Kosesshin w Szczecinie-Raminie 23-28.01.2016

Czas trwania Kosesshin : 23 styczeń - Kokuho 18.00 wprowadzenie do sesshin, uroczyste rozpoczęcie - Kokuho o 20.00 wieczorem. Prosimy o przyjazd do godz. 16.00, o godzinie 16.00 z dworca PKP w Szczecinie odjedzie bus do Ramina (miejscowości położonej 20 min. od Szczecina, po niemieckiej stronie granicy)
Sesshin

będzie trwało od 23-27 stycznia , zakończy się około 22.00 dnia 27.01 z możliwością pobytu do następnego dnia 28.01. , jako dnia wyjazdu i pożegnania Roshiego , który po godzinie 12.00 , będzie musiał wyruszyć na lotnisko.

Teisho: informacja zostanie podane w przeciągu najbliższych dni.


Miejsce: Ramin 20min drogi autem od Szczecina, po niemieckiej stronie granicy. Więcej informacji : https://www.facebook.com/GutshausRamin

Darowizna na rzecz sesshin : 600 zł , stypendium 300 zł (Wniosek o stypendium prosimy zgłaszać do lidera grupy do 1.11.2015, ilość ograniczona )

Uwaga zgłoszenia przyjmowane do u lokalnych liderów, wraz ze zgłoszeniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oraz umieszczenie swojego imienia i nazwiska w miejsce kropek w nazwie pliku. Zgłoszenia prosimy składać do 1 listopada.
FORMULARZ

E-mail: onedropzen.pl@gmail.com z tytułem: "Zgłoszenie na sesshin Ramin 01.2016"

Tenzo : wolontariusze są zawsze mile widziani , w innym wypadku obowiązek zostanie przydzielony danym osobom.

Co zabrać : Prosimy o zabranie swoich śpiworów oraz poduszek do zazen maty będą dostępne, ręcznik, kosmetyki oraz klapki do szybkiego zakładania do kinhin

Prośba: Sesshin jest wspólnym wysiłkiem, w którym Sangha praktykuje razem. Prosimy o pobyt przez całe sesshin, by nie rozpraszać i zabiera energii grupy. Po zarejestrowaniu się , prosimy dać znać , o ewentualnych wcześniejszych, późniejszych przyjazdach i wyjazdach, oraz czy potrzebny będzie transport z ze Szczecina do Ramina. Pierwszeństwo do miejsc na sesshin mają ludzie, którzy pozostają przez całe sesshin.

Milczenie : Zgłoszenie na sesshin zobowiązuje do praktykowania ciszy podczas tego tygodnia i pozostawania z wewnętrzną praktyką. Proszę przygotujcie swoją podróż i pracę tak , by nie mieć konieczności łączenia się z internetem podczas odosobnienia. Nie będzie dostępu do sieci Wifi, oraz prosimy o nie używanie swoich smartfonów, gdyż to przeszkadza w praktyce pozostałym uczestnikom.

Czekamy na Was wszystkich.
Gassho.
ODZ Polska

▼ Show More Information

Dorfstr. 41, 17321
Ramin
23 January , Saturday 16:00

More Events Nearby

 15 November , Thursday
 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin
 22 October , Monday
 Teatr Współczesny w Szczecinie, Szczecin
 11 November , Sunday
 Gryfino, Poland, Gryfino
 08 November , Thursday
 Quiero Salsa Szczecin, Szczecin
 01 November , Thursday
 Remedy-Brand : Produkcja Filmowa, Szczecin
 03 November , Saturday
 Stettin, Poland, Stettin