Indietronica @ KC Dunaj~

Nadupané tanečné indie a elektro DJ sety plus kvalitná slovenská kapela vynásobené výbornou atmosférou. To je rovnica tejto obľúbenej párty. Vychutnajte si s nami koncert talentovanej kapely nvmeri a vytancujte sa na kúsky, ktoré bude spoza DJského pultu šíriť dvojica Diablo & Krto.

nvmeri
je trio,

ktoré tvoria Pišta Královič, Palo Javorník a Miro Tuchyňa. Ich hudba je plná matematických beatov a chytľavých melódií inšpirovaných škandinávskym indie popom. Spájaním komplexných a pritom ľahko stráviteľných aranžmánov, šumivých synťákových plôch, psychadelických sólových úletov či Pištovho vyššie položeného hlasu, sa zaraďujú k pozoruhodným zjavom na hudobnej scéne, čo ocenili aj viacerí hudobní kritici či profesionáli z hudbného biznisu na minulorošnom showcasovom festivale Waves. “Neskutečná palba, světová skupina. Pravděpodobně nejlepší koncert obou ročníků," napísal magazín Fullmoon zine. “Detailne prepracovaný zvuk aj aranžmány, cit pre výrazné melodické linky, neustále sa meniace nálady, časté improvizácie, nezameniteľný vokál. To je trademark tria na čele s Pištom Královičom, ktoré už pozná viaceré európske pódiá," napísal zase Denník N. Nvmeri majú na konte album From The Dust, ktorý získal cenu Najlepší alternatívny album na Radio_Head Awards, v roku 2013 k nemu pridali eponymný album Nvmeri. Skupina, ktorá v poslednom čase vydala single Entropy a Scales, v súčasnosti pracuje na ďalších skladbách z chystaného albumu, ktorý by mal vyjsť tento rok na labeli Gergaz. Počas svojho fungovania vystúpili nvmeri nielen doma, ale aj v Česku, Rakúsku, Nemecku, Slovinsku, Maďarsku, Taliansku, Chorvátsku, UK či v Holandsku.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je ostrieľaná dvojica Depeche Mode positive DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

5. 2. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: NewSound - len tá najlepšia hudba, shiz.sk, Doba Magazín, Radio_FM, indiePANTS, Inspire magazine, Kultúra v Bratislave, CITYLIFE.SK

▼ Show More Information

Nedbalova 3, 81101
Bratislava
05 February , Friday 21:00

More Events Nearby

 13 November , Tuesday
 INCHEBA EXPO BRATISLAVA, Bratislava
 13 November , Tuesday
 INCHEBA EXPO BRATISLAVA, Bratislava
 19 October , Friday
 Majestic Music Club, Bratislava
 10 November , Saturday
 Ondrej Nepela Arena, Bratislava
 10 November , Saturday
 refinery gallery, Bratislava
 20 October , Saturday
 Rose Speedlight Dog Camp, Pezinok
 30 October , Tuesday
 Múzeum mesta Bratislavy, Bratislava
 26 October , Friday
 Zimní stadion Ondreje Nepely, Bratislava
 20 October , Saturday
 Randal Club - live&wild rock'n'roll music club, Bratislava
 24 October , Wednesday
 Ondrej Nepela Arena, Bratislava
 03 November , Saturday
 x-bionic sphere, Samorin
 26 October , Friday
 Polus City Center, Bratislava
 18 October , Thursday
 Hotel Tatra ****, Bratislava
 11 November , Sunday
 Bratislava, Slovakia, Bratislava
 09 November , Friday
 Univerzitná Nemocnica Ružinov, Bratislava
 26 October , Friday
 Crowne Plaza Bratislava, Bratislava
 08 November , Thursday
 Hotel Tatra ****, Bratislava
 26 October , Friday
 Bratislava Mozart Festival, Bratislava
 21 October , Sunday
 Zlaté Piesky, Bratislava