ILL Fish - Buena Vista Club

Zveme vás na poslední klubový koncert ILL Fish tohoto roku, máte se na co těšit!

Ambiciózní rockoví a dynamičtí ILL Fish působí na plzeňské hudební scéně od počátku milénia. Svým nekompromisním přístupem k rockové muzice lámou hranice všech možných rozměrů hudby. Díky své přímočarosti neztrácí dynamiku

ani „špinavost“, která je skupině vlastní. ILL Fish vystupují v klubech a na festivalech nejen v ČR, ale i v Evropě. V roce 2004 ovládli talentovou soutěž rockových kapel a interpretů Múza a úspěch slavili i v několika dalších. Hrají jak vlastní přímočarou tvorbu ze svých třech řadových desek, tak hity vybraných zahraničních kapel.. Svojí dravostí okouzlí nejedno hudební srdce.

Vstupenky najdete v předprodeji za 130,-Kč na stránkách https://www.smsticket.cz/vstupenky/10859-ill-fish

Nebo na místě za 180,-Kč

další info:
http://www.buenavistaclub.cz/program-klubu.aspx
www.illfish.cz

▼ Show More Information

Kollárova 20, 30100
Plzen
26 December , Tuesday 21:00

More Events Nearby

 12 November , Monday
 Plzeň Design, Plzen
 18 November , Sunday
 TJ Lokomotiva Plzeň, Plzen
 17 November , Saturday
 Sokolovna Bolevec, Plzen
 10 November , Saturday
 Autocamp Ostende Bolevák, Plzen
 10 November , Saturday
 Home Monitoring Aréna, Plzen
 14 November , Wednesday
 Home Monitoring Aréna, Plzen
 14 November , Wednesday
 Fakulta pedagogická ZČU v Plzni, Plzen
 26 October , Friday
 Kamenný rybník, Plzeň, Plzeň
 03 November , Saturday
 Trhy-Plzeň.cz Oficiální stránka, Plzen
 17 November , Saturday
 Sec, Czech Republic, Sec
 15 November , Thursday
 Club Entreprises Rives de Moselle, Norroy-le-Veneur
 03 November , Saturday
 Lidový dům Blovice, Blovice
 17 November , Saturday
 Město Blovice, Blovice
 28 October , Sunday
 Měšťanská beseda, Plzen
 17 November , Saturday
 Lidový dům Blovice, Blovice
 27 October , Saturday
 Město Blovice, Blovice
 29 October , Monday
 Lidový dům Blovice, Blovice
 11 November , Sunday
 Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o., Blovice