JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 01 April , Saturday
 Rockhal, Belval
 25 April , Tuesday
 Rockhal, Belval
 15 April , Saturday
 Nospelt, Luxembourg, Nospelt
 22 April , Saturday
 Forum Geeseknäppchen, Luxembourg
 09 April , Sunday
 Rockhal, Belval
 02 April , Sunday
 d'Coque, Luxembourg
 01 April , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 22 April , Saturday
 Rockhal, Belval
 02 April , Sunday
 Rotondes, Bonnevoie
 04 April , Tuesday
 Rockhal, Belval
 07 April , Friday
 Philharmonie Luxembourg, Luxembourg
 08 April , Saturday
 Halle Victor Hugo Limpertsberg, Luxembourg
 15 April , Saturday
 Rockhal, Belval
 17 April , Monday
 Centre Atert, Bertrange
 07 April , Friday
 Melusina, Luxembourg
 05 April , Wednesday
 Rockhal, Belval
 31 March , Friday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 29 March , Wednesday
 Gotham Luxembourg, Luxembourg
 04 April , Tuesday
 Rockhal, Belval
 05 April , Wednesday
 Rockhal, Belval
 15 April , Saturday
 Rockhal, Belval
 06 April , Thursday
 Philharmonie Luxembourg, Luxembourg
 15 April , Saturday
 Weinort Nittel, Nittel
 01 April , Saturday
 Place de la Constitution, Luxembourg
 30 March , Thursday
 Aalt Stadhaus, Differdange
 13 April , Thursday
 Rockhal, Belval
 07 April , Friday
 Rockhal, Belval
 01 April , Saturday
 D'Coque - Centre National Sportif et Culturel, Luxembourg
 08 April , Saturday
 Melusina, Luxembourg
 31 March , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 08 April , Saturday
 TILT Club Luxembourg, Clausen
 15 April , Saturday
 Centre Sportif René Hartman, Dudelange
 31 March , Friday
 LAM - Lycée des Arts et Métiers, Luxembourg
 09 April , Sunday
 Redange-Sur-Attert, Luxembourg, Redange-sur-Attert
 01 April , Saturday
 Metalfestival Kopstal, Kopstal
 08 April , Saturday
 Brasserie New Bona Via, Luxembourg