IHANA Cruise 2017 - The Dots

OG Summer cruise numero Uno! Pilkut niskaan ja bailaamaan.

LIPUT 25e
FI69 1200 3000 0650 94 / Tomi Koivulehto
TÄRKEÄÄ! Laita viestikenttään lähtijän nimi!

Lippuja ei palauteta, mutta mikäli et pääse lähtemään niin ole yhteydessä, niin katsotaan jos ne saadaan myytyä eteenpäin. Toistaiseksi risteily

on myynyt loppuun joka vuosi, joten ottajia löytyy.

Lisäinfot Stede Koskiselta tai Tomi Koivulehdolta.

More detailed info coming soon....

▼ Show More Information

Kauppatori, 00170
Helsinki
05 August , Saturday 17:00

More Events Nearby

 11 August , Friday
 Flow Festival Helsinki, Helsinki
 29 July , Saturday
 Alppipuisto, Helsinki
 29 July , Saturday
 Hernesaaren Ranta, Helsinki
 09 August , Wednesday
 Helsinki Finland, Helsinki
 12 August , Saturday
 Flow Festival Helsinki, Helsinki
 29 July , Saturday
 Kaisaniemen puisto, Helsinki
 28 July , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 09 August , Wednesday
 Helsinki Swimming Stadium, Helsinki
 04 August , Friday
 Allas Sea Pool, Helsinki
 16 August , Wednesday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 29 July , Saturday
 Skidit Festarit, Helsinki
 16 August , Wednesday
 Grotesk Bar Ravintola, Helsinki
 03 August , Thursday
 Lonna Saari, Helsinki
 05 August , Saturday
 Kulttuuritalo (Helsinki), Helsinki
 18 August , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 26 July , Wednesday
 Rautatientori, Helsinki
 23 July , Sunday
 Alppipuisto, Helsinki, Southern Finland
 03 August , Thursday
 Messukeskus, Helsinki
 04 August , Friday
 Messukeskus, Helsinki
 05 August , Saturday
 Sturenkatu, Helsinki
 11 August , Friday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 23 July , Sunday
 Elokuvateatteri Orion, Helsinki
 12 August , Saturday
 Helsinki City Marathon, Helsinki
 29 July , Saturday
 Myyrmäki, Finland, Myyrmäki
 23 July , Sunday
 Pikku Huopalahden puisto, Helsinki
 18 August , Friday
 Ääniwalli, Helsinki
 11 August , Friday
 Flow Festival Helsinki, Helsinki
 02 August , Wednesday
 Hietsu, Helsinki
 11 August , Friday
 Konepajan Bruno, Helsinki
 05 August , Saturday
 Helsinki Central railway station, Helsinki
 27 July , Thursday
 Espoo, Finland, Espoo
 06 August , Sunday
 Elmun Baari, Helsinki
 07 August , Monday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 04 August , Friday
 SIC, Helsinki
 10 August , Thursday
 Musiikkitalo, Helsinki