Intensif Magnet Kekayaan & Kejayaan (IMKK)

Apa Itu Intensif Magnet Kekayaan & Kejayaan?

Intensif Magnet Kekayaan & Kejayaan adalah Program Intensif 3 hari 2 malam bersama Dr Azizan Osman. Merupakan satu-satunya Program Intensif bertaraf antarabangsa yang diinspirasikan oleh jutawan & usahawan pengasas 27 buah syarikat bernilai jutaan ringgit

Richworks Group Of Companies iaitu Dr Azizan Osman.

Apa Yang Akan Di Pelajari Di IMKK?

* Bagaimana untuk mendalami lebih jelas dengan matlamat anda serta berani untuk mencapainya.

* Bagaimana untuk mengenali “Ketakutan” anda serta ramai manusia lain yg mungkin menjadi penghalang utama banyak kejayaan anda.

* Bagaimana untuk hidup lebih bahagia, sihat, kaya, berjaya dan di berkati.

* Bagaimana untuk memaksimakan potensi diri anda dengan menguasai sikap diri anda seperti sikap mereka yang telah berjaya dalam hidup mereka.

* Mengenali jenis ketakutan manusia yang menjadi penghalang utama mereka memperbaiki hidup mereka atau mencapai apa sahaja impian mereka termasuk impian kejayaan mereka.

* Memahami Konsep 5K (Kebahagian, Keberkatan, Kesihatan, Kekayaan dan Kejayaan)

* Bagaimana menguasai 7 aspek kejayaan hidup anda supaya hidup anda & keluarga akan lebih berkualiti dan meningkat dengan segera.

▼ Show More Information

5-01, Level 5, Jalan Pahat L15/L, Section 15,, 40200
Shah Alam
02 March , Friday 08:00

More Events Nearby

 13 October , Saturday
 Bukit Jalil National Stadium, Kuala Lumpur
 23 September , Sunday
 Dataran Merdeka,Kuala Lumpur, Kuala Lumpur
 13 October , Saturday
 Bukit Jalil National Stadium, Kuala Lumpur
 13 October , Saturday
 IOI City Mall,
 13 October , Saturday
 Connexion at Nexus, Bangsar
 29 September , Saturday
 University of Malaya, Kuala Lumpur
 25 September , Tuesday
 KLCC Convention Centre, Kuala Lumpur
 13 October , Saturday
 Hartamas Shopping Centre, Kuala Lumpur
 22 September , Saturday
 Hartamas Shopping Centre, Kuala Lumpur
 15 October , Monday
 Suria KLCC, Kuala Lumpur
 13 October , Saturday
 Kuala Lumpur, Malaysia, Kuala Lumpur
 22 September , Saturday
 1 Shamelin Mall, Kuala Lumpur
 06 October , Saturday
 1 Shamelin Mall, Kuala Lumpur
 05 October , Friday
 Kuala Lumpur, Malaysia,
 29 September , Saturday
 Kuala Lumpur, Malaysia,
 08 October , Monday
 Brem Mall Kepong, Kuala Lumpur
 24 September , Monday
 Serdang Hospital, Seri Kembangan
 05 October , Friday
 W_are_house, Subang Jaya
 15 October , Monday
 Dennis Yap Photography, Subang Jaya
 19 October , Friday
 Chester, United Kingdom,
 21 September , Friday
 Dale Carnegie Malaysia, Petaling Jaya
 02 October , Tuesday
 Sime Darby Convention Centre, Kuala Lumpur
 07 October , Sunday
 Renaissance Kuala Lumpur Hotel, Kuala Lumpur