Kedi - sekretne życie kotów - pokaz przedpremierowy #2

KEDI – SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW
- pokaz przedpremierowy #2

wtorek, 18 lipca, godz. 19.15 i 20.45
Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12)
#baranywmosie #baranywogrodzie

Zapraszamy na drugi przedpremierowy pokaz dokumentu o życiu stambulskich kotów, który odkrywa przed nami fascynujący świat widziany z

kociej perspektywy. W rolach głównych: Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba, Cwaniak. miaaaau!

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 28 lipca 2017 roku.

• • • UWAGA! • • •
Seans odbędzie się w baranowej sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki!


BILETY: 20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)
- dostępne w kasach kina oraz online:
godz. 19.15 ☛ http://bit.ly/2sCaooJ
godz. 20.45 ☛ http://bit.ly/2u4m4QZ


KEDI – SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW | Kedi
reż. Ceyda Torun, Turcja 2017, 79' (in Turkish with PL subtitles)

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.
Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

▼ Show More Information

Rajska 12, 31-124
Kraków
18 July , Tuesday 19:15

More Events Nearby

 24 November , Friday
 Nowa Psychologia, Kraków
 25 November , Saturday
 Klub Studio, Kraków
 14 December , Thursday
 Klub Studio, Kraków
 03 December , Sunday
 Stadion Miejski w Krakowie, Kraków
 26 November , Sunday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 28 November , Tuesday
 Klub Studio, Kraków
 16 December , Saturday
 Zet Pe Te, Kraków
 28 November , Tuesday
 Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
 08 December , Friday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 09 December , Saturday
 Centrum Filmowe Kraków, Kraków
 16 December , Saturday
 Hotel Forum Kraków, Kraków
 30 November , Thursday
 Osiedle AVIA, Kraków
 02 December , Saturday
 Rynek Podgórski, Kraków
 06 December , Wednesday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 10 December , Sunday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 30 November , Thursday
 Klub Studio, Kraków
 27 November , Monday
 Kawiarnia Literacka, Kraków
 01 December , Friday
 Hotel Forum Kraków, Kraków
 15 December , Friday
 Klub Studio, Kraków
 24 November , Friday
 Kraków, Poland, Kraków
 23 November , Thursday
 Klub Studio, Kraków
 02 December , Saturday
 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
 27 November , Monday
 Klub Studio, Kraków
 02 December , Saturday
 Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
 09 December , Saturday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 02 December , Saturday
 Klub Studencki Żaczek, Kraków
 30 November , Thursday
 Filharmonia Krakowska, Kraków
 03 December , Sunday
 Las Wolski, Kraków
 05 December , Tuesday
 Klub Studio, Kraków
 24 November , Friday
 Klub Studencki Kwadrat, Kraków
 17 December , Sunday
 Wisła Kraków, Kraków
 30 November , Thursday
 Galeria Sztuki Współczesnej Kersten Gallery, Kraków
 10 December , Sunday
 Kraków, Poland, Kraków
 13 December , Wednesday
 Klub Forty Kleparz, Kraków
 02 December , Saturday
 Prozak 2.0, Kraków