Hüsnü Arkan Antalya Konseri

Modern zamanların ozanı, birbirinden güzel şarkıların yaratıcısı, Türkiye’nin en özgün yorumcularından Hüsnü Arkan sevilen şarkılarıyla 8 Aralık Cuma akşamı Holly Stone Performance Hall sahnesinde!

Temmuz 1991'de "Bir Yalnızlık Ezgisi" isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs'ten

sonra 1993'te "İstavrit" albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü'ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993'ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından olan Arkan, aynı zamanda "Ölü Kelebeklerin Dansı", "Menekşeler Atlar ve Oburlar", "Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer", "Uyku", "Mino'nun Siyah Gülü", “Hırsız ve Burjuva”, “Gülhisarlı Terziler” adlı yedi romanının yanında Hiçe Doğru ve “Naş” adlı iki şiir kitabı yayınladı. Hüsnü Arkan 2015 yılında yayınladığı Hırsız ve Burjuva isimli kitabıyla 44. Orhan Kemal En İyi Roman ödülünün de sahibi oldu.

2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrılan sanatçı, 13 Ocak 2011'de "Solo" isimli ikinci albümünü yayımladı. İlk single çalışması olan 5 Mayıs'ı Ekim 2011'de piyasaya süren Hüsnü Arkan, 4 Mart 2013 tarihinde ise "Yalnız Değiliz" isimli üçüncü albümüyle adından söz ettirdi. Ekim 2015'de yayınlanan dördüncü solo albümü Kırık Hava ile beğeni toplayarak geniş kitlelere ulaşan Hüsnü Arkan, konserlerine de edebiyat çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.


Hüsnü Arkan
Hüsnü Arkan who has released his debut solo album "Bir Yalnızlık Ezgisi" in July 1991, joined Ezginin Günlüğü as a singer, song writer and composer in 1993, with the album "İstavrit" right after Emin İgüs. Arkan, as being of the architects and the masterminds of Ezginin Günlüğü albums -with Nadir Göktürk- since 1993, has also published seven novels, "Ölü Kelebeklerin Dansı", "Menekşeler Atlar ve Oburlar","Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer", "Uyku", "Mino'nun Siyah Gülü",“Hırsız ve Burjuva” and “Gülhisarlı Terziler” and two poem books, "Hiçe Doğru" and "Naş". Arkan has been awarded with 44th Orhan Kemal Best Novel Reward with his book, "Hırsız ve Burjuva".

Arkan, left Ezginin Günlüğü in 2010, has released his second solo album "Solo" in January 13, 2010. Hüsnü Arkan, sharing his first single "5 Mayıs" with his audience in October 2011, released his third album "Yalnız Değiliz" in May 4, 2014. By his fourth solo album "Kırık Hava" published in 2015 October, Hüsnü Arkan has reached a huge mass and has been continuing his live gigs and literary works.

▼ Show More Information

Selçuk Mah. Uzunçarşı Sok. No:42 Kaleiçi/Muratpaşa, 07100
Antalya
08 December , Friday 21:00

More Events Nearby

 20 November , Tuesday
 Paloma Foresta Resort & SPA, Kemer
 24 October , Wednesday
 Skyline Travel, Antalya
 24 October , Wednesday
 Geyikbayırı, Geyikbayırı
 01 November , Thursday
 Kingsman Golf Travel, Antalya
 08 November , Thursday
 Titanic Deluxe Golf Belek, Belek
 11 November , Sunday
 Haslet Tur, Antalya
 19 November , Monday
 Haslet Tur, Antalya