Górnik Zabrze vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Spotkanie 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy
Bądźcie z nami!

▼ Show More Information

Roosevelta 81, 41-800
Zabrze
19 February , Monday 18:00

More Events Nearby

 01 September , Saturday
 Strefa Kultury w Katowicach, Katowice
 15 September , Saturday
 Galeria Szyb Wilson, Katowice
 31 August , Friday
 Ruda Slaska, Poland, Ruda Slaska
 26 August , Sunday
 Park Tradycji, Siemianowice Slaskie
 22 September , Saturday
 II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu, Zabrze
 01 September , Saturday
 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice
 24 August , Friday
 Brynek, Poland, Brynek
 02 September , Sunday
 Bieg Rolnika, Kamieniec
 25 August , Saturday
 Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe, Chorzów
 29 August , Wednesday
 RED & BLACK Chorzów, Chorzów
 20 September , Thursday
 Flyspot Katowice Indoor Skydiving, Katowice
 14 September , Friday
 Bytom, Poland, Bytom
 02 September , Sunday
 Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice, Gliwice
 31 August , Friday
 Gliwice, Poland, Gliwice
 01 September , Saturday
 Lotnisko Katowice-Muchowiec, Katowice
 01 September , Saturday
 Park miejski im. Franciszka Kachla, Bytom
 26 August , Sunday
 Silesiaman Triathlon, Katowice
 01 September , Saturday
 Stowarzyszenie Sportowe Rancho u Marka, Bargłowka
 14 September , Friday
 Bytom Rynek, Bytom
 01 September , Saturday
 Park miejski im. Franciszka Kachla, Bytom
 31 August , Friday
 MOKiS Pyskowice, Pyskowice
 25 August , Saturday
 Zabrze, Poland, Zabrze
 01 September , Saturday
 Park miejski im. Franciszka Kachla, Bytom
 19 September , Wednesday
 CINiBA, Katowice
 25 August , Saturday
 Studio Tańca i Ruchu Efforte, Wilcza
 15 September , Saturday
 Lotnisko Katowice-Muchowiec, Katowice
 10 September , Monday
 Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Katowice
 08 September , Saturday
 Klub Muzyczny Faust - dawniej Korba, Katowice
 09 September , Sunday
 Kościół Chrześcijański "Nowe Narodzenie" w Tarnowskich Górach, Tarnowskie Góry
 01 September , Saturday
 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice
 19 September , Wednesday
 Pałac Młodzieży im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach, Katowice
 15 September , Saturday
 Stadion Śląski, Chorzów
 13 September , Thursday
 Sala Damrota 5, Pilchowice
 08 September , Saturday
 Eureka Centrum Diagnozy i Terapii Agnieszka Tchórz-Dytko oraz NPPP Eureka, Laziskagorna
 31 August , Friday
 Muzeum Śląskie, Katowice