JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 09 March , Thursday
 Rockhal, Belval
 23 February , Thursday
 5 heiße Nächte, Perl
 04 March , Saturday
 Rockhal, Belval
 04 March , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 16 March , Thursday
 Arlon, Belgium, Arlon
 12 March , Sunday
 Amicale POST Luxembourg, Luxembourg
 18 March , Saturday
 Rockhal, Belval
 09 March , Thursday
 Rockhal, Belval
 07 March , Tuesday
 Rockhal, Belval
 11 March , Saturday
 LOF - Lëtzebuerger Oldtimer Federatioun asbl, Luxembourg
 24 February , Friday
 Hesper Centre Civique, Hesperange
 11 March , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 24 February , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 03 March , Friday
 LUXEXPO Kirchberg, Luxembourg
 23 February , Thursday
 White House Luxembourg by KADER, Luxembourg
 16 March , Thursday
 Coconuts, Arlon
 24 February , Friday
 Schoos, Luxembourg, Schoos
 05 March , Sunday
 Sobogusto, Hollerich
 11 March , Saturday
 Hall Omnisports Rue de Strasbourg, Luxembourg
 20 March , Monday
 Utopolis & Ciné Utopia - Utopia Group of Cinemas, Luxembourg
 12 March , Sunday
 Conterstuff, Contern
 18 March , Saturday
 Hüttengaudi Biereng, Beringen
 28 February , Tuesday
 Luxembourg City Tourist Office - LCTO, Luxembourg
 05 March , Sunday
 Schifflange, Luxembourg, Schifflange
 10 March , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 15 March , Wednesday
 Kulturfabrik Esch-sur-Alzette, Esch-sur-Alzette
 25 February , Saturday
 White Luxembourg, Foetz
 02 March , Thursday
 d'Coque, Luxembourg
 18 March , Saturday
 Lo Stadio - Brasserie, Niederkorn
 09 March , Thursday
 Kinneksbond, Centre Culturel Mamer, Mamer
 24 February , Friday
 Ville de Differdange, Differdange
 04 March , Saturday
 Sanem, Luxembourg, Sanem
 12 March , Sunday
 Sportshaal Rodange, Aubange
 04 March , Saturday
 De Gudde Wëllen, Luxembourg
 12 March , Sunday
 Neumünster Abbey, Luxembourg