JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Rockhal, Belval
 23 June , Saturday
 Rodemack, France, Rodemack
 28 June , Thursday
 Neumünster Abbey, Luxembourg
 03 July , Tuesday
 Rockhal, Belval
 27 June , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 04 July , Wednesday
 Grand Théâtre de Luxembourg, Luxembourg
 24 June , Sunday
 Rockhal, Belval
 30 June , Saturday
 Neumünster Abbey, Luxembourg
 30 June , Saturday
 Rockhal, Belval
 26 June , Tuesday
 den Atelier, Luxembourg
 18 July , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 23 June , Saturday
 Fête de la Saint Jean Sierck-les-Bains, Sierck-les-Bains
 27 June , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 25 June , Monday
 den Atelier, Luxembourg
 25 June , Monday
 Rockhal, Belval
 09 July , Monday
 Rockhal, Belval
 14 July , Saturday
 Blues Express, Differdange
 03 July , Tuesday
 Come à la Maison - italian Beautyfood, Luxembourg
 12 July , Thursday
 Rockhal, Belval
 15 July , Sunday
 Ehnen, Luxembourg, Ehnen
 23 June , Saturday
 Esch-sur-Alzette, Luxembourg, Esch-sur-Alzette
 30 June , Saturday
 US CARS Treffen Stadtbredimus, Stadtbredimus
 04 July , Wednesday
 Rockhal, Belval
 03 July , Tuesday
 den Atelier, Luxembourg
 14 July , Saturday
 Differdange, Luxembourg, Differdange
 08 July , Sunday
 Touristcenter Heringer Millen, Müllerthal
 30 June , Saturday
 US CARS Treffen Stadtbredimus, Stadtbredimus
 14 July , Saturday
 Nuit des Merveilles, Bettembourg
 10 July , Tuesday
 Kulturfabrik Esch-sur-Alzette, Esch-sur-Alzette
 30 June , Saturday
 US CARS Treffen Stadtbredimus, Stadtbredimus
 07 July , Saturday
 Lamadelaine, Luxembourg, Lamadelaine
 15 July , Sunday
 Musée national d'histoire naturelle Luxembourg - natur musée, Luxembourg
 09 July , Monday
 Rockhal, Belval
 14 July , Saturday
 Schifflange, Luxembourg, Schifflange
 07 July , Saturday
 Karaté Club Strassen, Strassen
 06 July , Friday
 Kulturhaus Niederanven, Niederanven