IHANA Cruise 2017 - The Dots

OG Summer cruise numero Uno! Pilkut niskaan ja bailaamaan.

LIPUT 25e
FI69 1200 3000 0650 94 / Tomi Koivulehto
TÄRKEÄÄ! Laita viestikenttään lähtijän nimi!

Lippuja ei palauteta, mutta mikäli et pääse lähtemään niin ole yhteydessä, niin katsotaan jos ne saadaan myytyä eteenpäin. Toistaiseksi risteily

on myynyt loppuun joka vuosi, joten ottajia löytyy.

Lisäinfot Stede Koskiselta tai Tomi Koivulehdolta.

More detailed info coming soon....

▼ Show More Information

Kauppatori, 00170
Helsinki
05 August , Saturday 17:00

More Events Nearby

 13 October , Friday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 12 October , Thursday
 Linnanmäki, Helsinki
 20 October , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 30 September , Saturday
 Warner Music Live, Helsinki
 20 October , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 29 September , Friday
 The Circus, Helsinki
 21 October , Saturday
 Messukeskus, Helsinki
 11 October , Wednesday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 17 October , Tuesday
 Sininauhasäätiö, Helsinki
 05 October , Thursday
 Hartwall Arena, Helsinki
 28 September , Thursday
 Cape Universal Ystävämyynnit, Helsinki
 20 October , Friday
 Helsingfors arbis, Helsinki
 19 October , Thursday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 29 September , Friday
 Tiivistämö, Helsinki
 13 October , Friday
 Kaivohuone, Helsinki
 29 September , Friday
 Kaivopiha, Helsinki
 20 October , Friday
 The Circus, Helsinki
 28 September , Thursday
 Hartwall Arena, Helsinki
 14 October , Saturday
 The Circus, Helsinki
 05 October , Thursday
 M/S Silja Europa, Helsinki
 21 October , Saturday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 14 October , Saturday
 SYK - Helsingin Suomalainen Yhteiskoulu, Helsinki
 14 October , Saturday
 Espoo Metro Areena, Espoo
 26 September , Tuesday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 24 September , Sunday
 The Circus, Helsinki
 17 October , Tuesday
 Ehkäisevä päihdetyö EHYT ry, Helsinki
 29 September , Friday
 Kaivohuone, Helsinki
 19 October , Thursday
 Hartwall Arena, Helsinki
 11 October , Wednesday
 Finlandia-talo, Helsinki
 28 September , Thursday
 Teatteri Takomo, Helsinki
 21 October , Saturday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 30 September , Saturday
 Teekkarijaosto, Espoo
 11 October , Wednesday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 16 October , Monday
 Finlandia-talo, Helsinki
 02 October , Monday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki