ILL Fish - Buena Vista Club

Zveme vás na poslední klubový koncert ILL Fish tohoto roku, máte se na co těšit!

Ambiciózní rockoví a dynamičtí ILL Fish působí na plzeňské hudební scéně od počátku milénia. Svým nekompromisním přístupem k rockové muzice lámou hranice všech možných rozměrů hudby. Díky své přímočarosti neztrácí dynamiku

ani „špinavost“, která je skupině vlastní. ILL Fish vystupují v klubech a na festivalech nejen v ČR, ale i v Evropě. V roce 2004 ovládli talentovou soutěž rockových kapel a interpretů Múza a úspěch slavili i v několika dalších. Hrají jak vlastní přímočarou tvorbu ze svých třech řadových desek, tak hity vybraných zahraničních kapel.. Svojí dravostí okouzlí nejedno hudební srdce.

Vstupenky najdete v předprodeji za 130,-Kč na stránkách https://www.smsticket.cz/vstupenky/10859-ill-fish

Nebo na místě za 180,-Kč

další info:
http://www.buenavistaclub.cz/program-klubu.aspx
www.illfish.cz

▼ Show More Information

Kollárova 20, 30100
Plzen
26 December , Tuesday 21:00

More Events Nearby

 27 January , Saturday
 Plzen Park Hotel, Plzen
 02 February , Friday
 Pantheon music club, Plzen
 02 February , Friday
 KD Peklo, Plzen
 16 February , Friday
 Měšťanská beseda, Plzen
 08 February , Thursday
 Měšťanská beseda, Plzen
 26 January , Friday
 Měšťanská beseda, Plzen
 17 February , Saturday
 Klub Horní Bříza, Horni Briza
 04 February , Sunday
 Měšťanská beseda, Plzen
 03 February , Saturday
 Papírna Plzeň, Plzen
 16 February , Friday
 Papírna Plzeň, Plzen
 10 February , Saturday
 Papírna Plzeň, Plzen
 19 February , Monday
 Měšťanská beseda, Plzen
 18 February , Sunday
 Měšťanská beseda, Plzen
 18 February , Sunday
 Papírna Plzeň, Plzen
 26 January , Friday
 Bílej Medvěd, Plzen
 17 February , Saturday
 DEPO2015, Plzen
 26 January , Friday
 Darkside Club, Plzen
 15 February , Thursday
 Congress Centre Parkhotel Pilsen, Plzen
 27 January , Saturday
 Buena Vista Club, Plzen
 15 February , Thursday
 DEPO2015, Plzen
 17 February , Saturday
 Divadlo pod lampou, Plzen
 24 January , Wednesday
 Anděl music bar Plzeň, Plzen
 26 January , Friday
 Šeříkovka (official), Plzen
 01 February , Thursday
 Papírna Plzeň, Plzen
 18 February , Sunday
 Šeříkovka (official), Plzen
 02 February , Friday
 Divadlo pod lampou, Plzen
 27 January , Saturday
 Plzeňský Prazdroj, Plzen
 26 January , Friday
 Západočeské muzeum v Plzni, Plzen
 10 February , Saturday
 Družstevní kavárna Inkognito, Plzen
 10 February , Saturday
 Buena Vista Club, Plzen
 27 January , Saturday
 Hunter's, Plzen
 10 February , Saturday
 ALFA Production, Plzen
 02 February , Friday
 Buena Vista Club, Plzen
 27 January , Saturday
 Měšťanská beseda, Plzen
 09 February , Friday
 Klub Horní Bříza, Horni Briza
 02 February , Friday
 Sokolovna Bolevec, Plzen