Koncert IRA trasa XXX lecia

To już pewne!!!! Autorzy takich nieśmiertelnych hitów jak „Ona jest ze snu”, „Nadzieja” czy „Taki sam” i wiele wiele innych przebojów, zagrają u nas już 9 marca 2018.
IRA to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, który największą sławą cieszył się w latach 90., ale i dziś ma ogromną popularność

i rzeszę fanów.
Kapela z Radomia dowodzona przez Artura Gadowskiego wielokrotnie święciła triumfy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (między innymi zgarniając trzy Superjedynki w 2010 roku: zespół roku, płyta rock i najlepszy występ). Ciekawostką jest fakt, że w 1994 roku IRA zagrała przed koncertem Aerosmith.
Zespół mimo trzeciej dekady na scenie nie obniża lotów. W ubiegłym roku fani doczekali się jedenastej płyty pod tytułem „My”. Znakiem rozpoznawczym najnowszego albumu są mocne, gitarowe brzmienia, czyli takie, z których IRA jest dobrze znana. Oczywiście, na krążku nie zabrakło utworów nieco bardziej melancholijnych i nastrojowych, do których zalicza się singiel „Wybacz” (na YouTube doczekał się ponad 9 milionów odsłon).
Krótko mówiąc nie może was tu zabraknąć.
Więcej informacji już wkrótce

▼ Show More Information

Sportowców <3, 86-300
Grudziadz Mniszek
09 March , Friday 19:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 30 December , Sunday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie
 01 January , Tuesday
 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA SPECJALNA NR 2 DLA UCZNIÓW UPOŚLEDZONYCH, Swiecie