IHANA Cruise 2017 - The Dots

OG Summer cruise numero Uno! Pilkut niskaan ja bailaamaan.

LIPUT 25e
FI69 1200 3000 0650 94 / Tomi Koivulehto
TÄRKEÄÄ! Laita viestikenttään lähtijän nimi!

Lippuja ei palauteta, mutta mikäli et pääse lähtemään niin ole yhteydessä, niin katsotaan jos ne saadaan myytyä eteenpäin. Toistaiseksi risteily

on myynyt loppuun joka vuosi, joten ottajia löytyy.

Lisäinfot Stede Koskiselta tai Tomi Koivulehdolta.

More detailed info coming soon....

▼ Show More Information

Kauppatori, 00170
Helsinki
05 August , Saturday 17:00

More Events Nearby

 18 February , Sunday
 Hartwall Arena, Helsinki
 19 February , Monday
 Hartwall Arena, Helsinki
 29 January , Monday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 27 January , Saturday
 The Circus, Helsinki
 05 February , Monday
 Helsinki Ice Hall, Helsinki
 08 February , Thursday
 Hartwall Arena, Helsinki
 03 February , Saturday
 Radio Rock, Helsinki
 17 February , Saturday
 Helsinki, Finland, Helsinki
 25 January , Thursday
 Finnkino Tennispalatsi, Helsinki
 02 February , Friday
 Kaivohuone, Helsinki
 13 February , Tuesday
 Kaivopuiston tähtitorni, Helsinki
 31 January , Wednesday
 Tattoo Nation Helsinki, Helsinki
 03 February , Saturday
 Messukeskus, Helsinki
 10 February , Saturday
 Kaapelitehdas, Helsinki
 08 February , Thursday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 03 February , Saturday
 Alakulttuuritalo, Helsinki
 03 February , Saturday
 Teatteri Forum, Helsinki
 03 February , Saturday
 Espoo Metro Areena, Espoo
 19 February , Monday
 Hartwall Arena, Helsinki
 25 January , Thursday
 Apollo Live Club, Helsinki
 02 February , Friday
 DTM, Helsinki
 12 February , Monday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 10 February , Saturday
 Musiikkitalo, Helsinki
 09 February , Friday
 Kaiku, Helsinki
 17 February , Saturday
 Live Nation Finland, Helsinki
 03 February , Saturday
 Kaapelitehdas, Helsinki
 05 February , Monday
 Helsingin Jäähalli, Helsinki
 11 February , Sunday
 Kaapelitehdas, Helsinki
 18 February , Sunday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 01 February , Thursday
 TAVASTIA-klubi, Helsinki
 05 February , Monday
 Clarion Hotel Helsinki, Helsinki
 09 February , Friday
 Tiedekulma, Helsinki
 07 February , Wednesday
 Haaga-Helian opiskelijakunta Helga, Helsinki
 02 February , Friday
 Ääniwalli, Helsinki
 26 January , Friday
 The Circus, Helsinki
 14 February , Wednesday
 Ateneum Bistro, Helsinki