JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 05 May , Saturday
 Arel Tattooshow Belgium, Arlon
 28 April , Saturday
 Neumünster Abbey, Luxembourg
 26 April , Thursday
 Philharmonie Luxembourg, Luxembourg
 12 May , Saturday
 Luxembourg City, Luxembourg
 18 May , Friday
 The Storm - International Tattoo Convention, Luxembourg
 12 May , Saturday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 25 April , Wednesday
 den Atelier, Luxembourg
 26 April , Thursday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 04 May , Friday
 Rockhal, Belval
 20 May , Sunday
 Rockhal, Belval
 06 May , Sunday
 Sobogusto, Hollerich
 06 May , Sunday
 den Atelier, Luxembourg
 27 April , Friday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 19 May , Saturday
 Neihaischen, Luxembourg, Neihaischen
 06 May , Sunday
 L'Entrepôt À Arlon, Arlon
 28 April , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 04 May , Friday
 Rockhal, Belval
 28 April , Saturday
 Hall Polyvalent Arlon, Arlon
 01 May , Tuesday
 Hall Polyvalent Arlon, Arlon
 30 April , Monday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 27 April , Friday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 29 April , Sunday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 28 April , Saturday
 Luxexpo The Box, Luxembourg
 19 May , Saturday
 Rockhal, Belval
 10 May , Thursday
 Kockelscheuer, Luxembourg, Kockelscheuer
 20 May , Sunday
 Symetr'ink By El Nico Tat's, Messancy
 13 May , Sunday
 Rockhal, Belval
 19 May , Saturday
 den Atelier, Luxembourg
 12 May , Saturday
 De Gudde Wëllen, Luxembourg
 05 May , Saturday
 Reitstall Goergen, Canach
 12 May , Saturday
 Rockhal, Belval
 04 May , Friday
 L'Entrepôt À Arlon, Arlon
 12 May , Saturday
 Lenox Club Luxembourg, Luxembourg
 06 May , Sunday
 Doggy Palace Arlon, hôtel & pension pour chiens et chats, Arlon
 28 April , Saturday
 Parc Hotel Alvisse, Luxembourg
 01 May , Tuesday
 Le Mazzo-Am Daul, Bettborn