Gringo, Gerda i Rosół! / Dołącz do wydarzenia!

Zadaniem tego wydarzenia jest znalezienie domów dla tych młodych, fajnych psiaków , których wdzięk, uroda i wesołe usposobienie przyciągają wzrok i wywołują uśmiech na twarzy.
Prosimy więc, dołączajcie, zapraszajcie znajomych, a przede wszystkim udostępniajcie, bo jedno udostępnienie=jedna szansa na

dom.

ROSÓŁ urodził się ok. 2009 r. Nie wiemy, jak znalazł się w schronisku, jest duże prawdopodobieństwo, że się w nim urodził, ponieważ kiedy go poznałam był zupełnym dzikusem. Przez długi czas nie robił żadnych postępów w procesie oswajania, ze wszystkich sił unikał kontaktu z człowiekiem, nawet wzrokowego. Nie reagował na rzucane smaczki, a jeśli zdarzyło mu sie jakiś podnieść, łykał czym predzej i uciekał. Po prawie dw och latach konsekwentnego oswajania nauczył się akceptować obecnośc człowieka, bierze jedzenie z ręki a nawet pozwala się dotykać i głaskać. Teraz pora na naukę chodzenia na smyczy i różnych innych przydatnych umiejętnośći. Może kiedy Rosół zacznie wychodzić na spacery szybciej sie otworzy i doceni szansę, jaką się przed nim otwarła. Szanse na własny dom i normalne życie, ktorego nigdy nie doświadczył.GERDA - Gerda to młoda (ok. 6-letnia, ur ok 2010), średniej wielkości suczka (waży ok. 16 kg). Przez bardzo długi czas unikała kontaktu z ludźmi, była wycofana i lękliwa. Czas, cierpliwość, praca wolonatriuszy i dobre podejście pracowników otworzyły dla Gerdy nowe możliwości. W lipcu 2014 roku wyszła na swój pierwszy spacer :-) Gerda jest sunią uległą i łagodną, wciąż nieco nieśmiałą, potrzebującą czasu, by zaufać nowo poznanej osobie. Z osobami, które juz poznała spaceruje chętnie, zabiega o ich uwagę, oczekuje pieszczot, które wyraznie sprawiają jej przyjemność. Stara się być przymilna, a jednocześnie jest coraz bardziej wesoła i skora do zabawy.

GRINGO - Gringo to niewielki (waży ok. 12 kg), kilkuletni pies. Bardzo sympatyczny, zawsze z radością wita wolontariuszy, jest dość żywiołowy. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, także z nieznajomymi. Chętnie wychodzi na spacery, troszkę ciągnie, ale to dlatego, że świat poza boksem bardzo go fascynuje. Na łące szuka kopczyków kretów, węszy, ma dusze odkrywcy. Pomimo lekkiej nadwagi jest zapalonym piechurem, choć długie dystanse go przerastają. Uwielbia pieszczoty, bliskośc człowieka sprawia mu wielką radość. Świetnie dogaduje się tez z dziecmi, jest wesoły i bardzo łagodny.

Jeśli nie możesz adoptować, ani zostać wolontariuszem, nadal możesz aktywnie działać:
*wesprzyj Maga, Gerdę, Gringo przesyłając im dobrą karmę, smakołyki lub niewielki datek na inne potrzeby, np zakup obroży przeciwpasożytniczej.
Wpłacić bezpośrednio darowiznę na konto (darowiznę możesz odliczyć od podatku):
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Oddział Korabiewice
96-330 Puszcza Mariańska
Korabiewice 11
73 1240 1040 1111 0010 6697 7358

Przelewy zza granicy:
Bank Pekao S.A.
ul. Czackiego 21/23
00-043, Warszawa, Polska
IBAN: PL73124010401111001066977358
SWIFT: PKOPPLPW
Z dopiskiem: Darowizna - pomagam Magowi, Gerdzie, Gringo

Jeśli chciałbyś adoptować MAGA, GERDĘ lub GRINGO wypełnij ankietę www.schronisko.info.pl/ankieta
Pomagamy w transporcie psów w każdy rejon Polski!
Nie możesz adoptować?
Nakarm za 2zł www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka
A jeśli potrzebujesz więcej informacji, lub chciałbyś o co zapytać, napisz: adopcje@schronisko.info.pl lub zadzwoń do koordynatora d/s adopcji:Anna Maj-Ziędalska
519-615-975 ( pon.-pt. w godz. 9-17/ po tych godzinach kontakt SMS).
Lub skontaktuj się z wolontariuszką pod nr tel. 722 375 215, która udzieli ci informacji na temat charkterów psiaków.

▼ Show More Information

Korabiewice 11, 96-330
Puszcza Marianska
30 January , Tuesday 23:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 23 November , Friday
 Skierniewice, Poland, Skierniewice
 01 December , Saturday
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie im. psa Kazana, Zyrardow