JÁ ŘÍDÍM A UŽ SE NEBOJÍM :-)) Workshop na odbourání strachů a bloků při řízení auta

Také se bojíte sednout si za volant?
Nevěříte si, že to zvládnete?
Napadají vás hrozné věci, které se vás mohou potkat při řízení auta? Stále dokola?
A kdo ví, co ještě....
Přijďte na Workshop Já řídím a už se nebojím :-))

Je určen pro řidičky i neřidičky, řidiče i neřidiče...
V první časti si dovolíme

prvně všechny strachy a bloky pojmenovat (pomocí koučovacích otázek) a ve druhé části všechny bloky a strachy rozpustíme pomocí metody EFT (Emotional freedom techniques)
cena 300 Kč
Pro více info můžete volat 724422714
Těšímse na vás :-))
Alena Navrátilová

EFT nás umí zbavit omezení fyzických i psychických. Mezi ta fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická omezeni jsou hlavně různé strachy, ty se dají najít skoro za každým omezením.

EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry.
Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice a fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.

ALENA NAVRÁTILOVÁ
lektorka, koučka, konzultantka, terapeutka

30 let v bankovním sektoru - 15 v obchodních pozicích a 15 ve vzdělávání jako kouč a konzultant. Z toho posledních 5 let manažerka vzdělávání pro Moravu, na starosti vedení a rozvoj nejen manažerských pozic, ale i koučů a konzultantů

Souběžně se posledních téměř 5 let věnuji koučinku a konzultacím i mimo bankovní sektor a také využívám skvělou metotu EFT, která umí téměř zázraky :-))

Metodu jsem studovala u Z. Katayama. Je to přední česká autorita na metodu EFT, která ji před 10ti lety do ČR dovezla a úspěšně ji zde zavedla.
Na tomto odkaze o ní najdete více: http://www.eft.cz/

▼ Show More Information

Předklášteří, Sadová 1413
adress is not specified
29 January , Friday 17:00