ILL Fish - Buena Vista Club

Zveme vás na poslední klubový koncert ILL Fish tohoto roku, máte se na co těšit!

Ambiciózní rockoví a dynamičtí ILL Fish působí na plzeňské hudební scéně od počátku milénia. Svým nekompromisním přístupem k rockové muzice lámou hranice všech možných rozměrů hudby. Díky své přímočarosti neztrácí dynamiku

ani „špinavost“, která je skupině vlastní. ILL Fish vystupují v klubech a na festivalech nejen v ČR, ale i v Evropě. V roce 2004 ovládli talentovou soutěž rockových kapel a interpretů Múza a úspěch slavili i v několika dalších. Hrají jak vlastní přímočarou tvorbu ze svých třech řadových desek, tak hity vybraných zahraničních kapel.. Svojí dravostí okouzlí nejedno hudební srdce.

Vstupenky najdete v předprodeji za 130,-Kč na stránkách https://www.smsticket.cz/vstupenky/10859-ill-fish

Nebo na místě za 180,-Kč

další info:
http://www.buenavistaclub.cz/program-klubu.aspx
www.illfish.cz

▼ Show More Information

Kollárova 20, 30100
Plzen
26 December , Tuesday 21:00

More Events Nearby

 04 August , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 11 August , Saturday
 Vlčtejn, Czech Republic, Vlctejn
 21 July , Saturday
 Blovice, Czech Republic, Blovice
 21 July , Saturday
 TJ Lokomotiva Plzeň, Plzen
 11 August , Saturday
 Plzeň, Doubravka,
 19 July , Thursday
 Letiště Plzeň / Airport Pilsen, Line
 04 August , Saturday
 Nyrany, Czech Republic, Nyrany
 22 July , Sunday
 Kemp Ejpovice, Ejpovice
 28 July , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 20 July , Friday
 Studio Fitness KA, Plzen
 05 August , Sunday
 Rs Máj Plasy, Plasy
 28 July , Saturday
 Plzeň Region, Czech Republic,
 27 July , Friday
 Plzen, Czech Republic, Plzen
 04 August , Saturday
 Úslava rockfest Šťáhlavy, Stahlavy
 30 July , Monday
 Měšťanská beseda, Plzen
 29 July , Sunday
 Město Blovice, Blovice
 10 August , Friday
 Cestovní agentura Andrea a Karel Hrdličkovi, Plzen
 21 July , Saturday
 Brezina, Czech Republic, Brezina