Kino viktorina Kaune: Haris Poteris

Haris Poteris sugrįžta!!!

Lygiai prieš metus, belaukiant filmo „Fantastinių gyvūnai ir kur juos rasti“ premjeros, buvo surengta rekordinė kino viktorina „Hario Poterio“ tema, kurioje Vilniuje ir Kaune sudalyvavo apie 2 tūkstančiai žmonių. Tai buvo puikus įrodymas, jog Lietuvoje J. K. Rowling kūrinys

ir jo adaptacijos yra išties populiarios tarp įvairaus amžiaus žmonių.

Dabar, praėjus metams nuo šios viktorinos, kviečiame visus norinčius ir Harį Poterį mylinčius žmones į visiškai naują, pasikeitusią ir labai smagią kino viktoriną šia plačia tema.

„Hario „Poterio“ žaidimas Kaune įvyks, pube „Sandėlis“ jau lapkričio 25 dieną. Todėl, jeigu turi Hariui Poteriui prijaučiančius draugus, dalyvavai arba nespėjai sudalyvauti prieš metus, pabandyk laimę dabar, nes gal būtent tau ir tavo komandai pasiseks tapti šių metų kino Kvidičo nugalėtoju!

Žaidimo metu, kurio trukmė 2-3 valandos, Jūsų lauks ne tik visiškai nauji klausimai, užduotys ir kelios naujovės, kostiumų konkursas, bet dar ir puiki nuotaika bendraminčių būryje. Taigi ateik ir įrodyk, jog esi pats kiečiausias Kauno miesto Poteromanas.

Renkamės - 15:30 val.
Žaidimo pradžia - 16:00 val.
Vieta - Pubas „Sandėlis“, Muziejaus g. 8, Kaunas
Komandos narių skaičius - 4-10
Kaina - 2 eurai žmogui

Registracija: siųskite el. laiškus su komandos pavadinimu, tiksliu narių skaičiumi, savo telefono numeriu ir temoje rašykite „Poteris. Sandėlis“ šiuo el. paštu: kaunas.protmusis@gmail.com
Paskubėkite registruotis, nes vietų skaičius ribotas.

Lauksime jūsų, iki greito!

▼ Show More Information

Muziejaus g. 8, 44279
Kaunas
25 November , Saturday 16:00

More Events Nearby

 19 December , Wednesday
 Žalgirio arena, Kaunas