Konferencja "Taniec jako Biznes" IV edycja - Opole 02-03 KWIETNIA | Trenerzy, Managerowie i Specjaliści uczą jak przetrwać na rynku!

Tak niestety się dzieje, że wielu bardzo zdolnych, młodych ludzi, chcąc się rozwijać, zostaje wciągniętych przez inne firmy jako zwykli odtwórcy. Wielu z nich nie pójdzie na swoje w strachu przed skomplikowanym prawem, formalnościami i obowiązkami.

Sami jesteśmy pasjonatami i kiedyś również podjęliśmy

decyzję, że nie podpiszemy się pod czymś co nie jest w 100% nasze! Przeszliśmy przez tworzenie agencji artystycznej, festiwali, warsztatów, aż w końcu placówek tanecznych i sportowych. Po latach doszliśmy do wniosku, że zbyt wiele osób takich jak my, nadal dusi się gdzieś, gdzie nie do końca może się realizować i stworzyliśmy program „Taniec jako biznes”. Wraz z fundacją ZarabiajNaPasji.com udało nam się zorganizować i częściowo sfinansować całe wydarzenie

Zapraszamy Was na IV edycję warsztatów „Taniec jako biznes” tym razem w formie ogólnopolskiej konferencji, ze znanymi osobistościami ze świata tańca, którzy na pasji zbudowali całe swoje życie!

--------------------------------------------------------------------------------
„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś
pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins.
--------------------------------------------------------------------------------

#SZKOLENIE

Oferujemy dwudniowe szkolenie dla tancerzy i trenerów tańca:
- z tworzenia biznesu na niepewnym gruncie,
- budowania marki oraz tworzenia relacji z klientem.
- radzenia sobie z problemami natury formalnej.
- marketingu bez większych środków finansowych.
- organizacji całego przedsięwzięcia i zarządzania nim.

Dodatkowo poznacie praktyczne przykłady jak bez żadnych środków stworzyć skuteczną kampanię reklamową, skąd pozyskać pierwsze fundusze i jak zabezpieczyć swoje środki przed zbędnymi podatkami.

Szkolenie prowadzą praktycy, tancerze, managerowie i kierownicy placówek sportowych oraz tanecznych. Osoby od lat tworzące wydarzenia taneczne, warsztaty, turnieje, fundacje i festiwale. Tutaj nie usłyszysz książkowych teorii, a całą gamę sprawdzonych sposobów na marketing, reklamę i tworzenie biznesu.

Dodatkowo na szkoleniu poznasz zagadnienia z zakresu prowadzenia firmy oraz sposoby prostego radzenia sobie z zawiłym prawem podatkowym. MASZ TALENT, zarabiaj na nim!

--------------------------------------------------------------------------------
"Każde wielkie osiągnięcie zaczyna się decyzją, by spróbować" - Anthony Robins
--------------------------------------------------------------------------------

_______________________________________________
#CENA
Zapisz się już teraz – IV EDYCJA W SPECJALNEJ CENIE – 159 zł (pakiet dwudniowy)
ilość miejsc ograniczona, zastrzegamy prawo do zamknięcia zapisów w każdym momencie.

_______________________________________________
#PLAN SZKOLENIA

SOBOTA
9:30 REJESTRACJA

10:00 – 10:45 – Michał Kosel - "Reklama bez pieniędzy?!" - czyli z g#@% bata jednak ukręcisz.

11:00 – 11:45 – Jarosław Madzia – „Budowanie mocnej marki i wartościowego wizerunku firmy od podstaw”

12:00 – 12:45 - Rafał Lebiest - "Od przedszkola po finał mistrzostw Świata- droga Tancerza, Trenera, Szkoły tańca"

przerwa obiadowa

15:00 – 15:45 - Rafał Lebiest - „Organizacja szkoły tańca, jak ona działa, co warto wiedzieć i jakie strategie zastosować”

16:00 – 16:45 - UFO - "Jakie warsztaty prowadzić?" - kiedy zarabiać, a kiedy się promować i szkolić"

17:00 – 17:45 - UFO - „Czym różni się tancerz od trenera” - czyli na czym polega ten zawód

Zakwaterowanie w Hotelach
Integracja wieczornaNIEDZIELA
10:00 – 10:45 – Jarek – „Sprzedaż i Komunikacja z klientem – najczęściej popełniane błędy”

11:00 – 11:45 – Michał - "Jaką działalność założyć i czy w ogóle musisz to robić?" - prawo podatkowe, umowy o dzieło, uproszczona księgowość.

