III Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Żyrardowa

Wspaniały, niepowtarzalny, awangardowy, ale przede wszystkim charytatywny!

Został niecały miesiąc do zakończenia karnawału, w związku z tym mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość, wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie kulturalne w Żyrardowie. Jest nim oczywiście III Bal Charytatywny Prezydenta

Miasta Żyrardowa, na który serdecznie zaprasza Wojciech Jasiński.

To będzie niesamowite zakończenie karnawału, na którym nie może Was zabraknąć! Jeżeli chcecie spędzić tę noc na wspaniałej zabawie, to właśnie to wydarzenie zapewni niezwykłe przeżycia przy największych przebojach muzyki rozrywkowej w wykonaniu zespołu YAKA BAND znanego z programu JAKA TO MELODIA. Gwiazdą wieczoru będą Piotr i Wojtek Cugowscy - Duet Akustyczny. Ponadto w programie m.in. pokaz mistrzów tańca, pokaz live cooking.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:00 w Kompleksie Sportowym AQUA Żyrardów, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27. Bilety są do nabycia w cenie 220 zł brutto od osoby, można je rezerwować w Centrum Kultury w Żyrardowie Plac Jana Pawła II nr 3, pod numerem telefonu 046 855 30 54. Sprzedaż rozpocznie się od 15.01.2018r.

Dla firm mamy specjalną ofertę, przy wykupieniu całego stolika, przy którym może usiąść 10 osób, oferujemy promocję firmy poprzez ekspozycję logo na stoliku.

Organizatorem wydarzenia jest Firma Catering 7 Heaven, która jest wspierana przez Centrum Kultury w Żyrardowie, Miasto Żyrardów i „AQUA ŻYRARDÓW” Sp. z o. o.

▼ Show More Information

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27 (dawniej Stefana Jodłowskiego), 96-300
Zyrardow
10 February , Saturday 20:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 23 November , Friday
 Skierniewice, Poland, Skierniewice
 15 December , Saturday
 Sochaczew gmina, Poland, Sochaczew gmina
 01 December , Saturday
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. psa Kazana, Zyrardow