GNÚ (Ajtai-Kapusi-Porteleki)

A power trio eredetileg egy gitár, basszus és dobokból álló rock felállás, ami nélkülözi a második gitárt, illetve a billentyűt, amik akkordokkal színesítenék, töltenék ki a zenét. Az évek során, ez rengeteget formálódott, változott. Power trionak számít a Nirvana, a Primus, a Cream, de olyan jazz illetve

kísérleti, zaj zenészek is elkezdtek ebben a formában zenélni mint a Painkiller, The Thing, Morphine, vagy a Fushitsusha. A közös bennük az, hogy egy három tagú zenekar, mérhetetlen intenzítással és dinamikával tölti ki a zenei teret, úgy hogy a hallgatónak nem lesz hiányérzete.

Ajtai Péter- Bőgő
Kapusi Viktor- Szaxofon
Porteleki Áron- Dobok

Ajtai Péter (A.M.P., Nigun, Argo, Geröly Trio...stb.), Porteleki Áron (Dorota, Argo, Czitrom-Porteleki duo) és Kapusi Viktor (The Best Bad Trip, Grencsó Ifjúsági szabadcsapat) már többször zenéltek külön-külön és együtt is, ám ez lesz első találkozásuk ebben a formában. Ami garantált, az az őszinteség, a nyers erő és ahogy Ajtai Péter megfogalmazta "kikúrjuk az ablakot !". Szóval gyertek minél többen, hogy szemtanúi lehessetek egy új trió születésének.

▼ Show More Information

KAZINCZY 11, 1075
Budapest
20 January , Wednesday 20:30

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Valahol A Nagyvilágban,
 12 December , Wednesday
 Tüskecsarnok, Budapest
 28 December , Friday
 Dürer Kert, Budapest
 22 December , Saturday
 Dürer Kert, Budapest
 17 December , Monday
 BudapestArena, Budapest
 24 December , Monday
 Budapest, Hungary, Budapest
 16 December , Sunday
 Telki, Hungary, Telki
 14 December , Friday
 Lélekművek Pszichoterápiás Központ, Budapest
 21 December , Friday
 Szent István Bazilika, Budapest
 12 December , Wednesday
 Tüskecsarnok, Budapest
 17 December , Monday
 BudapestArena, Budapest
 27 December , Thursday
 ÉRD ARÉNA, Érd
 19 December , Wednesday
 Zeneakadémia, Budapest
 24 December , Monday
 Nemzetközi Űràllomás Iss International Space Station, Budapest
 15 December , Saturday
 HammerTime Cafe, Ferencváros
 12 December , Wednesday
 Pesterzsébet, Hungary, Pesterzsébet