday
 Kulturní dům Králíky, Králíky
 11 April , Tuesday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 07 April , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 15 April , Saturday
 Party Hall Bozkov, Bozkov
 04 April , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 07 April , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 01 April , Saturday
 Amber Hotel Černigov, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Masarykovo náměstí HK... :), Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice