Kino "Ema"

2016. aasta Eesti avafilm "Ema" toob vaatajateni loo ühest väikelinnas elavast perest, kus pärast tulistamist ei ole elu enam endine.

Filmi keskmes on tulistamise tagajärjel koomasse langenud täiskasvanud poja eest hoolitsev naine, kes seisab silmitsi terve väikelinna inimestega, kes üritavad tema pojaga

juhtunu mõistatust lahendada. "Ema" räägib trillerliku loo sellest, milleni võib viia aastatepikkune enesepettus, täitumata unistused ja armastuse puudus.

Filmis teeb oma filmipeaosa debüüdi näitlejanna Tiina Mälberg, kes mängibki nimitegelast ehk ema. "Mul on tõesti hea meel, et Tiina oli nõus peaosa enda kanda võtma. Tema väga hea näitlejatöö on üks nendest alustaladest, millel film tugineb. Ja sedasama saab öelda kõikide kohta. Igaüks mängis oma rolli suurepäraselt välja ja võibki öelda, et tugev näitlejatöö on üks põhjustest, miks seda filmi vaatama tulla," rääkis mängufilmi produtsent Aet Laigu.

Filmi peaosades on lisaks Mälbergile Andres Tabun, Andres Noormets, Siim Maaten, Jaan Pehk, Jaak Prints ja Rea Lest. Stsenaariumi autor on Leana Jalukse, režissöör Kadri Kõusaar ("Kohtumõistja", "Magnus") ning operaator on Soomest pärit Jean-Noël Mustonen ("Kohtumõistja").


Pilet 2 €

▼ Show More Information

Pärnu tn. 73, 86305
Kilingi-Nõmme
17 January , Sunday 16:00

More Events Nearby