Koncert z okazji 43 Urodzin AFU-RA (Gang Starr Foundation) w Szczecinie + 3 Urodziny projektu D-Sessions i Hiphopheadz Joints

31 stycznia Afu-Ra obchodzi swoje 43 urodziny i pomyślał że fajnie będzie je spędzić w Szczecinie po długiej Polskiej trasie koncertowej. Na scenie zobaczymy też naszych Szczecińskich muzyków z D-Sessions, którzy wraz z Afu zagrają kilka jego klasyków w akompaniamencie żywych instrumentów !

Będziemy

również obchodzić trzecie urodziny naszych Szczecińskich projektów:

D-Sessions - które polega na tworzeniu klipów z najlepszymi MC's z USA i Polski na kanale PROSTO TV...Dotychczasowe odcinki D-Sessions:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLnii3S9g_eHJ0UwmCE9ZnaflVlPhyrvpv

Hiphopheadz Joints - po trzech latach doczekaliśmy się już 16 edycji koncertów z najlepszymi MC's ze stanów

Afu-Ra jest członkiem grupy Gang Starr Foundation (do której przynależą oczywiście ś.p. GURU, DJ PREMIER oraz takie klasyki jak np. Jeru The Damaja, GROUP HOME, Bahamadia, Freddie Foxxx czy Big Shug). Znany jest z częstej współpracy z jednym z lepszych producentów na świecie jakim jest DJ Premier, czy z Wu-Tang Clan'em, M.O.P., Boot Camp Click... Na koncercie Afu skupi się na swoich znanych, lubianych i kozackich klasykach z pierwszych trzech albumów, ale nie zabraknie też nowych numerów.

https://www.youtube.com/watch?v=DW15ayNIn94
https://www.youtube.com/watch?v=U0k4ZF--g0o
https://www.youtube.com/watch?v=L9FIs1dfs9E

Na wejściu, przedpremierowo będzie można kupić oficjalną reedycję wydaną przez hiphopheadz.pl płyty "AFU-RA - Body of the life force part 2" w ładnym Super Jewel Case'e ZA JEDYNE 20ZŁ! Po koncercie Afu na pewno wyjdzie zbić 5 i podpisać płytkę. Na płycie gościnnie można usłyszeć takich kozaków jak: M.O.P., Sean Proce, Sadat X czy Vinnie Paz.

Wjazd 20/25

Przed AFU-RA zagrają:
- Hyziu & Arik
- Kazior

DAWAJ WPADAJ.

▼ Show More Information

plac Stefana Batorego 4, 70-207
Szczecin
31 January , Sunday 20:00

More Events Nearby

 28 November , Wednesday
 Netto Arena, Szczecin
 25 November , Sunday
 Szczecin, Poland, Szczecin
 25 November , Sunday
 Szczecin, Poland, Szczecin
 08 December , Saturday
 Szczecin, Poland, Szczecin
 01 December , Saturday
 Stettin, Poland, Stettin