IHANA Cruise 2017 - The Dots

OG Summer cruise numero Uno! Pilkut niskaan ja bailaamaan.

LIPUT 25e
FI69 1200 3000 0650 94 / Tomi Koivulehto
TÄRKEÄÄ! Laita viestikenttään lähtijän nimi!

Lippuja ei palauteta, mutta mikäli et pääse lähtemään niin ole yhteydessä, niin katsotaan jos ne saadaan myytyä eteenpäin. Toistaiseksi risteily

on myynyt loppuun joka vuosi, joten ottajia löytyy.

Lisäinfot Stede Koskiselta tai Tomi Koivulehdolta.

More detailed info coming soon....

▼ Show More Information

Kauppatori, 00170
Helsinki
05 August , Saturday 17:00

More Events Nearby

 08 December , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 15 December , Friday
 Hartwall Arena, Helsinki
 19 November , Sunday
 Hartwall Arena, Helsinki
 08 December , Friday
 Kattilahalli, Helsinki
 16 December , Saturday
 The Circus, Helsinki
 01 December , Friday
 Kaapelitehdas, Helsinki
 05 December , Tuesday
 The Circus, Helsinki
 28 November , Tuesday
 Gloria, Helsinki
 30 November , Thursday
 Helsinki Icehall Jäähalli, Helsinki
 26 November , Sunday
 Vanha ylioppilastalo,
 30 November , Thursday
 Helsinki Icehall Jäähalli, Helsinki
 08 December , Friday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 07 December , Thursday
 The Circus, Helsinki
 03 December , Sunday
 Hartwall Arena, Helsinki
 05 December , Tuesday
 Hartwall Arena, Helsinki
 30 November , Thursday
 Messukeskus, Helsinki
 08 December , Friday
 The Circus, Helsinki
 24 November , Friday
 Dipoli, Espoo
 19 November , Sunday
 Hartwall Areena, Helsinki, Helsinki
 06 December , Wednesday
 Wanha Satama,
 03 December , Sunday
 Uunisaari, Helsinki
 06 December , Wednesday
 Dipoli, Espoo
 16 December , Saturday
 M/S Silja Europa, Helsinki, Southern Finland
 19 November , Sunday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 16 December , Saturday
 Teurastamo, Helsinki
 05 December , Tuesday
 Lähitapiola Sport Center, Masala
 25 November , Saturday
 Suomen kansallismuseo - The National Museum of Finland, Helsinki
 09 December , Saturday
 Hartwall Arena, Helsinki
 09 December , Saturday
 The Circus, Helsinki
 01 December , Friday
 Live Nation Finland, Helsinki
 03 December , Sunday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 13 December , Wednesday
 Nosturi, Helsinki
 02 December , Saturday
 Kaisaniemen puisto,
 02 December , Saturday
 Korjaamo, Helsinki
 19 November , Sunday
 Hartwall Arena, Helsinki
 02 December , Saturday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki