Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

MAMOS DIENĄ - GEGUŽĖS 6 D.!

#konferencija

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama KONFERENCIJA SĄMONINGOMS MAMOMS - „SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“. Tai pasaulinės misijos dalis, kurios tikslas - pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus bei naujausias sveikatos metodikas padėsiančias

sėkmingam šeimos planavimui, geresnių poros santykių kūrimui bei moters visavertei savirealizacijai.

Šio renginio premjera įvyks VILNIUJE, koncertų salėje „COMPENSA“, o turas toliau tęsis Rygoje ir kt. Europos miestuose.

Renginio centre – DU PASAULINIO LYGIO PRANEŠĖJAI: naujosios medicinos paradigmos genijus THOMAS AKSNES iš Norvegijos ir dviejų bestselerių autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja ANDRĖ AMIYA PABARČIŪTĖ iš Lietuvos (daugiau informacijos aprašymo pabaigoje).

Jiedu išsamiai visos dienos konferencijoje nubrėš LAIMINGOS POROS – LAIMINGO KŪDIKIO VIZIJOS ŽEMĖLAPĮ. Čia KIEKVIENAS galės atrasti SAVO KELIĄ tikslo link: poros, negalinčios susilaukti vaikų; moterys, išgyvenančios, kad nepavyksta pastoti; vaikelio jau besilaukiančios poros ir tos, kurios svarsto apie galimybę tapti tėvais pirmą ar jau kelintą kartą.

Pranešėjų MISIJA - padėti moterims atrasti savo vidinę stiprybę ir sveikatos resursą, taip pat - kaupti išmintį, kuri įgalina sukurti puikius santykius su vyru bei vaikais ir gyvenimo būdą, kuris leistų atsiskleisti moters talentams bei norams.

Bilietus platina BILIETAI.LT: http://bit.ly/2E6tDMR

#kodel

MOTERS KŪNAS sukurtas taip, kad GEBĖTŲ pavyzdingai IŠNEŠIOTI sveiką kūdikį. TAČIAU forsuojant esminius reprodukcinio mechanizmo elementus ar jų nepaisant, šiais laikais vis dažniau SUSIDURIAMA SU PROBLEMOMIS, kai norima pastoti ir išnešioti sveiką vaisių.

Nevaisingumas yra gana dažna problema, kuri paveikia daugiau nei 50 000 šeimų Lietuvoje, o tai sudaro maždaug 15 proc. visų šeimų! NORINT TO IŠVENGTI, pirmiausia būtina atsipalaiduoti, išspręsti kilusias problemas, taip suteikiant savo kūnui gebėjimą klestėti, ir tik tada mėginti pastoti. Atrodo, FORMULĖ PAPRASTA, tačiau kaip ją įgyvendinti?

Šios konferencijos metu Thomas Aksnes pristatys konkrečius ir efektyvius sprendimus, padėsiančius SĄMONINGAI DARYTI ĮTAKĄ GENETIKAI besilaukiant kūdikio. Andrė AMIYA Pabarčiūtė pasidalins esminėmis taisyklėmis ir metodais, kaip MOTINYSTĘ paversti DŽIUGIA, HARMONINGA patirtimi.

Bilietus platina BILIETAI.LT: http://bit.ly/2E6tDMR

#kaip

Konferencijoje išsamiai nagrinėjamos pranešėjų temos:

• Sąmoningo sprendimo galia kuriant šeimą
• Kokybiško intymaus gyvenimo principai
• Gerų santykių pagrindai poroje
• Kaip vyras gali padėti moteriai pasiruošti motinystei
• Moters talentai
• Moters emocinė ir dvasinė savijauta
• Pasiruošimas nėštumui ir pagrindinės planavimo klaidos
• Tinkamos mitybos formavimas ir kiti sveikos gyvensenos įpročiai
• Gebėjimas sąmoningai daryti įtaką genetikai besilaukiant
• Kokybiško asmeninio gyvenimo vizija

#kam

Konferencija yra skirta moterims / poroms, norinčioms pastoti, nepriklausomai nuo to, ar bandė ir nepavyko, ar dar nebandė, bet planuoja. Taip pat SĄMONINGIEMS, jau esamiems ar netrukus atžalų susilauksiantiems tėvams. Visoms moterims, kurios domisi savirealizacija. Žinoma, naudingų žinių iš šio renginio išsineš ir visi tie, kurie domisi darnių santykių šeimoje kūrimu bei holistiniu požiūriu į sveikatą.

#programa

10:00 – 13:00 Thomas Aksnes pranešimas
13:00 – 14:30 Pietų pertrauka
14:30 – 16:30 Andrė AMIYA Pabarčiūtė pranešimas
16:40 – 17:30 Klausimų ir atsakymų sesija
17:30-17:45 Renginio pabaiga.
“Privačios sesijos” bilietų dalyviams – pertrauka su žaliavalgiškais kokteiliais
17:45 – 18:30 “Privačios sesijos” bilietų dalyvių susitikimas su pranešėjais: diskusija, asmeniniai klausimai

#lektoriai

MOKSLININKAS Thomas Aksnes

Thomas Aksnes yra autoritetas savo srityje, ypač gerbiamas norvegų mokslininkas, kuriam už sugrąžintą sveikatą dėkoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Mokslo pasaulis įdėmiai klauso ir pritaiko savo praktikoje jo tyrinėjimo atradimus. Taip pat jis yra įkūrėjas „Health Optimizing“ gydymo centrų, kuriuose prioritetas teikiamas sveikatos atstatymui be medikamentų. Šiandien jis - itin laukiamas pranešėjas tarptautinėse mokslo, sveikatos konferencijose. Pats būdamas penkių nuostabių vaikų tėtis, savo metodikos pritaikymo rezultatais džiaugiasi ir kurdamas sveiką šeimos gyvenimo būdą.

AUTORĖ Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA nuolat vesdama žmogaus potencialą atskleidžiančius, gyvenimo kokybę transformuojančius seminarus moterims ir poroms, yra padėjusi atskleisti savo prigimties genialumą tūkstančiams žmonių. Taip pat ji yra bestselerių „Moters magijos mokykla“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja.

#ambasadoriai

Tarptautinės misijos ir jos žinutės skleidimui pritaria bei prie idėjų įgyvendinimo prisideda įkvepiantys, charizmatiški žmonės ir konferencijos ambasadoriai: ROMUALDAS ŠEMETA, Kun. ALGIRDAS TOLIATAS, Doc. Dr. LOLITA PILIČIAUSKAITĖ NAVICKIENĖ, MIGLĖ POLIKEVIČIŪTĖ, ROLANDAS MACKEVIČIUS, TOMA DAMBRAUSKĖ, SABINA DAUKANTAITĖ ir kiti.

Bilietus platina BILIETAI.LT: http://bit.ly/2E6tDMR
______________________________
Sekite naujienas, įdomius interviu, susijusius įvykius ir iki susitikimo konferencijoje!

"SoulACTION" komanda
www.mamosdiena.lt

▼ Show More Information

Kernavės g. 84, 08216
Vilnius
06 May , Sunday 10:00

More Events Nearby

 02 February , Saturday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 25 January , Friday
 Who Hit John, Vilnius
 17 February , Sunday
 Sostinės ledo ritulio akademija, Vilnius