In memoriam prof.costica petrisor

va rog sa studaiati invitatia ,la eveniment

▼ Show More Information


Baia Mare
20 October , Friday 09:15

More Events Nearby

 18 December , Monday
 Teatrul Municipal BM, Baia Mare
 27 December , Wednesday
 Shadows Rock Bar, Baia Mare
 17 December , Sunday
 Biserica Filadelfia Baia Mare, Baia Mare
 15 December , Friday
 Log Out, Baia Mare
 20 December , Wednesday
 Colegiul Național „Vasile Lucaciu”, Baia Mare
 15 December , Friday
 Cavnic, Romania, Cavnic
 18 December , Monday
 Baia Mare, Baia Mare
 16 December , Saturday
 InShape44 Fitness, Baia Mare
 19 December , Tuesday
 Sala Sporturilor „Lascăr Pană”, Baia Mare
 18 December , Monday
 Biblioteca Județeană Petre Dulfu din Baia Mare, Baia Mare
 16 December , Saturday
 La Fontana, Baia Mare
 15 December , Friday
 Suior, Cota 1000!,
 16 December , Saturday
 Log Out, Baia Mare
 15 December , Friday
 Cavnic, Romania, Cavnic
 17 December , Sunday
 Teatrul Municipal BM, Baia Mare
 31 December , Sunday
 Castel Transilvania, Baia Mare
 19 December , Tuesday
 Bunatati din Ardeal, Baia Mare
 23 December , Saturday
 Shadows Rock Bar, Baia Mare
 31 December , Sunday
 La Moustache Baia Mare, Baia Mare
 31 December , Sunday
 No Limit Seini, Seini
 23 December , Saturday
 The Buffet, Baia Mare
 19 December , Tuesday
 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga",Baia Mare, Baia Mare
 15 December , Friday
 Route 66 Baia Mare, Baia Mare
 31 December , Sunday
 Seini, Romania, Seini
 28 December , Thursday
 Sala Sporturilor „Lascăr Pană”, Baia Mare
 20 December , Wednesday
 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga",Baia Mare, Baia Mare
 17 December , Sunday
 Hotel Mara - Baia Mare, Baia Mare
 19 December , Tuesday
 Biblioteca Județeană Petre Dulfu din Baia Mare, Baia Mare
 16 December , Saturday
 Faimar Baia Mare, Baia Mare
 16 December , Saturday
 Club Amnesia, Baia Mare