I Rybnickie Zawody W Narciarstwie Alpejskim I Snowboardzie

ZGŁOSZENIA I ZAPISY
1. W zawodach mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Rybnika (osoby zameldowane w Rybniku)

2. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO do 16 stycznia 2018 r.

3. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń (Organizatorzy przewidują grupę do 120 zawodników). Dla uczestników

zabezpieczone zostaną autokary (ok. 100 miejsc), które wyjadą z parkingu przy ul. Gliwickiej 72 (przed Kąpieliskiem RUDA). Wyjazd o godzinie 7.00

4. Osoby niepełnoletnie (do 18 roku życia) w dniu zawodów znajdują się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

5. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

6. Wpisowe

50 zł – osoby dorosłe

40 zł – osoby dorosłe z własnym środkiem transportu

30 zł – dzieci i młodzież do 18 roku życia

20 zł – osoby towarzyszące, nie startujące w zawodach, nie jeżdżące na nartach/snowboardzie (transport, ciepły posiłek + herbata, ubezpieczenie)



Wpłaty należy dokonać do 16 stycznia na konto:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku ul. Gliwicka 72,

Nr rachunku bankowego: PKO BP SA nr 56 1020 2528 0000 0802 0434 5617,

tytułem: Imię i nazwisko – Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

7. Zawodnicy startujący w zawodach zgłaszając się do Biura zawodów powinni posiadać ważny dokument tożsamości oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego.

8. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00 na stoku (namiot MOSiR).

9. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się do biura zawodów, podpisanie oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych, wizerunku oraz o stanie zdrowia, pobranie numeru startowego oraz posiadanie kasku.



ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA
Transport (decyduje kolejność zgłoszeń)
karnet 4 godzinny – WARUNKIEM OTRZYMANIA KARNETU JEST START W ZAWODACH
ciepły posiłek + herbata
obsługa zawodów – pomiar czasu
zabezpieczenie GOPR
ubezpieczenie NNW


KATEGORIE
Zawody narciarskie w slalomie gigancie (15-20 bramek) rozgrywane będą w następujących kategoriach wiekowych:
WARUNEK: min. 3 osoby zgłoszone w danej kategorii

2007 i młodsi (K i M)
2006 – 2004 (K i M)
2003 – 2001 (K i M)
2000 – 1983 (K i M)
1982 – 1968 (K i M)
1967 i starsi (K i M)
Kategoria OPEN – „NAJLEPSZA I NAJLEPSZY WŚRÓD NAJLEPSZYCH” (zwycięzcy wyłonieni z łącznej klasyfikacji – najlepszy łączny czas obu przejazdów)
Zawody snowboardowe zostaną przeprowadzone w kategorii OPEN (K i M)

ORIENTACYJNY PROGRAM ZAWODÓW
godzina 6.30 - 7.00 - zbiórka na parkingu przy Kąpielisku RUDA

godzina 7.00 – wyjazd autokarów z Rybnika

godzina od 9.00 – 10.00 – biuro zawodów – weryfikacja zawodników,

godzina 10.30- rozpoczęcie zawodów – przejazd przygotowanego slalomu,

godzina ~ 13.00 – zakończenie zawodów – wręczenie pucharów, dyplomów.

Regulamin i szczegóły na www.mosir.rybnik.pl

▼ Show More Information

Istebna Zaolzie 1628, 43-470
Istebna
20 January , Saturday 07:00

More Events Nearby

 13 July , Friday
 Zywiec, Poland, Zywiec
 14 July , Saturday
 Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
 30 June , Saturday
 Wisła, Poland, Wisła
 06 July , Friday
 Przysłop pod Baranią Górą Schronisko Górskie PTTK, Wisła
 06 July , Friday
 Park Turystyki Brenna, Brenna
 14 July , Saturday
 Obec Vendryně, Vendryne
 30 June , Saturday
 Wisła, Poland, Wisła
 30 June , Saturday
 Przysłop pod Baranią Górą Schronisko Górskie PTTK, Wisła
 07 July , Saturday
 Czantoria Kolej Linowa, Ustron
 14 July , Saturday
 Wisła, Poland, Wisła
 15 July , Sunday
 Kolejarz Best For You, Ustron
 02 July , Monday
 Ustron, Poland, Ustron
 23 June , Saturday
 Base Camp Istebna - Park Linowy, Paintball, Rowery, Istebna
 07 July , Saturday
 Dunajov, Slovakia, Dunajov
 06 July , Friday
 Milówka, Poland, Milówka
 08 July , Sunday
 Milówka, Silesian Voivodeship,
 13 July , Friday
 Etno-Chata Topolej, Goleszów
 15 July , Sunday
 Tenis Park Żywiec 1918, Zywiec
 07 July , Saturday
 Villa Barbara, Jaworze
 15 July , Sunday
 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy GRONIE, Szczyrk
 13 July , Friday
 Żywiec,
 29 June , Friday
 STEELHOUSE, Trinec
 24 June , Sunday
 COS OPO Szczyrk, Szczyrk
 06 July , Friday
 Obec Vysoká nad Kysucou, Vysoká nad Kysucou
 14 July , Saturday
 Brenna, Poland, Brenna
 25 June , Monday
 Ośrodek Sportowy Paralympic Start w Wiśle, Wisła
 25 June , Monday
 Gmina Łodygowice,
 25 June , Monday
 Gmina Łodygowice,
 06 July , Friday
 Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
 25 June , Monday
 Gmina Łodygowice,
 25 June , Monday
 Gmina Łodygowice,
 28 June , Thursday
 Podlasie, Poland, Podlasie
 25 June , Monday
 Gmina Łodygowice,
 01 July , Sunday
 Wisła, Poland, Wisła