12:00 – 12:45 - QBA - „Organizacja imprez bez większych środków, relacje z partnerami i sponsorami oraz zarządzanie zespołem organizacyjnym”.

przerwa obiadowa

15:00 – 15:45 - YouYa - "Taniec-Biznes a pasja" - jak znaleźć równowagę.

16:00 – 16:45 - QBA - „Jak wygląda promocja zajęć
tanecznych. Jak trafić w target i przyciągnąć nowych klientów”

17:00 – 17:45 - YouYa - "Świat telewizji i komercji" - zawód choreografa, jurora, tancerza.

18:15 - Rozdanie certyfikatów
Zakończenie


________________________________________________
#PROWADZĄCY


✓YouYa - Choreograf, pedagog i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu 30-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance,contemporary, broadway jazz, hiphop,ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech,Anglii,Francji, USA. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania). W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa.

Poprowadzi wykład pt. "Taniec-Biznes a pasja" - jak znaleźć równowagę oraz "Świat telewizji i komercji" - zawód choreografa, jurora, tancerza. W tych dwóch blokach opowie m.in. o tym jak pogodzić swoją pasję z zewnętrznymi uwarunkowaniami biznesowymi w branży oraz jak wygląda karieta tancerza w rzeczywistości. Doradzi co warto wiedzieć oraz jakich błędów nie popełniać by nie utonąć w tym świecie.


✓Rafał Lebiest - Trener sportowy, instruktor, choreograf. Wykładowca kursów instruktorskich. Sędzia freestyle. przez 6 lat członek zarządu Polskiego Związku Tańca Freestyle. od 1998 roku właściciel i trener w Szkole Tańca Wena. Obecnie Tancerze szkoły tańca Wena w stylu Hip-hop to kilkukrotni medaliści i finaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w strukturach International Dance Organization-największej na Świecie organizacji zajmującej się tańcem nowoczesnym (IDO)

Poprowadzi wykład "Od przedszkola po finał mistrzostw Świata- droga Tancerza, Trenera, Szkoły tańca" Tutaj dowiecie się jak działa Szkoła Tańca, co warto wiedzieć i jaką strategię zastosować. Jak przebiega szkolenie tancerzy i trenerów oraz poruszy temat kariery tanecznej i tego jakich błędów nie popełniać .


✓Michał Kosel
Manager tancerzy, kierownik Kobiecego Centrum Rozwoju, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca. Od lat tworzy i organizuje wydarzenia taneczne, warsztaty ogólnopolskie festiwale oraz kieruje placówkami tanecznymi. Manageruje i kieruje również agencją artystyczną The Dancers. Jest twórcą takich marek tanecznych jak: WomenForWomen.pl, BellyOpole.pl, Opolski Festiwal Ruchu i Zdrowia, Orientalna Kontrabanda czy filmowego projektu o tancerzach "ProjectPassion". Specjalizuje się w marketingu partyzanckim, zarządzaniu projektami i budowaniu marki.

Poprowadzi wykład na temat tworzenia firmy od pasji przez pomysł po wykonanie. Opowie o tym jak poradzić sobie z zawiłymi formalnościami, księgowością, ZUSem oraz zarządzaniem w firmie. Skupi się na temacie tworzenia własnych placówek oraz komercyjnych projektów w tańcu bez wkładu własnego.


✓Łukasz UFO Łukomski
Big Poppa Ufo - tancerz, instruktor i promotor street dance. Tańczy od 24 lat, uczy od od 12stu. Prowadzi warsztaty i sędziuje w całej Polsce, prowadzi także szkolenia dla sędziów tańca oraz instruktorów. Jego pasja to jego praca, a praca to jego pasja.

Poprowadzi wykład pt. "Jakie warsztaty prowadzić?" - kiedy zarabiać, a kiedy się promować i szkolić" Opowie m.in. o tym jak wybierać warsztaty, na co zwracać uwagę, kóre pomogą Wam w pracy, a które w promocji, kiedy organizować swoje, a kiedy skupić się na promowaniu własnej osoby.


✓Jarosław Madzia
Twórca wielu marek biznesowych, specjalista w zakresie Strategii Rozwiązań i budowania relacji. Wieloletni przedsiębiorca, doktorant psychologii sportu.
W życiu zawodowym zajmuje tworzeniem wizerunku, projektowaniem kampanii reklamowych i komunikacją w biznesie. Na co dzień trener CrossFitu, Trener Personalny i zawodowy siatkarz.

Poprowadzi wykład na temat sprzedaży i komunikacji z klientem. W drugiej części skupi się na budowaniu mocnej marki i wizerunku firmy. Skupi się na praktycznych przykładach pokazując proces od podstaw.


