Harcerskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego na Morzu Kociewskim

Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów żagli oraz tych, którzy chcieliby poznać bliżej ten sport na "Harcerskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego na Morzu Kociewskim". Tylko tego jednego dnia można przeżyć niezapomnianą przygodę wraz ze swoimi przyjaciółmi. Podczas tego spotkania można bliżej poznać ten

sport wodny, czyli żeglarstwo. Kto wie - może to właśnie będzie Twoje nowe hobby?
Oprócz żeglowania, zapewnionych będzie jeszcze więcej różnych niespodzianek. W tym dniu zaplanowano także wiele ciekawych konkursów oraz inne atrakcje, np. warsztaty strzeleckie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie! Więcej informacji na temat rozrywek pojawiać się będzie stopniowo. Zapewniam, że nie będzie czasu na nudę! W zeszłym roku było nas 70 i mam nadzieję, ze w tym będzie Nas zdecydowanie więcej!

Odbędzie się ono 12.05.2018r W Agroturystycznej Stanicy Żeglarstwa L.A.J Firyn, 83-221 Osiek, Ul. Wyzwolenia 8. (Przy plaży gminnej w Osieku).
Wpisowe takiej imprezy na osobę wynosi 10 zł ( w tym wliczony dojazd, obiad i atrakcje).
Lista zgłoszeń otwarta jest do 30.04.2018 do godziny 23:59:59 na e-mail: aneta.witakowska@zhp.net.pl w zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.
Każda osoba małoletnia musi posiadać zgodę pełnoprawnego opiekuna na pływania. Można ją pobrać ze strony: http://zhp.starogard.pl/dokumenty/zgody/ Jeżeli wybieracie się w grupie mile widziany jest jeden pełnoletni opiekun.
Zgoda wraz z wpłatą, muszą być dostarczone do dnia: 28.04.2016 do biura Hufca ZHP Starogard Gdański, ul Hallera 19B, 83-200 Starogard Gdański, jest ono otwarte we poniedziałki i czwartki w godzinach 16:30 - 18:30.
Wszelkie pytania, czy wątpliwości proszę kierować na e-maila: aneta.witakowska@zhp.net.pl lub telefonicznie po godzinie 18:00 pod numerem 665-935-983

Do zobaczenia na wodzie! Ahoj!

▼ Show More Information

ul Wyzwolenia 8, 83-221
Osiek
12 May , Saturday 09:00

More Events Nearby