Kabaret Ani Mru-Mru - premierowy program pt. Skurcz w Ostrowie Wielkopolskim

Dnia 19 marca 2016 r. o godz. 20:30 do Ostrowskiego Domu Kultury zawita ponownie kabaret Ani Mru-Mru. Panowie zaprezentują nowy i jak podkreślają pachnący świeżością program zatytułowany "Skurcz". Przedstawienie oparte jest na tym, co w kabarecie najlepsze, czyli pomysłowych skeczach, zabawnych pointach

i zaskakujących zwrotach akcji. Bez udziwnień i zbędnego efekciarstwa. Półtorej godziny czystej zabawy.
Ani Mru-Mru pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim. Kabaret tworzą:
Marcin Wójcik - znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
Michał Wójcik - kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
Waldemar Wilkołek - dźwiękowiec, osoba "do wszystkiego" i podpora moralna grupy. No cóż... jaka podpora, taka moralność...
Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kupbilecik.pl

▼ Show More Information

ul.Wolności 2, 63-400
Ostrów Wielkopolski
19 March , Saturday 20:30

More Events Nearby

 18 December , Tuesday
 Ostrów Wielkopolski, Poland, Ostrów Wielkopolski
 18 December , Tuesday
 B5-tka.pl mobilna wypożyczalnia gier planszowych, Kalisz