JONG naar Luxemburg City

April 2017 is er weer een JONG citytrip! Deze keer naar Luxemburg City.

We vertrekken vrijdagavond 21 april, je kan opstappen in:
- Amsterdam Sloterdijk
- Eindhoven
- Valkenswaard

In Luxemburg zullen we o.a. een stadswandeling gaan maken, een keer gezamenlijk uiteten gaan, gezellig een drankje doen

en nog meer! Dit alles zit net zoals het ontbijt, de overnachting en de reis bij de prijs inbegrepen.

Voor leden van DVN is de prijs €199, en voor niet-leden van DVN €240.

Maand aan het eind van de avond zullen wij weer op de bus stappen om terug te gaan naar Nederland. Voor deelnemers die nog studeren of schoolgaand zijn geldt dat het voor hun dan nog vakantie is!

Aanmelden kan via: https://www.dvn.nl/dvn/jong-met-diabetes/jong-activiteiten/agendapunt/1858

VOL = VOL

▼ Show More Information


Luxembourg
21 April , Friday 20:00

More Events Nearby

 08 July , Saturday
 Rockhal, Esch-sur-Alzette
 14 July , Friday
 Rockhal, Belval
 12 July , Wednesday
 Rockhal, Esch-sur-Alzette
 14 July , Friday
 Parc and Ride SkatePark ''Schmelz'' Dudelange, Dudelange
 13 July , Thursday
 Neumünster Abbey, Clausen
 18 July , Tuesday
 Neumünster Abbey, Luxembourg
 08 July , Saturday
 Nuit des Merveilles, Bettembourg
 14 July , Friday
 den Atelier, Luxembourg
 14 July , Friday
 Ski Nautique Grevenmacher, Grevenmacher
 01 July , Saturday
 Stadtbredimus, Luxembourg, Stadtbredimus
 08 July , Saturday
 Blues Express, Differdange
 04 July , Tuesday
 Rockhal, Belval
 01 July , Saturday
 Mudam Luxembourg - Musée d'Art Moderne Grand-Duc Jean, Luxembourg
 08 July , Saturday
 Rockhal, Belval
 22 July , Saturday
 Béckléck, Differdange
 22 July , Saturday
 Stadtbredimus, Luxembourg, Stadtbredimus
 11 July , Tuesday
 La Boqueria Luxembourg, Luxembourg
 07 July , Friday
 Melusina, Luxembourg
 26 June , Monday
 KPMG Luxembourg, Luxembourg
 29 June , Thursday
 Rotondes, Bonnevoie
 21 July , Friday
 Rockhal, Belval
 22 July , Saturday
 Union commerciale et artisanale de Pétange, Pétange
 01 July , Saturday
 M Club Luxembourg, Hollerich
 25 June , Sunday
 BOOS Beach Club, Bridel
 01 July , Saturday
 Chalet Cja, Aspelt
 07 July , Friday
 Golden Club Luxembourg, Luxembourg
 01 July , Saturday
 Kinegswiss, Luxembourg
 15 July , Saturday
 Festival International de la BD à Contern, Contern
 28 June , Wednesday
 Rockhal, Belval
 30 June , Friday
 Théâtre d’Esch, Esch-sur-Alzette
 01 July , Saturday
 Esch-sur-Alzette,
 30 June , Friday
 Saumur Crystal Club Luxembourg, Luxembourg
 01 July , Saturday
 Banque Internationale à Luxembourg - BIL, Luxembourg
 02 July , Sunday
 De Gudde Wëllen, Luxembourg
 01 July , Saturday
 Parking Bouillon, Luxembourg
 16 July , Sunday
 La Chapelle, Luxembourg