JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 30 December , Saturday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 25 December , Monday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 31 December , Sunday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 27 December , Wednesday
 Campus Geesseknäppchen, Luxembourg
 13 December , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 06 January , Saturday
 WildSide Luxembourg, Luxembourg
 15 December , Friday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 20 December , Wednesday
 Kinepolis Luxembourg, Luxembourg
 25 December , Monday
 De Gudde Wëllen, Luxembourg
 25 December , Monday
 Duerfkessel Koerich, Koerich
 31 December , Sunday
 Schungfabrik Tetange, Kayl
 14 December , Thursday
 den Atelier, Luxembourg
 21 December , Thursday
 Rockhal, Belval
 17 December , Sunday
 Cinémathèque Luxembourg, Luxembourg
 13 December , Wednesday
 Rockhal, Belval
 29 December , Friday
 FC JEUNESSE BIWER, Biwer
 07 January , Sunday
 Hall Polyvalent Arlon, Arlon
 15 December , Friday
 Kulturzentrum "Beim Nëssert", Bergem
 15 December , Friday
 GLOSS BAR & CLUB, Kirchberg
 17 December , Sunday
 Fabrik, Mersch
 22 December , Friday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 31 December , Sunday
 Hall Polyvalent Arlon, Arlon
 12 December , Tuesday
 Rockhal, Belval
 29 December , Friday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 15 December , Friday
 Ville de Luxembourg, Luxembourg
 19 December , Tuesday
 Melusina, Luxembourg
 14 December , Thursday
 Rockhal, Belval
 19 December , Tuesday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 06 January , Saturday
 Mairie de Villerupt, Villerupt
 16 December , Saturday
 Kehlen, Luxembourg, Kehlen
 16 December , Saturday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 15 December , Friday
 Le Palais à Arlon, Arlon
 16 December , Saturday
 Vide Dressing /Mädchenflohmarkt Luxembourg Minett, Soleuvre
 16 December , Saturday
 Maison De La Culture D'arlon, Arlon
 15 December , Friday
 Shopping cora Messancy, Messancy
 24 December , Sunday
 Etangs de Lamadelaine, Lamadelaine