✓Jakub „Qba” Łukowski
Tańcem zaczął zajmować się w wieku 10 lat, a w wieku 20 rozpoczął prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży. W 2005 założył Teatr Tańca Exceed z którym zrealizował 8 spektakli taneczno-teatralnych cieszących się dużą popularnością. Qba najbardziej znany jest w Polsce jako tancerz Lockingu i zapraszany jest na warsztaty do wielu miast Polski. Od czerwca 2011 roku jest również prezesem Stowarzyszenia Warszawski Funk, zajmującego się promocją kultury funkowej w Polsce. W roku 2015 założył własną firmę Qlturalnie zajmującą się organizacją eventów, co pozwala mu tym bardziej promować taniec.

Poprowadzi wykład pt. „Organizacja imprez bez większych środków, relacje z partnerami i sponsorami oraz zarządzanie zespołem organizacyjnym”. Opowie również o tym jak trafić w target i przyciągnąć nowych klientów.


__________________________________________________
#ORGANIZATORZY

-WorkCoaching.pl
-MarketingVideo.pl
-Business Partner Group sp. z.o.o.
-Fundacja ZarabiajNaPasji.com
_________________________________________
#KIEDY I GDZIE
Data szkolenia: 02-03.04.2016 r. (sobota - niedziela)
Miejsce: Centrum Rozwoju, ul. Reymonta 19, Opole
Co zabrać: Dobre chęci, otwarty umysł i notatnik - bo sporo tego będzie!

_________________________________________
#NOCLEG
Nawiązaliśmy współpracę z siecią Hotelu MERCURE. Placówka w Opolu udostępnia miejsca dla uczestników po specjalnych cenach:
Pokój dwuosobowy: 120 zł (po 60 zł na osobę)
*możliwość dokupienia osobno śniadania i posiłków

________________________________________
#WYŻYWIENIE
Współpracujemy bezpośrednio z popularną restauracją Festivalowa, która w dniu seminarium oferuje dla uczestników 20% zniżki na posiłki. Zdrowe i domowe jedzenie na wagę, duży wybór i świetny kucharz.
________________________________________
#INTEGRACJA
Gościć będzie nas lokal „IZBA”, prowadzony przez młodego pasjonata z Opola. Lokal oferuje nam 10% zniżki na zamówienia wychodzące wprost od uczestników seminarium. Możemy oblegać lokal do wczesnych godzin porannych pod warunkiem punktualnego stawiennictwa dnia następnego na warsztatach.
_________________________________________
#ZAPISY
Zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przelewu wyślij na adres:
Info@TaniecJakoBiznes.pl w tytule wpisując "Taniec jako biznes - Imię i nazwisko", w treści podaj swoje imię, nazwisko oraz nr kontaktowy, w załączniku nie zapomnij podesłać potwierdzenia przelewu.

DANE:
Centrum Rozwoju
ul. Reymonta 19, 45-069 Opole
mBank: 63 1140 2004 0000 3102 7551 5264
Tytuł: "Imię i nazwisko + Taniec Jako Biznes"
--------------------------------------------------------------------------------
#REGULAMIN
• Zgłoszenia bez potwierdzenia nie będą przyjmowane.
• Organizator NIE DOKONUJE zwrotów pieniężnych z powodu nieobecności uczestnika.
• Organizator dokonuje zwrotów pieniężnych z powodu odwołania wydarzenia.
• Organizator nie dokonuje zwrotów pieniężnych w przypadku wpłaconej zbyt dużej kwoty - prosimy uważnie studiować cennik.
• Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia z powodu zbyt małej liczby uczestników lub zamknięcia zapisów przed czasem z powodu ich zbyt dużej ilości. Zastrzegamy również możliwość dokonania nieznacznych zmian godzinowych w porozumieniu z uczestnikami poprzez wydarzenie na Facebooku, fan page Organizatora oraz mailowo.
• Osoba rezygnująca z wydarzenia zobowiązana jest do znalezienia na swoje miejsce osoby zastępczej. Ze względu na obostrzenia i terminy wpłat narzucone przez właścicieli hotelu i sal, organizator nie odpowiada za nagłe przypadki losowe uczestników.
• Zgłoszenie się na wydarzenie jest równoznaczne z zaakceptowanie regulaminu.


--------------------------------------------------------------------------------
„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia
więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz


więcej na: TaniecJakoBiznes.pl

▼ Show More Information

Reymonta 19, 45-069
Opole
02 April , Saturday 10:00

More Events Nearby