I Rybnickie Zawody W Narciarstwie Alpejskim I Snowboardzie

ZGŁOSZENIA I ZAPISY
1. W zawodach mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Rybnika (osoby zameldowane w Rybniku)

2. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO do 16 stycznia 2018 r.

3. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń (Organizatorzy przewidują grupę do 120 zawodników). Dla uczestników

zabezpieczone zostaną autokary (ok. 100 miejsc), które wyjadą z parkingu przy ul. Gliwickiej 72 (przed Kąpieliskiem RUDA). Wyjazd o godzinie 7.00

4. Osoby niepełnoletnie (do 18 roku życia) w dniu zawodów znajdują się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

5. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

6. Wpisowe

50 zł – osoby dorosłe

40 zł – osoby dorosłe z własnym środkiem transportu

30 zł – dzieci i młodzież do 18 roku życia

20 zł – osoby towarzyszące, nie startujące w zawodach, nie jeżdżące na nartach/snowboardzie (transport, ciepły posiłek + herbata, ubezpieczenie)



Wpłaty należy dokonać do 16 stycznia na konto:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku ul. Gliwicka 72,

Nr rachunku bankowego: PKO BP SA nr 56 1020 2528 0000 0802 0434 5617,

tytułem: Imię i nazwisko – Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

7. Zawodnicy startujący w zawodach zgłaszając się do Biura zawodów powinni posiadać ważny dokument tożsamości oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego.

8. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00 na stoku (namiot MOSiR).

9. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się do biura zawodów, podpisanie oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych, wizerunku oraz o stanie zdrowia, pobranie numeru startowego oraz posiadanie kasku.



ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA
Transport (decyduje kolejność zgłoszeń)
karnet 4 godzinny – WARUNKIEM OTRZYMANIA KARNETU JEST START W ZAWODACH
ciepły posiłek + herbata
obsługa zawodów – pomiar czasu
zabezpieczenie GOPR
ubezpieczenie NNW


KATEGORIE
Zawody narciarskie w slalomie gigancie (15-20 bramek) rozgrywane będą w następujących kategoriach wiekowych:
WARUNEK: min. 3 osoby zgłoszone w danej kategorii

2007 i młodsi (K i M)
2006 – 2004 (K i M)
2003 – 2001 (K i M)
2000 – 1983 (K i M)
1982 – 1968 (K i M)
1967 i starsi (K i M)
Kategoria OPEN – „NAJLEPSZA I NAJLEPSZY WŚRÓD NAJLEPSZYCH” (zwycięzcy wyłonieni z łącznej klasyfikacji – najlepszy łączny czas obu przejazdów)
Zawody snowboardowe zostaną przeprowadzone w kategorii OPEN (K i M)

ORIENTACYJNY PROGRAM ZAWODÓW
godzina 6.30 - 7.00 - zbiórka na parkingu przy Kąpielisku RUDA

godzina 7.00 – wyjazd autokarów z Rybnika

godzina od 9.00 – 10.00 – biuro zawodów – weryfikacja zawodników,

godzina 10.30- rozpoczęcie zawodów – przejazd przygotowanego slalomu,

godzina ~ 13.00 – zakończenie zawodów – wręczenie pucharów, dyplomów.

Regulamin i szczegóły na www.mosir.rybnik.pl

▼ Show More Information

Istebna Zaolzie 1628, 43-470
Istebna
20 January , Saturday 07:00

More Events Nearby

 09 February , Friday
 SnowFest Festival, Szczyrk
 20 January , Saturday
 TRISIA, a.s., Trinec
 19 January , Friday
 Rock Café Southock, Jablunkov
 27 January , Saturday
 Szczyrk - Amfiteatr Skalite, Szczyrk
 10 February , Saturday
 TESLA Music Club, Trinec
 20 January , Saturday
 Buczkowice, Poland, Buczkowice
 03 February , Saturday
 Čadca, Slovak Republic, Cadca
 16 February , Friday
 Chałupa Chemików, Ujsoły
 09 February , Friday
 SnowFest Festival, Szczyrk
 03 February , Saturday
 Wisła, Poland, Wisła
 20 January , Saturday
 Rock Café Southock, Jablunkov
 03 February , Saturday
 OSP Bystra, Bystra
 10 February , Saturday
 Hotel Gołębiewski Wisła, Wisła
 28 January , Sunday
 Milówka, Milówka
 20 January , Saturday
 Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Łodygowice
 27 January , Saturday
 Gmina Ujsoły, Ujsoły
 20 January , Saturday
 Městské Kino Kosmos Třinec, Trinec
 03 February , Saturday
 Beskid Sport Arena Szczyrk, Szczyrk
 26 January , Friday
 TESLA music club, Trinec
 19 January , Friday
 TESLA music club, Trinec
 03 February , Saturday
 COS OPO Szczyrk, Szczyrk
 03 February , Saturday
 Rock Café Southock, Jablunkov
 05 February , Monday
 Ośrodek Wypoczynkowy „Orion”, Wisła
 27 January , Saturday
 Bystřice, Czech Republic, Bystrice
 11 February , Sunday
 Wisła, Poland, Wisła
 10 February , Saturday
 Rock Café Southock, Jablunkov
 21 January , Sunday
 Dębowiec Bielsko Biała. Stacja Narciarska, Bielsko-Biała
 20 January , Saturday
 Obec Vysoká nad Kysucou, Vysoká nad Kysucou
 16 February , Friday
 barrocko.cz, Trinec
 27 January , Saturday
 Czantoria Kolej Linowa, Ustron
 20 January , Saturday
 Kościół Chrześcijan Dnia Sobotniego w Brennej, Brenna
 16 February , Friday
 TESLA Music Club, Trinec
 19 January , Friday
 Turistická Chata Ostrý, Kosariska
 27 January , Saturday
 Ośrodek Narciarski Złoty Groń Istebna, Istebna
 16 February , Friday
 Rock Café Southock, Jablunkov