Grupė „Rondo“: auksiniai hitai gyvai!

Lietuviškosios estrados klasika, pašėlusio rokenrolo užtaisas ir laisvė improvizuoti, kurią suteikia solidus patirties bei profesionalumo bagažas – viso to su kaupu dovanos vakaras su legendine grupe „Rondo" vasario 6 d. pramogų salėje „Vakaris Vilnius"!

Publikos laukia fantastiška proga įsisukti į

tikrą „Rondo" hitų viesulą. Nors dalis kūrinių suteiks galimybę ir jaukiam pasibuvimui prie staliukų arba įsitaisius ant minkštasuolių, parketas kone visą vakarą alsuos karščiu. „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – gyvai skambant šiems "Rondo" hitams šokiui turbūt nepakiltų tik akmuo! Juk šias dainas drauge su grupe visoje Lietuvoje traukia tūkstančiai – "Rondo" hitai persmelkti ypatingos energijos, kurios dėka jie tapo tiesiog nepavaldūs laikui. Brandžiai publikai ši muzika sukelia tikrą šiltų sentimentų audrą, tačiau ir jaunoji karta nėra abejinga klasiškam „Rondo" skambesiui ir atsiduoda grupės narių talentui nesunkiai įkaitinti publikos širdis bei atmosferą.

Programos apimtis solidi – tai net dvi valandos gyvo skambesio, kurios netruks pralėkti drauge su Remigijumi Venslova (klavišiniai), Sergejumi Persijanovu (gitara), Robertu Mankumi (mušamieji) ir Aleksandru Ivanausku (bosinė gitara). Laiko ir tūkstančių ausų patikrinti „Rondo" muzikinio arsenalo „pabūklai" lietuvių, anglų ir rusų kalbomis: nuo autorinių – iki liaudies dainų, nuo Franko Sinatros – iki „ZZ Top" bei kitų žymiausių užsienio atlikėjų hitų „koverių".

Vienas motyvų, kuris „Vakario" salėje vasario 6-ąją suburs šios grupės gerbėjus, - tai, kad vienodų „Rondo" pasirodymų tiesiog nebūna. Muzikantai gyvo garso koncertuose nevengia stebinti: priklausomai nuo vakaro atmosferos gali kisti pasirodymo eiga, suklusti ir naujai išgirsti grupės hitus priverčia improvizacijų prisilietimas. Tad gyvo garso koncertai – ne tik gyvas skambesys, bet ir gyvas bendravimas išgyvenant „čia ir dabar" stebuklą. Nepraleiskite galimybės jį patirti ir Jūs, drauge su tais, kurie vėl ir vėl ateina susitikti su "Rondo" bei kaskart įsitikina – tai tikras lietuviškas d i n a m i t a s!

Koncerto pradžia 19.00 val., o publika kviečiama rinktis jau 18 val. – „Vakaris Vilnius" padės nenuobodžiauti!

Bilietai:http://www.tiketa.lt/LT/grupe_rondo__auksiniai_hitai_gyvai_13621

▼ Show More Information

A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7, 01115
Vilnius
06 February , Saturday 19:00

More Events Nearby

 26 December , Wednesday
 SEVEN Live, Vilnius
 27 December , Thursday
 Siemens Arena, Vilnius
 19 December , Wednesday
 Compensa koncertų salė, Vilnius
 27 December , Thursday
 Siemens Arena, Vilnius